BURSA KUAFÖR BLOOM HAİR LOUNGE REZALETİ

yeka

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2023
19
8
37
Evet kızlar hayatımın en kötü günlerinden biri olan Bursa nilüfer de suryapı awm de olan bloom hair lounge kuaföre gitmek oldu.fotolara aldanıp gittim ama gitmez olsaydım. Belime kadar upuzun saçlarımı yaktılar. Tutam tutam elimde kaldı. 8 saat süren açma işlemi yaptılar. İlgilenen yok. Mahalle kuaförleri burdan 10 kat daha iyidir.. Çalışanlar kesinlikle işi bilmiyor hepsimi acemi olur arkadaş. Açmaya başlayınca bunu ilk yarım saatte anladım ama artık çok geçti. Açma yapılan bütün saçlarım ta dipten koptu. Noluyo diyorum çalışanlar kendi aralarında konuşup fısır fısır gülüyorlar. Yıkamadan sonra aynaya baktım saç kalmamış. Oryalin değdiği hiç bir saç yok hepsi kopmuş. Bildiğiniz sinir krizi geçirdim halaa gülüyorlar. Biride diyo saçlarınız zaten böyleydi. Sahibi şafak bey muattap bile olmadı kaçtı arkaya. Diğerleri de ortadan yok oldular. Ağlayarak çıkıp gittim. Yani kurtarıcak hiçbir yanı kalmamıştı. Belime gelen saçlarımı ertesi gün kulak hizası kestirmek zorunda kaldım. Yinede çok çok kötü görünüyor dipten koptuğu için. İşyeri yorumlarında ki yorumları kendi arkadaşlarına yaptırıyorlar aldanmayın. Fotolara zaten hiç aldanmayın. Ben oradayken çekilen Bi saç modeli vardı paylaşılan foto mucize gibi bambaşkaydı bildiğiniz fotolarla oynuyorlar. Siz siz olun bu kuaföre gitmeyin. Ne kadar elit ve lüks görünsede çalışanlar tamm Bi fiyasko. Paranızla rezil olmayın. Asla ama asla tavsiye etmiyorum

Konudan bağımsız okuyup görüp belki biri yazar diye birşey sormak istiyorum ombre için Bursa da güvenebileceğim bayan kuaför var mı

Konudan bağımsız okuyup görüp belki biri yazar diye birşey sormak istiyorum ombre için Bursa da güvenebileceğim bayan kuaför var mı
Gözü kapalı gidebileceğiniz tek adres serhat&fatih hair design. Diyebilirim. Koca Bi günü orda geçirdim arkadaşım için gittim. Gerçekten 2 kardeş harikalar yaratıyorlar. Bi sürü açma işlemi yaptılar hepsi birbirinden güzeldi. Ve saçlara zarar verecek hiçbişeyi yapmıyorlar yani istesenizde yapmıyorlar. Açıkça eyer saça zarar verecek Bi işlem isteyene yapmam ben bunu diyor😀 keşke bende saçlarımı kaybetmeden önce oraya gitseydim😔 gösterişe aldandım tamamen

X