Bursa Dr.Ziya ÇETİN Hakında bilgi

Konu açılalı uzun zaman olmuş ve yorum da gelmemiş ama ben yine de deneyimlerimi paylaşmak isterim. Mesleğe saygımdan ötürü kimseyi kötülemek amaçlı yazmıyorum.sadece fikir vermesi açısından yazıyorum. Bursa'da sayısız doktora gittim , hem özel hem devlette. En son Ziya Bey 'de 1 yılı geçkin bir tedavi sürecim oldu.hamile kalamıyordum. Ziya Bey 'in muayenehanesi çok çok kalabalık , gittiğimde en az 1 saat en çok 3 saat beklemeden hiç muayene olamadım. Yanında çalışan göçmen şivesi ile konuşan bayan sürekli insanları tersliyor , doğru düzgün bilgi alamıyorsunuz, sanki bayanı orada zorla çalıştırıyorlar .Bunu yorumlarda da çok okudum ama doktor için katlanılır dedim umursamadım ama can sıkıcı bir durum. Hasta olarak hiç bir kaydınız , geçmiş tedavi işlemleriniz kayıt altına alınmıyor , gittiğinizde herhangi bir ilaç kullanıp kullanmadığınız size soruluyor , aşılama yapıldıktan sonra 15 dk uzan deniliyor , daha süre bitmeden arkadan gelip hala kalkmadınız mı diye yanındaki çalışanlar size laf ediyor ( çünkü sırada bekleyen bir sürü kişi var ) . Ben tedavimi tüm bunlardan sonra bitirdim, 2. aşılamamı Jinemed 'de olunca ilkinde ne kadar üstün körü işlem yapıldığını ve zaman kaybettiğimi anladım. Aradaki aşılama farkına inanamadım. Doktoruma da yapılan işlemi anlattığımda şaşırdı. Ben tavsiye etmiyorum. Gidip deneyimlemek size kalmış. Allah herkesin gönlüne göre versin.
Merhaba ziya bey bana da aşılama önerdi ama ben tam emin değilim fiyat olarak ne kadar tuttu her iki tarafta umarım jinemed de olumlu sonuç almışsınızdır

Merhaba ziya bey bana da aşılama önerdi ama ben tam emin değilim fiyat olarak ne kadar tuttu her iki tarafta umarım jinemed de olumlu sonuç almışsınızdır
Merhaba.fiyat olarak disarinin 3 te biri neredeyse burda soylemem etik olmayabilir. Maalesef 2. Denemem de olumsuz oldu. Umarim sizin basarili olur. Ama tekrar yaptirsam jinemed i tercih ederim

X