bursa cekirge dorukta sigortasız dogum fiyatı

bende çekirge dorukta doğum yapacağım kısmetse.doktorumun özel muayenehanesi var burasıyla anlaşmış..ama ben çok merak ediyorum nasıl bir hastahanedir personeli hemşireleri ilgilimi .hastahane temiz ve lüksmü acaba hiç gitmedim daha...
birde bi toppikte anestezi uzmanının hiç konuşmadığını hiçç b,irşey anlatmadığını duydum...çokta güzel uyuşturma olmamış galiba sipinalde sorunlar yaşanmış...
doğumu orada tecrübe etmiş arkadaşlar biraz anlatabilirmisiniz ÇEKıRGE doruk tıpı...
teşekkürler.

bilirim cnm ablam o doktrn hastasıydı ben sevil hanımın hatta ablamın bir muyenesine bende grimiştim cok konusmaz cok soğuktur ama uzmanlığı iyi diye herkes ona gider.sevil hanım güleryüzlüdür acıklar herseyi ilgilidir ama fatma hanım tam tersidir ordan tahmin ettm:ecrin_bebek:

Bende dorukta Sevil hanım İle Evrim hanım arasında kaldım hangisine gitsem karar veremiyorum.Eger bilgin varsa artıları ve eksileriyle anlatırsan sevinirim.

Sevgili elsaay,
Doruk Hastanesi fiziki imkanlar gözönünde bulundurulduğunda öyle çok lüks bir hastane sayılmaz. Odalar ve muayanehaneler fazla sıkış ama personel olarak iyi bir hastane sayılır. Geçmiş zamanlardan bir doktorla yaşadığım sıkıntılardan dolayı eşimle beklentilerimizi tam karşılayacak bir doktor arayışına girmiştik. (Burada söyleceklerim bu doktorların mesleki becerilerinin üstünlüklerine yönelik değildir doğal olarak). Eğer otoriter, size pek fazla sormadan benim için en doğru kararı doktorum versin diye düşünüyorsanız Sevil hanımı tercih edebilirsiniz. Sevil hanıma muayane için değil de bir iki bir şey sormak ve kendisini tanımak için gitmiştim, hani neredeyse kendimi yumurta takibine zorlanırken buldum. Kaldı ki öyle bir sorunu yoktu, böyle bir şeye gerek duymadığımı söyledim, kendisinden vücudumuzun her türlü deliğinin araştırmaya açık ve bu işlemin gayet sıradan bir şey olduğu yolunda tıbbi bir vaaz dinleyerek ve istediği istediği detaylı kan ve idrar tahlillerine hatırı sayılır bir tutar ödeyerek ayrıldım. Zaten aynı ay hamile kaldım ve Evrim Hanıma randevu aldım. Ne yalan söyleyim bugüne kadar gördüğüm en güleryüzlü doktorla tanıştım diyebilirim. İlk dört ay boyunca kendisine gittim,sorduğum hemen her konuda bilgi verdi, alternatifler hakkında konuştu ve eğer tıbi bir zorunluluk yoksa bana hep fikrimi sordu. Her zaman rahatlatıcı bir tavır aldı. Benden bir kaç ay sonra o da hamile kalınca ve doğuma giremeyeceği belli olunca farklı hastane ve doktora yöneldim ama kendisini herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Dediğim gibi mesleki beceriler konusunda birşey diyemem, gerek Sevil hanımın gerekse Evrim hanım hastalarının genelde operasyonlardan memnun kaldığını duydum ve okudum. Ama tavır olarak farklılar diyebilirim. Gideceğim doktor hakkında detaylı birşeyler öğrenmek benim için önemli olduğunda uzun yazdım:)

bencede gidip değerlendirebilirsin herkes farklı etkileşimler alabiliyor.zaten her dr her hastayı çok iyi gelemez ruhsal olarak.sen doğru yerde olduğunu hissediyorsan karşı tarafla pozitif etkileşimde olursun
umarım gönlüne göre olur.bence çekirğe dorukta bir çok dr sana hitap edebilecektir

Sevgili elsaay,
Doruk Hastanesi fiziki imkanlar gözönünde bulundurulduğunda öyle çok lüks bir hastane sayılmaz. Odalar ve muayanehaneler fazla sıkış ama personel olarak iyi bir hastane sayılır. Geçmiş zamanlardan bir doktorla yaşadığım sıkıntılardan dolayı eşimle beklentilerimizi tam karşılayacak bir doktor arayışına girmiştik. (Burada söyleceklerim bu doktorların mesleki becerilerinin üstünlüklerine yönelik değildir doğal olarak). Eğer otoriter, size pek fazla sormadan benim için en doğru kararı doktorum versin diye düşünüyorsanız Sevil hanımı tercih edebilirsiniz. Sevil hanıma muayane için değil de bir iki bir şey sormak ve kendisini tanımak için gitmiştim, hani neredeyse kendimi yumurta takibine zorlanırken buldum. Kaldı ki öyle bir sorunu yoktu, böyle bir şeye gerek duymadığımı söyledim, kendisinden vücudumuzun her türlü deliğinin araştırmaya açık ve bu işlemin gayet sıradan bir şey olduğu yolunda tıbbi bir vaaz dinleyerek ve istediği istediği detaylı kan ve idrar tahlillerine hatırı sayılır bir tutar ödeyerek ayrıldım. Zaten aynı ay hamile kaldım ve Evrim Hanıma randevu aldım. Ne yalan söyleyim bugüne kadar gördüğüm en güleryüzlü doktorla tanıştım diyebilirim. İlk dört ay boyunca kendisine gittim,sorduğum hemen her konuda bilgi verdi, alternatifler hakkında konuştu ve eğer tıbi bir zorunluluk yoksa bana hep fikrimi sordu. Her zaman rahatlatıcı bir tavır aldı. Benden bir kaç ay sonra o da hamile kalınca ve doğuma giremeyeceği belli olunca farklı hastane ve doktora yöneldim ama kendisini herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Dediğim gibi mesleki beceriler konusunda birşey diyemem, gerek Sevil hanımın gerekse Evrim hanım hastalarının genelde operasyonlardan memnun kaldığını duydum ve okudum. Ama tavır olarak farklılar diyebilirim. Gideceğim doktor hakkında detaylı birşeyler öğrenmek benim için önemli olduğunda uzun yazdım:)

Çok teşekkürler arkadaşım bilgilendirdiğin için.Bende seninle aynı görüşteyim gideceğim doktoru iyice araştırmak isterim.Senin hamileliğin sırasında Evrim hanımında hamile kaldığını söylemişsin hangi tarihteydi?Acaba şu anda işe başlamışmıdır?Evrim hanımdan sonra hangi hastaneye ve doktora gittin?Memnunmusun?Ben bir hafta önce çift çizgiyi gördüm haftaya kadar doktora karar verip gitmem lazım.İnşallah herşey yolunda gider Allah hepimizin yardımcısı olsun.Sanada bebişinle sağlıklı bir hayat dilerim.:emir_bebek:

Sevgili elsaay, öncelikle iyi dileklerin için teşekkür ederim.Dediğim olayın üzerinden yaklaşık birbuçuk sene geçti, Evrim hanım da doğum yapalı 7-8 ay olmuştur. Şu an işinin başında diye duydum. Sağlık ve mutluluk dolu bir hamilelik, kolay bir doğum dilerim.

Sevgili elsaay, öncelikle iyi dileklerin için teşekkür ederim.Dediğim olayın üzerinden yaklaşık birbuçuk sene geçti, Evrim hanım da doğum yapalı 7-8 ay olmuştur. Şu an işinin başında diye duydum. Sağlık ve mutluluk dolu bir hamilelik, kolay bir doğum dilerim.

Teşekkürler iyi dileklerin için.O zaman seninde bebeğin büyümüştür.Alllah sağlıklı uzun ömürler versin.

Dün doğum evinde kan testi yaptırdım ultrosona girdim 5 haftalık hamileyim.Doktor 2 hafta sonra gel kalp atışlarını dinleyelim dedi.Bende Evrim hanımdan randevu aldım.2 hafta sonra tanışıcaz kısmet olursa.İnşallah herşey yolunda gider.

merhaba arkadaşım,hayırlı olsun inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirip,sağ sağlim alırsın bebişini kucağına.evrim hnm a devam ediyormusun,memnunmusun merak ettim.bende 3aylık hamileyim,doktor değiştirmek istiyorum,bayan dr. arıyorum.birde dorukta sezeryan doğum ücreti ne kadar biliyormusun,umarım cevap verirsin:80:

merhabalar... konu baya eski ama ben merak ediyorum. bilgisi olan yardımcı olursa çok memnun olurum. ben yeni hamileyim. evrim aydından randevu aldım. şuan da doruk ta sigortasız doğum fiyatları ne kadar acaba? şimdiden teşekkürler...

X