Bursa'da Falcı

Merhabalar arkadaşlar, size bir uyarıda bulunmak istiyorum. Telve Cafe’de fal bakan üniversite öğrencisi Melis isimli bayan 2200 TL mi almış ve beni dolandirmış bulunmaktadır, kendisine fal baktırmanızı asla tavsiye etmem..
Geçmiş olsun, çok yüksek bir ücret bu. Kahve falı olamaz. Ne için aldı bu parayı?

Altıparmak’ta Balıkçı Reşat arasında.. Akıllı zannederdim kendimi, o benden akıllı çıktı. B.y. bozma adı altında yok kurban kestircem İst’da bi hocaya dedi. Ne hoca var ortada, ne kurban var ortada. Benide engelleyivermiş parayı alınca.. Allah kimseyi muhtaç etmesin, ümitleriyle oynattırmasın.Asla para vermem böyle şeyler için derdim, büyük konuşmamak gerekirmiş. Adamakıllı hocalara gidin Allah rızası için yapanlar var, gidin fakire fukaraya yardım edin, onların duasını alın. Ben çok pişmanım, helal etmiyorum.

Son düzenleme:
Altıparmak’ta Balıkçı Reşat arasında.. Akıllı zannederdim kendimi, o benden akıllı çıktı.. B.y. bozma adı altında yok kurban kestircem İst’da bi hocaya dedi. Ne hoca var ortada, ne kurban var ortada.. Allah kimseyi muhtaç etmesin, ümitleriyle oynattırmasın.. Asla para vermem böyle şeyler için derdim, büyük konuşmamak gerekirmiş.. Adamakıllı hocalara gidin Allah rızası için yapanlar var, gidin fakire fukaraya yardım edin, onların duasını alın.. Ben çok pişmanım, helal etmiyorum.
Eden bulur canım 🙏

Altıparmak’ta Balıkçı Reşat arasında.. Akıllı zannederdim kendimi, o benden akıllı çıktı. B.y. bozma adı altında yok kurban kestircem İst’da bi hocaya dedi. Ne hoca var ortada, ne kurban var ortada. Benide engelleyivermiş parayı alınca.. Allah kimseyi muhtaç etmesin, ümitleriyle oynattırmasın.Asla para vermem böyle şeyler için derdim, büyük konuşmamak gerekirmiş. Adamakıllı hocalara gidin Allah rızası için yapanlar var, gidin fakire fukaraya yardım edin, onların duasını alın. Ben çok pişmanım, helal etmiyorum.
Geçmiş olsun canım nasıl inandın diyeceğim ama eminim ki çok fazla ikna gücü güclüymüs telden engellemiş diyorsun cafede bakıyorsa oradakiler söyle bir şekilde bağlantı kur ayrıca bir faldı bana büyü vs.var hoca işi dediği an benim güvenim bitiyor

Kızlar meraba uzun aradan sonra sizlerle burda paylaşmak istedim. Benim çok farklı durumlarımdan dolayı hoca işim vardi bir arkadaşım aracılığı ile bursada yani burda bi hoca buldum ismi cem. İlk gittigimdeki bakımı ve benim işimi yapabileceğini sözünü aldım kendişinden. Islemlerim için bana 7 günlük bir sür verdi ve tatatatatmm isim oldu eğer cem abiye ulaşmak isterseniz 546 510 22 14 kesinlikle memnun kalicaksiniz demedi demeyin

Nede
Kızlar meraba uzun aradan sonra sizlerle burda paylaşmak istedim. Benim çok farklı durumlarımdan dolayı hoca işim vardi bir arkadaşım aracılığı ile bursada yani burda bi hoca buldum ismi cem. İlk gittigimdeki bakımı ve benim işimi yapabileceğini sözünü aldım kendişinden. Islemlerim için bana 7 günlük bir sür verdi ve tatatatatmm isim oldu eğer cem abiye ulaşmak isterseniz 546 510 22 14 kesinlikle memnun kalicaksiniz demedi demey
Nedense hiç inandırıcı gelmediniz reklam yapıyorsunuz kesinlikle bursada olsa buranın yerlisi ve bu konuların meraklısı olarak mutlaka duyardık ilk kez duydum

X