Piercing, Hızma Burnunu Deldirenlerin Önerileri, Soruları, Cevapları

aslında burnun yapısı kıkırdak olduğu için piercing iğnesiyle delinmesi gerekiyo. tabanca kıkırdağı çatlattığı için iltihap yapıyo, geç iyileşiyo falan. ama piercing gibi iğneyle delinince bi sorun yaşanmıyo.

:KK52:

Arkadaslar bisey sorcam ya burnumu deldirdim 1 ay oldu icinde hafif sislik var normal mi

Normaldir. Kıkırdak geç iyileşir diğer yerlere göre. Hatta kulağın delikse farketmişsindir, kulak memesinde deliğin olduğu kısımda top gibi bir şey olur hep.

İlk deldirildiğinde evet belli bir acısı oluyor gece gözlerinden kulaklarına kadar sızlama oluyor. Onu engellemek için anestol krem kullanabilirsin. Onun dışında delim yapılan tabancalar parçalama yaptığı için bu adar sıkıntı oluyor parana kıyabilirsen piercing delimi gibi iğne ile yaptırabilirsin. Ama belli bir süreden sonra(1-2Ay) hiçbir şey hissedilmiyor. Burun küçükse hoş duruyor.

İlk deldirildiğinde evet belli bir acısı oluyor gece gözlerinden kulaklarına kadar sızlama oluyor. Onu engellemek için anestol krem kullanabilirsin. Onun dışında delim yapılan tabancalar parçalama yaptığı için bu adar sıkıntı oluyor parana kıyabilirsen piercing delimi gibi iğne ile yaptırabilirsin. Ama belli bir süreden sonra(1-2Ay) hiçbir şey hissedilmiyor. Burun küçükse hoş duruyor.

Benim için de bir yorumda bulunabilir misin acaba? Kimse yazmadı. Yarın gidiyorum deldirmeye.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/hizma-bana-yakisir-mi-resimli.809497/

kızlar merhaba.burnumu deldireceğim fakat çok tereddütlüyüm.
kulak delinen tabancaylamı delinmeli yoksa iğneyle mi?
birde iğne çok acıtıyor mu ?
acil cevaplarsanız sevirim, kısa süre içerisinde deldireceğim..
kulağım kıkırdağım vs delinik, acısı yaklaşık olarak okadar mıdır?

şimdiden çok teşekkürler..

benimde burnum 7 aydır delik, tabancayla deldirmistim yaklasık 1,5 - 2 ay onların taktıgı küpeyle gezdim delik küçülmesin hemen diye. sonra halka taktım 2 ayda onu kullandım. halkayla çok sık oynadıgımdan sekli semali degisince ben de baska bi halka takmak üzere eskisini çıkardım fakat delik hemen küçüldü ve halka burnuma girmedi. ben de nokta hızma taktım zar zor.o zamandan bu zamana kadar bu hızmaylayım fakat bunu da çıkaramıyorum artık nasıl çıkarıcam bilemiyorum kaç kere zorladım fakat burnum inanılmaz acıyo.burnun içindeki hızmanın diger topuzu büyük geliyo heralde delikten geçmiyo bi türlü :26: umarım yardımcı olursunuz fikirlerinizle :18:

merhaba bende tabancayla deldirmek istiyorum. şuana kadar başka ne gibi sıkıntılarınız oldu ?
yada şuana kadar ki sıkıntılarınız tabancayla delinmesinden mi kaynaklıdır??

merhaba millet! ben bugün burnumu deldirdim ama çok korkuyorum aids yada ne bileyim herhalngi bir hastalık kapar mıyım diye. bugün eczacı bir kadına sordum kadın da kıl köklerinden kanser falan olursun dedi iyice kafam karıştı ama deldirdim şuanda inanılmaz korkuyorum zehir oldu yani acil yardım ederseniz sevinirim

Yuh artık?! Bu ne cahilliktir. Bir Eczacının böyle demesi özellikle. Steril Tuttuğun hiç bir bölgeden hastalık kapmazsın. Evini temizlemediğinde ne olursa vücudunu temiz tutmadığnda da aynı şey olur. 1.5 Senedir hiç bir sıkıntım olmadı piercinglerimden. Oksijenli su kullan Burun deliğine pamukla uygula. Hiç birşey olmaz.

Cok güvendiğin bir yere yaptırmalısın, steril olmasina cok dikkat et, delindikten sonra o bölgeyi günlük temizlemelisin. 4-6 hafta takılı kalicak, sonrası hersey bitmiş oluyor.

merhaba millet! ben bugün burnumu deldirdim ama çok korkuyorum aids yada ne bileyim herhalngi bir hastalık kapar mıyım diye. bugün eczacı bir kadına sordum kadın da kıl köklerinden kanser falan olursun dedi iyice kafam karıştı ama deldirdim şuanda inanılmaz korkuyorum zehir oldu yani acil yardım ederseniz sevinirim
Yaptırdığın yerde kullanılan aletler steril degil miydi?

ben sarrafta yaptırdım temiz görünüyordu. ama tabii ki bilemiyorum özellikle aids falan muhabbettinden çok korkuyorum yarın üniversiteye gidicem ve şu mesele yüzünden zehir oldu günüm. ben daha öncede burnumu deldirdim ama böyle korkmamıştım .temizliğimi kolonya ile yapsam olur mu

deldirdikten sonra kapmaktan bahsetmiyorum o delen aletten kapar mıyım diye korkuyorum. herkese farklı bir küpeyle deliyorlar biliyorum ama sonuçta tabancanın sabit kısımları da tene temas ediyor. bu beni feci gerdi.

ya Allah aşkına güldürmeyin hızmadan aids mi geçecek ahahhahah

ya Allah aşkına güldürmeyin hızmadan aids mi geçecek ahahhahah
çok korkuyorum ya kendimi kaç gündür yiyip bitiriyorum aids nasıl bulaşır diye araştırdığımda piercing falan da diyor. böyle örnekleri var mı bilmiyorum ama çok çok koruyorum günlerdir ağlamaktan bi hal oldum. kan testi yaptıracağım en sonunda.

çok korkuyorum ya kendimi kaç gündür yiyip bitiriyorum aids nasıl bulaşır diye araştırdığımda piercing falan da diyor. böyle örnekleri var mı bilmiyorum ama çok çok koruyorum günlerdir ağlamaktan bi hal oldum. kan testi yaptıracağım en sonunda.

felaket derecede saçmalıyorsunuz.

felaket derecede saçmalıyorsunuz.
biraz takıntılıyım bu konularda! gerçekten pişman oldum hatta bayaa ruh gibi falan dolanıyorum aids oldum diye dolanıyorum. birilerinin sürekli bana aids değilsin demesini bekliyorum ve çevremdekileri de sıkıyorum ama içinde bulunduğum durum berbat kızlar. babam yakın zamanda vefad etti ve ben o öldükten sonra çok kuşkulu bir insan oldum babamın ölümü de beni böyle etkiledi. sürekli bir hastalık sahibi gibi hissediyorum. işte son olay da bu. tabancadan kapmışım gibi hissediyorum hep

X