Bursa bahar hastanesi gler yldz hastalar ltfn bilgilendirirmisiniz

merhaba bayanlar yeni geldim muayeneden ve benim gibi internetten araştıranlar varsa güler hanımı diyerekten yazayım istedim hemen. bu yorumun aynısını doktortakvimi sitesinde de paylaştım uzun uzun tekrar yazmamak adına kopyalayıp yapıştırıyorum buraya.
güler hanımla bugün bursa osmangazi tıp merkezinde ( yeni adıyla özel aritmi osmangazi hastanesi ) tanıştık yani ilk muayenemizdi buradaki yorumlara istinaden gittim çünkü zaten araştırmacı bir anne adayıyım ve beni gerçek manada bi,lgilendirecek bir doktor arıyordum ama tam bir fiyasko. ya burada yazılanlar güler hanım için değil yada güler hanım burada yazılan doktor değil. muayenesi için belli bir miktar ücret ödediğimiz doktorun odasına girişimiz ile çıkışımız toplam 5 dakika sürmedi bu süreçte ultrason ve tansiyon ölçümüde var siz düşünün nasıl ilgilendiğini yani. odaya girdik ilk gebelik olup olmadığını ve sigara kullanıp kullanmadığımı sordu o kadar bir hastalığım yada alerjim var mı kullandığım bir ilaç v.s. var mı hiç birşey sormadı. neyse ultrasona geçtik başladı taramalı tüfek gibi hızlı hızlı birşeyler söylemeye ama söyledikleri çok boş şeylerdi. son regl tarihini sordu ancak ultrason ölçümü bebek haftası günü hakkında net rakam vermesine rağmen bana bebeğimin kaç haftalık olduğunu dahi söylemedi. internet hesaplamalarına göre şuanda 6+3 üm bakın internet hesaplaması diyorum çünkü güler hanım bana bebeğin şu kadarlık diye birşey demedi. kalp atışıyla alakalı hiç birşey demedi atıyor atmıyor olumlu olumsuz hiç birşey yok. normalde bu haftalarda duyulmaz ise kalp atışı 10-15 gün içerisinde kontrol için tekrar çağırılır ancak onla ilgili birşey bile demedi. tek sevine bildiğim ve anladığım bebeğin sağ ve sağlıklı deid. yahu tamam da kaç haftalık yada ne bileyim kalp atışı var mı? yada ben anneyim bana bi bilgilendir şunlarla karşılaşabilirsin de. ben sormasam kasık sancısının normal olduğunu bile söylemeyecek. çok sinir oldum özel muayene olmaya gelen hasta demekki özellikşle bilgi isteyen bir hastadır devlet hastanesinin kadın doğumcularını geçtim sağlık ocağına gittiğimde oradaki aile hekimi bile daha çok bilgilendirdi resmen. ayrıca ben bir kaç gün öncesinden vakit kaybı yaşamamak adına sağlık ocağına gidip kan testi yaptırmıştım detaylı olarak hormonlar calcium v.s. herşey yani onlarıda götürdüğüm halde bana yine aynı testlerden bir kaçını yazdı ve açıklama dahi yapmadı.testlerden dolayı hastane adına para almak için yaptığına inanıyorum bunu açıkçası hiç mi hiç memnun kalmadım internetten telefondaki android programlardan v.s. daha fazla bilgi ediniyorum ben böyle doktorluk olmaz olmamalı anne adayını bilgilendirmez isen alanındaki hastayı bilgilendirmez isen ne manası var o doktorluğun???? asla tavsiye etmiyorum!

begenmek zorunda degilsin ben 9 ay bpyunca güler hanıma gittim ve cok bilgili bi doktor begenmedynize şaşırdım herşeyi tek tek anlattıgna ramen nasıl begenmediniz onu anlayamdım tüm türkiye bu doktoru begeniyor ben çok memnun kaldım 2 ay oldu dogum yapalı spinal sezeryan oldum çok çok iyi dpktor güler yüzlü adı gibi yüzü gülüyo ve kızmın göbek adıda güler ve tekrardan hamile kalırsam yine aynı dpktoru seçerim bahardan atandı hiç bi dojtora gtmedm ondan başka nereye gtse yine buldum pnu ve çevremde bir çok arkadşım hamile onlarda önerdim ve onlarda gidiyolar gayett onlarda memnun kaldı ilgi alaka süper bi doktor hala da konuşuyorum begenmedignize şaşırdım ...

Bende Güler hanımdan memnun kalmadım ,ikili tarama testi sırasında direk ultrosono aldı beni sonra kana yolladı bişey demedi bende sordum şimdi bakıldımı ense kalınlığına filan iyimi her şey dedim ,baktık ya siz ikili tarama testini ne sanıyodunuz dedi,bide ultroson açtı ben ay tipe bak ya dedim sur daha ne gördünde konuşuyon dedi coktorsuz kaldım yani ,osmangazide doğum fiyatları uygun yine öyle bi yer arıyorum var mı bilgisi olan

Hayat hastnesi uygun bn çok memnunm güler hanımdan 9 ayımı onla geçirdm süper bi doktor yeni dogum taptım 2 ay oluyor ilgi alaka süper ötesi bidaha hamile kalırsam tekrar ona gidecegm

Gidersen bnden tarafta çk çk slm söyle onu çk özledm inşaallah en kısa zamanda ziyaret edcm kızımla

Bahar Hastanesi kapanınca bende merak ettim.. yine Güler hanıma gitmek istiyorum çünkü.o yüzden araştırdım.sağolun

Güler hanımı begenmeyen yoktur heraldr çok ilgili alaka var çokta güler yüzlü biri çok sevitorum bn onu dogumumda sipinal yaptı bn istedm diye cok güzk geçti amaliyatm hep ona gidicen ksmetdr

X