Bursa Kadın Doğum Doktor Önerisi

birdilekdiledim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2024
38
11
28
Arkadaşlar merhaba.Bursada kadın doğum için önerebileceğiniz bir doktor var mı? Hayat Hastanesi Özlem Ballı aklıma yatmıştı ancak özel sigorta Medicanayı kapsıyormuş o yüzden emin olamadım sizlerden de yorum almak istedim

Aaa siz neden öyle tövbelendiniz?
Aşırı ilgisiz hala şaşırıyorum o doktora gerçekten. Israrla kan grubu kartı istedi kanımı biliyorum diyorum senin negatif eşin pozitif o yüzden hastanede yine kan ver dedi tamamen para tuzağı daha sonra tavsiye üzerine esentepe hastanesine gittim orada doktor kan grubunu biliyorsan ayrı test yaptırmaya gerek yok dedi. Hadi bunu da geçtim 3. Tarama testini bana söylemedi o doktor yüzünden yaptıramadım ilk gebeliğim olduğu için bilgim yoktu malesef

Aşırı ilgisiz hala şaşırıyorum o doktora gerçekten. Israrla kan grubu kartı istedi kanımı biliyorum diyorum senin negatif eşin pozitif o yüzden hastanede yine kan ver dedi tamamen para tuzağı daha sonra tavsiye üzerine esentepe hastanesine gittim orada doktor kan grubunu biliyorsan ayrı test yaptırmaya gerek yok dedi. Hadi bunu da geçtim 3. Tarama testini bana söylemedi o doktor yüzünden yaptıramadım ilk gebeliğim olduğu için bilgim yoktu malesef
Çok üzüldüm sizin adınıza.Ben de internetteki yorumlara dayanarak kendisine gitmek istemiştim hatta randevu bile zor buldum.Şimdi sizden duyunca soğudum tabi

Çok üzüldüm sizin adınıza.Ben de internetteki yorumlara dayanarak kendisine gitmek istemiştim hatta randevu bile zor buldum.Şimdi sizden duyunca soğudum tabi
Randevu zor buldum deyince çok şaşırdım benim hamilelik testim pozitif çıkınca ilk işim hastaneye gidip test yaptırmaktı ve boş bulduğum tek doktor oydu benden tavsiye kesinlikle uzak dur

Bu kadar hassas bir mesleği bu kadar ilgisizce yapması üstelik bir kadın olarak çok üzücü gerçekten. İyiki yol yakınken kurtulmuşsunuz

Evet çok kötüydü daha sonra bi arkadaşımın tavsiyesiyle esentepe hastanesinde Neşe Kaplan Karakaş doktora gittim çok çok iyi bi doktordu kesinlikle tavsiye ederim işini para için yapmayan nadir insanlardan

X