Bursa'da 2010 yılı için doğum fiyatları

Canım Jale Hanım' ın sgk lılara baktığını daha bugün öğrendim. Bundan sonra sabahları gidip sgk lı olarak randevu alacağım. Ayrıca çok memnunum kendisinden. Doktordan öte mükemmel bir insan. Çok güler yüzlü.

Valla pazartesi gideceğim. doğum fiyatlarını tekrar konuşacağım. ayrıca neleri kapsayıp kapsamadığını soracağım. Eğer istersen döndüğümde burada paylaşırım.

kızlar ben 2 hafta önce öğrendim; normal doğum 2000 TL. epidural ve herşey dahil, sezeryan ise 2250 TL. bu arada nakitte pazarlık yapıldığını duydum. sanırım indirim de olabiliyor. 1 haftaya kadar bende jimer de doğumumu yapıcam inş.

kızlar ben 2 hafta önce öğrendim; normal doğum 2000 TL. epidural ve herşey dahil, sezeryan ise 2250 TL. bu arada nakitte pazarlık yapıldığını duydum. sanırım indirim de olabiliyor. 1 haftaya kadar bende jimer de doğumumu yapıcam inş.

allah hayırlı doğum nasibetsin canım su gibi geçsin inşallah...
sende jale hanımın hastasımısın peki canım??

allah hayırlı doğum nasibetsin canım su gibi geçsin inşallah...
sende jale hanımın hastasımısın peki canım??

amin canım yaaa sağolasın. evet ben de jale hanımın hastasıyım, kendisinden çok memnunum.a.s

amin canım yaaa sağolasın. evet ben de jale hanımın hastasıyım, kendisinden çok memnunum.a.s

Selam Canım, Bende birazdan hastaneye kontrole gideceğim. Bu sefer cinsiyetini umarım görebiliriz :Saruboceq:

Canım sen normal mi düşünüyorsun yoksa sezeryan mı

Selam Canım, Bende birazdan hastaneye kontrole gideceğim. Bu sefer cinsiyetini umarım görebiliriz :Saruboceq:

Canım sen normal mi düşünüyorsun yoksa sezeryan mı

normal düşünüyorum canım elbette ama oğlum kendi gelebilirse tabi. bugün tam 9 ay 10 günü doldurduk. bizimde randevumuz var bugün akşama.

normal düşünüyorum canım elbette ama oğlum kendi gelebilirse tabi. bugün tam 9 ay 10 günü doldurduk. bizimde randevumuz var bugün akşama.

Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun ..

Dün bizimkisi yine göstermedi :KK43: 19. haftaya girdik ama göstermiyor

ohaoldumsmile

X