Bursa kır düğün Mekanı

Merhaba herkese,

Bende kısmetse 2012 gelinlerinden olacağım. Epey bir salonları dolaştıktan sonra Arya Park'a karar verdik. Hem çok kalabalık bir ailemiz olduğundan hemde havuz başı istediğimizden dolayı en mantıklı ve en hesaplısı o olacaktı. Geçen yaz ilk organizasyonlarını yaptıkları için olumlu olumsuz pek bir yorum kimseden duyamadık. Ama orada çalışanlar çok samimiydiler ve her konuda yardımcı olacaklarına dair söz verdiler. Olumlu olumsuz Arya Park hakkında bildiklerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

hayırlı olsun tatlım moralını bozmak ıstemem ama ben yazın orda bı dugune katılmıstım pek begendıgımı söleyemem hatta bende 2012 de evlenıyorum arya parkta fıkırlerım arasındaydı sonradan vazgectık. benım begenmeme sebebıme gelınce bız dugune gttık yan taraftada sunnet vardı ve bızım dugunde ne gusel muzıkler calarken yan tarafta dua okunuyordu. butun sesler bırbırıne gırdı. ve yetkılı kısılerın bunları nasıl dusunup organızasyonu duzenlememısler dıye herkes baya konusmustu. umarım sana bu tıp bısı denk gelmez hersey gonlunce olur

hayırlı olsun tatlım moralını bozmak ıstemem ama ben yazın orda bı dugune katılmıstım pek begendıgımı söleyemem hatta bende 2012 de evlenıyorum arya parkta fıkırlerım arasındaydı sonradan vazgectık. benım begenmeme sebebıme gelınce bız dugune gttık yan taraftada sunnet vardı ve bızım dugunde ne gusel muzıkler calarken yan tarafta dua okunuyordu. butun sesler bırbırıne gırdı. ve yetkılı kısılerın bunları nasıl dusunup organızasyonu duzenlememısler dıye herkes baya konusmustu. umarım sana bu tıp bısı denk gelmez hersey gonlunce olur

Seninde hayırlı olsun :) şu anda tadilata girmişler zaten, o aradaki paravanda iyileştirmeler yapıldığını söylediler, sanırım seninde bahsettiğin yazın yaşanan sorunlar nedeniyle. Umarım o tarz bir şeyle karşılaşmam. Teşekkür ederim paylaşımın için.

Arkadaşlar şeke kır bahçesini tutmayı düşünüyorum, ama koku olayından korkuyorum bu konu da bilgisi olan varsa, yani koku oluyor mu olmuyor mu acil cvp verebilir mi? Tşkler...

X