Bursa'da Falcı

birsen heykelemi taşınmış kızlar iyiki gidip salak gibi çarşambada aramamışız.
şu birsenin tel numarası varsa verseniz. olabilir mi???

Birsen'in adresini öğrendim. Heykel Ptt'nin arasına girip okulu geçince tostçunun yanındaki ahşap binaymış.

Feriha'nın adresi karışık hem zaten yakında Mudanya'ya taşınıp bi daha da bakmayacakmış

kızlar gecen gun olay tv de bir medyumu izledim.denizdokmen diye sonra tv aradım. filan ulaşmak icin vermek istemediler ilk önce sonra weekly dıye dergide gördüm astrolojısıni yazıyormus dergiyi aradım.ordan telini aldım.epey ulaşmak icin ugraştım kenısıne en sonunda randevu aldım.
adam bana ne dediyse cıktı sevgilim vardı yakalıcaksın şuraya git o gun dedi ilk başta cok inanmadım ama kafamda soru işareti kalmıştı ve gitdim benimkisi gercektende başkasıyla orda oturmazmı sarmaş dolaş şok oldum tabi tekrar aradım denizi bana ınanmadın gitdin ve yakaldın demı dedı bende evet dedim ve halen şoktayım kızlar adamdan korktum valla:KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:

seher kaç tl ye baktı ve yeri nerde bu medyum denizin?

..................................................
cemredeniz, Etibank merinosun altı oluyor veya şöyle söyleyeyim Almira otelin aşağısıda denebilir Bspears ayrıntılı verirmisin Ferihanın adresini karışık demişin ama ben oraları biliyorum gibi birde ücretini yazarmısın canım?

Son düzenleme:
merhaba
uzun zamandır girmiyordum o yüzden sorunuzu ancak gördüm.yeşilde şenöz kuruyemişe gelmeden yolun
sağında fotoğrafçı var ara sokaktan içeriye girin münesser kara o sokağın içinde tarot ve kahve falı bakıyor,gayet iyi.Etibankda da feriha var o da çok iyi kahve falı bakıyor.:2:

canım gittim yeşildekine..fena değildi.ama çok karışık konuşuyo..unuttum bile dediklerini

ertugruk kent tarafında kızlar ama randevu alın. cok yogun yakalamak cok zor cünkü bende faceden aldım. 2 randevuyu medyumdenizdokmen ekleyın normalınde 100 bakıyormus ama bana ındırım yaptı 50 ytl aldı bilginize deneyin derim ben cok memnun kaldım adamın epey ünü var

ertugruk kent tarafında kızlar ama randevu alın. cok yogun yakalamak cok zor cünkü bende faceden aldım. 2 randevuyu medyumdenizdokmen ekleyın normalınde 100 bakıyormus ama bana ındırım yaptı 50 ytl aldı bilginize deneyin derim ben cok memnun kaldım adamın epey ünü var

canım sen özelden numarasını yollayabilirmisin..bide ertuğrulkentin neresinde..

kızlar 2004 yılında bi haber çıkmış internette yeşil semtinde münesse kara diye bi kadın fal tarot bakıyormuş bu kadın yaşıyomudur acaba giden falan varmı

Evet yaşıyor:KK3:yeşil semtinde şenöze giderken yolun sağındaki fotoğrafçının yan sokağından içeriye girin sol kolda,çay ocağına sorun bulamazsanız

etıbanktakının adresı yok mu ferıhanın yanı .. dıhgerını bılıyorum ben onu kolay buluruzda etıbank neresı telı acık adresı neresı bu etıbank bı semt mı ben tam bursayı bılmıyorum

etibank,almira otelden aşağıya inince yeri biraz karışık ama şöyle tarif edeyim; almira otelden aşağıya inince yolun sonunda karakol var caddeye yakın,karşıya geç bir pastahane var cadde üzerinde onun yanından içeriye gir cami var solda onun önünden geç dar bir sokak var,tuhafiyeciler var birkaçtane onları da geç fırını göreceksin solda onuda geç soldaki sokak içinde mavi kapılı küçücük bir ev zaten feriha diye sorarsan oralarda sana gösterirler,bursadaki en iyi kahve falı bakanlardan fiyatıda uygun 15-20 arası..

beni şok etti korktum ben kimsenın bılmedıgı seyleri söyledi bana ben begendim.sahsen gercektende ilkkez işinde bu kadar ustat birini gördüm. ama gidenlerinde fikirlerini yazsın. paylaşalım

gidersem muhakkak haber verırım sıze
burdakı kızlarla yakında buluşuruz bakalım hangısıne gıdıcez bırsende olabılır onada ıyı demışlerdı

X