Bursa Tüp Bebek Osman Develioğlu ve Betül Dündar

fatmapeuz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2024
10
1
Herkesr Merhaba, 2.5 yıldır evliyim ve 1 senedir çocuk düşünüyoruz. Femara kullanımı ve 2 çatlatma iğnesine rağmen maalesef gebelik elde edemedik. Pcosum ve sol tüpüm kapalı. Eşimin de sperm değerleri orta iyi derecede, mükemmel değil. Bu sebeple devam ettiğim doktorum tüp bebek dedi. Karar vermek için 2. bir doktor tavsiyesi olarak Bahçeci’de Betül Hanıma gittim ve ondan da tüp bebek sonucunu aldım. Bir de Osman Hocaya gitmek istiyorum ama hakkında olumlu olduğu kadar olumsuz yorum da okudum. Bu süreci geçiren ya da bilgisi olan var mıdır?

Bahçeci laboratuvarları iyi düzeyde ama doktor önemli, çok kalabalık genelde orası, osman hocayı takip ediyorum çok memnun olanda var ama kötü yorumlarda var sanırım kişiye göre davranıyor, tarzı biraz sert sanırım

Bahçeci laboratuvarları iyi düzeyde ama doktor önemli, çok kalabalık genelde orası, osman hocayı takip ediyorum çok memnun olanda var ama kötü yorumlarda var sanırım kişiye göre davranıyor, tarzı biraz sert sanırım

Evet ben de çok iyi çok kötü yorumlar da duydum. Önemli bir süreç olduğu için doğru karar vermek istiyorum. Teşekkür ederim bilgi için.

merhaba sürecimiz benzer. bizde 2 sene gebelik elde edemeyince tüp bebek yaptırmıştık sorun pcos idi. iki kez klomen tedavisi görmüştüm öncesinde olumsuz olmuştu. önce bahçeci betül dündar ile görüşmüştük orası içimize sinmemişti. ardından soranus e gitmiştik. ve olumlu hissedince hemen başlamıştık. aralık sonunda gitmiştik ocak sonu hamile idim. 2022 yılı. doktorum ali rıza bey di. laboratuvar kalitesi vs nasıl pek bilgim yok ama doktorumdan memnundum.

Bende bursada tüp bebek yaptırdım heryerin ön görüşmesi ücretsiz vaktin varsa aklındaki heryere ön görüşmeye git derim. Osman develioğlu iyi bir doktor ama sen tatlı dil güler yüz istiyorsan öyle biri değil ne yaptıgını bilen sorgulanmaya kapalı biri zaten randevu dahi kendisi veriyor telefonlari arayıp müracaat esiyosun o aksam saatlerinde arayıp sorunun ne oldugunu soruyor gerekli görüyorsa çağırıyor. Ben hem laboratuvar kalitesi olarak hem güler yüz olarak hende başarı oranı olarak şahin zeteroğlunu tavsiye ederim. Maddi manevi yıpratan bir süreçte üç kurus fazla olsun başarısı yüksek olsun derim. Bence acıbademi arayıp güncel fiyatları öğrenebilirsin bütçeni aşmazsa oradada bir ön görüşme yap derim zaten heryer de fiyat neredeyse aynı. Bahçeciyi asla önermem pembe maviyi asla önermem insana para olarak bakıyorlar

Ben osman beyin hastasıyım. Evet biraz sert mizaçlı olabilir. Ama bence işini iyi yapan bir doktor. Bir yakınımın tavsiyesiyle gittim. İlk trsnafer negatif oldu. İkinci transfer pozitif oldu. Gerekli görmediği hiçbir testi yaptırmaz, hastaya da gereksiz masraf yaptırmaz. Çok nettir. Gereksiz konuşma ve soruları sevmez. İnstagramdan takip edebilirsiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Merhabalar. Benim çikolata kistim var. Bu sebeple bir yumurtalığımda yumurta oluşmuyor, diğer tüpüm de tıkalı. Tüpümün tıkalı olduğunu öğrenmeden önce 1 yıl kadar doğal yolla gebe kalmayı denedik ancak olmadı. Süreç sonunda hsg istendi ve sonuçları öğrenince kendi kendimize gebe kalma ihtimalimizin çok düşük olduğunu öğrendik. Önceki doktorum da tüp bebek tavsiye etmişti. Hatta tam onun tavsiye ettiği yerde tedaviye başlama kararı almışken bir arkadaşımız pembemavi hastanesinde Nevin hanımı tavsiye etti. Hastane de Nevin hanım da bize oldukça güven verdi ve burada tedaviye başlamayı uygun gördük. Geçen sene Ocak sonu/Şubat başı tedaviye başladık. Mart ayında opu işlemi yapıldı. Nisanda rahmimde polip görüldü ve onların alınması için histereskopi yapıldı. Nisan sonunda adet gördüm ve Mayıs ayında transferim gerçekleşti. Çok şükür bizim ilk denememiz başarılı oldu ve hayırlısıyla yakında bebeğimle kavuşacağız. Henüz bir merkezle tedaviye başlamadıysanız en azından Nevin hanımla görüşmenizi tavsiye ederim. Doktorun yaklaşımı, hastane imkanları kesinlikle başarılı. Umarım tedavi süreciniz su gibi akar ve bebeğinize sağlıkla kolaylıkla kavuşursunuz :)

Merhabalar
Bende Osman Develioğlu hastasıyım ve çok memnunum, diğer arkadaşında belirttiği gibi kendisi gereksiz sorulardan hoşlanmayan net konuşan birisi siz yumuşak bir yaklaşım isterseniz Osman beyde bulamazsınız ama boşuna para harcamayayım net olarak ilerleyeyim derseniz kesin olarak Osman bey ile devam edin derim ekstradan bir kuruş bile harcanmayan bir doktor ilaçlara kadar kendisi veriyor ve ben bilgilendirmesinden de çok memnunum tatmin ediyor ve güven veriyor kendini bu mesleğe bu işe adamış bir insan,
Şahin bey ise ukala ve her gelen hastaya direkt tüp bebek teklif eden bir doktor ben asıl onun rahat tavırlarından çok rahatsız olmuştum ve hala Acıbadem önünden geçtiğimde içim sıkılıyor

çok teşekkür ederim herkese fikirleriniz inanın çok kıymetli. Bu süreçte insan duyacağı tek bir cümleye bile ihtiyacı oluyor.

Merhaba bende Bursa Bahçeci ye gittim Sabri Beyin hastasiydim ama genel olarak bahçeciyi sevmedim kesinlikle para tuzağı bazen randevumun saatinde gitmeme rağmen 1 saat bile beklediğim oldu ve iyi reklam yapmışlar ben araştırmadan ilk gittigim yerde basladım tedaviye şimdiki aklım olsa arastırma yapardım Osman Beyi Instagram'da takip.ediyorum bana çok güven verdi Sabri Bey tam bir oyuncu Instagramla gerçeğinin alakası yok

Osman Hocaya gidiyorum ama galiba tüp bebeğe başlayacağız karar aşamasındayım. Evet çok bilgili bir doktor ama psikolojik olarak rahat değilim randevuya gitmeden ya da arayacağım zaman çok geriliyorum.

Osman Hocaya gidiyorum ama galiba tüp bebeğe başlayacağız karar aşamasındayım. Evet çok bilgili bir doktor ama psikolojik olarak rahat değilim randevuya gitmeden ya da arayacağım zaman çok geriliyorum.
Zamanla o gerginliği atıyorsun evet %100 rahat edebileceğin bir doktor değil belki ama bence sonuna kadar güvenebileceğin bir doktor gerçekten ben o ne derse onunla yetiniyorum sorgulamıyorum bir nevi ona teslim oldum kabullendim yani çünkü süreci olabildiğince kısaltabilmek için elinden geldiğine inanıyorum güven duygusu da beni de açıkçası rahatlatıyor

Slm herkese bende iki kere Burda Acıbadem hast tüp bebek tedavisi gördüm ikiside negatif maalesef yine bir arayıştayım Osman bey okuduklarımı görünce aklıma da yatıyor bilemedim.. çok zor süreçler Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun hiç kolay değil

Slm herkese bende iki kere Burda Acıbadem hast tüp bebek tedavisi gördüm ikiside negatif maalesef yine bir arayıştayım Osman bey okuduklarımı görünce aklıma da yatıyor bilemedim.. çok zor süreçler Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun hiç kolay değil
Osman beyi uzun zamandır instagramdan takip ediyorum. İnanılmaz bilgili bence ön görüşme yapabilirsiniz, ne zararı olur ki bursada yaşasam kesinlikle giderdim.

Aynen bende eşimle görüşeyim test sonuçlarımızı alarak gidip bir ön görüşme yapalım az önce öğrendim 2. Tüp bebeğimizde negatif olduğunu:KK43:

X