Bursa'da Falcı

Yok canım ben bugün gitmedim...Senin anlattığın gibi küfürlü konuşma muhabbet etme...:KK50: forumda gidenler memnun kalmış ya ne bileyim benim kafam karıştı...Evet bazı şeyleri tahmin edebildi ama bazı şeyleri de karıştırdı...Yani tabii ki elektrik meselesidir bir de kendimi rahat da hissedemedim nedendir bilmiyorum biraz tedirgin oldum

Birsen Hanıma soru sormalıydınız . Zaten diyor o sor diye .. O konuştukça siz soru sorun. Bakıp soruları cevaplıyor. Birde yoğun zamanında gitmemelisiniz. Tabi şahsi görüşüm :)

soru sorup cevabını alamıyorsun ki tatlım..!
kac soru sordum cevapları abuk subuktu.. yada dur bekle cvp verıcem dedı 2 soruma kı bnm ıcın onemlı sorulardı cvp vermedı karambole gıttı kendı hayatını kocasını cocuklarını anlattı cogunlukla..
ben gıttgımde bı hanım vardı o da falı bıtmek uzereydı..
kadınada pek bısey demedı kı ztn yerınde oturmadı kı .
ben memnun kalmadım

he ayrıcaaa telle konustu falıma kadın gıttıkten sonra baya başlamadı... anlattı da anlattı kendı yaşantısından kadının ardından.
ben bunları dınlemek zorunda deılım kı sonucta
ve dedım ona falım gume gıtmesın bır gelmesın dedım yok gıtmez dedı .. nıtekım eskı musterılerınden bıkoz geldı ve falım gume gıttı faldan cok kadınlar toplantısı gıbıydı
ama ben gıttıgmde cok zamanlıydı bol vaktı vardı kadın gıttıkten sonra 20 dk boşa konuştu.
yanı başı kalabalıkta deıldı.

bu begenı meselesı ben kı hep anlattım ona ragmen sacma sapan yorumlar yaptı durdu
napıcan neden oyle olmasını ıstıyorsun sanane gıbı.. boşver o olmasın fln dıo şu olmasın dıoo
araya anılarını sokuyor anlatıyor..
ztn sonra gelen kızada sordum ben sız sureklı musterısınız nasıl dedım ?
o da fazla beklentınız olmasın her falcı kadar ışte dedı...
sızde gelecekle olgılı bıldıklerı oldumu dedım bıldıgı oldugu kadar bılmedıgıde oldu ama zamana yaydıgı seyler henuz cıkmadı dedı..

Son düzenleme:
bı ıkı ısım soyledı tanımıyorum dedım .. sonra baska ısımler soyledı benzeyen tanımıyorum dedım o zaman ısmınde z olan bırınden zarar goreceksın dedı..
hamılesın sen dedı yoooo yok oyle bısey dedım
o zaman hamıle kalcan dedı ...
tutturamadıklarını hep o zaman olcak dıo..

Kizlar anladigim kadariyla siradan falcilarla takiliyorsunuz su siralar :))

ebru gündesin falcisi Umut icin bi kiz cok cok iyi demisti (bu muhabbetler hatta kükürtlü sachada iftar sofrasinda oluyordu :) )

umut her ay kurban kesip 7 kapiya dagitiyormus o adresleri yardimcilari söylüyormus ona, fal baktiklari kisileri yönlendiriyormus o herifden ayril o ise girme felan gibi ve hep iyi yönde oluyormus vs vs

ama coook pahali 2009 da 100 tlydi

Kizlar anladigim kadariyla siradan falcilarla takiliyorsunuz su siralar :))

ebru gündesin falcisi Umut icin bi kiz cok cok iyi demisti (bu muhabbetler hatta kükürtlü sachada iftar sofrasinda oluyordu :) )

umut her ay kurban kesip 7 kapiya dagitiyormus o adresleri yardimcilari söylüyormus ona, fal baktiklari kisileri yönlendiriyormus o herifden ayril o ise girme felan gibi ve hep iyi yönde oluyormus vs vs

ama coook pahali 2009 da 100 tlydi

nerdeymiş bu adamın yeri bilio musun?bende duymuştum daha önce hakkında bikaç şey...hatta ebru gündeş epey pahalı bi hediye almış ona şu azeri kızın azeri sevgilisini ele geçirdikten sonra...

cnm umutu bende bılıyorum.. ama gıtmedım ıyı bır falcı olabılır .
her ayın sadece 20 sınde arayabılıyorsun onu randevu sadece o sekılde alınabılıyor..
100 lıra. gıden arkadaslar var. ama 100 lıra veremem ben.!

bu arada meryemıde kımseye tavsıye etmıyorum ben.
50 lıra alıyor 5 kelıme ancak soyluyor.
büyü var dıyor 300 e 400 e bozdurabılıcegın tanıdık bı hoca var ıyor falan fılann..

sıze bısey soylıyım mı bu fal ısının cok para almakla hıc bı alakası yok.
bana zamanında fal bakan kı suanda ızlerını kaybettıgım kımıde artık bakmayan ınsanlar 3 lıraya fal bakıyor mılletın seceresnı ortaya dokuyordu.

ben zm nın suya bakan falcısını denemek ıstıyorum.. bı hafta sonu beraber gıdıcez kısmet olursa.

ayrıca kötu falcıyı ıyı falcıyı deneyerek ogrenıcez anlıcaz baska turlu olmaz kı zaten..

hee varsa tanıdıgınız ıyı ama uçuk fıyatlarda olmayan bı falcı gderız hepberaber o ayrı.

kızlar dün birsene gittim
benim dediğim kadın değildi
okadar kötü yoruma rağmen gitmek istedim
bir kaç isim bildi
bi kaç konuyuda bildi
ama bu kadar zaten onları bende biliyorum
şu anki merak ettiğim konularla ilgili soru sordum
geçiştirdi zaman göstecek dedi
çok kalabalıktı herkesin yanında baktı rahatta edemedim zaten
çok memnun kaldığımı söyleyemem birde bana çok fazla negatif enerji yükledi
ben birde bu suya bakanı denemek istiyorum bi sürede ara vereceğim fal işlerine
artık deneye deneye iyi birini bulacağız.

Umutun bende numarasi vardi sayet evin icinde eski telefonumu bi bulabilirsem isteyenle paylasirim.Ben hic aramadim.

Suya bakan bi kadin taniyorum carsambada cicim pastanesinin karsisinda oturuyor.Onunda gayet iyi oldugunu söyliyebilirim...

Yildizname yle ilgili bilginiz varmi, Kurandan bakiyorlar diye duymustum ?

yıldızname bakan bırını bulsam su dakka durmam canım.. ama bılmıyorum bursada
belkı gul abla bakıyordur. cunku kartında oyle yazıyor.. ama hıs sormadım kendısıne bakıomusun dıye
ama yıldıznameye herkes bakamaz.
eskıden hocalar bakardı.
tum yaşantına bakılıyor onda.

suya bakana gıdelım nihanım .. birsen banada acayip negatif elektrik yukledi.. ordan cıktıgımdan berı uzerımde agırlıkla dolaşıyorum .... bi dahamı asla.!

hem ben sana o gun telefonda yarım saat ne anlattım ya gıttın paranı boşa verdın gul ablaya gıdeydın ya :)))

yıldızname bakan bırını bulsam su dakka durmam canım.. ama bılmıyorum bursada
belkı gul abla bakıyordur. cunku kartında oyle yazıyor.. ama hıs sormadım kendısıne bakıomusun dıye
ama yıldıznameye herkes bakamaz.
eskıden hocalar bakardı.
tum yaşantına bakılıyor onda.

suya bakana gıdelım nihanım .. birsen banada acayip negatif elektrik yukledi.. ordan cıktıgımdan berı uzerımde agırlıkla dolaşıyorum .... bi dahamı asla.!

hem ben sana o gun telefonda yarım saat ne anlattım ya gıttın paranı boşa verdın gul ablaya gıdeydın ya :)))

ahbe cnm ne bileyim gül ablaya 2 sefer gittim diye gitmedim. bi deneyim dedim
ama vallaha pişman oldum. üzerimden kocaman bir ağırlıkla çıktım. birde korktum ben kadından ya
bi daha yalnız gitmicem böyle birilerinin evine karar verdim
sen işinden müsait olduğun bir zamanda ayarlayalımda suya bakana gidelim

şu yıldıznameyi bende çok merak ediyorum ama gül ablanın bu konuda iyi olabileceğini sanmıyorum
çünkü benim bildiğim yıldıznameye hoca tarzında kişiler bakıyor.

Umutun bende numarasi vardi sayet evin icinde eski telefonumu bi bulabilirsem isteyenle paylasirim.Ben hic aramadim.

Suya bakan bi kadin taniyorum carsambada cicim pastanesinin karsisinda oturuyor.Onunda gayet iyi oldugunu söyliyebilirim...

Yildizname yle ilgili bilginiz varmi, Kurandan bakiyorlar diye duymustum ?

benim dediğim çarşamba da değil yalnız ..

Merhabalar ..
Yıldıznağme ye hocalar bakıyor diye bir tabir kullanılmış . Öyle birşey yok. Deniz Bey gayet iyi bu konuda . Ve 6.his ile değil eğitim ile olabilecek birşey..

Gül Hanım konusunda .. Gül hanımda asla negatif bir olumsuzluk olamaz. Çünkü zaten kendisi enerji ile bakıyor ve iddia ediyorum bu konuda gerçekten çok iyi. Çünkü ona söylemediğim hiç bahsini bile geçirmediğim herşeyi önüme sundu. Ve zaman vermez .. Ama zaman verdiği olursa eğer yine iddia ediyorum o dilim içerisinde olur.

Merhabalar ..
Yıldıznağme ye hocalar bakıyor diye bir tabir kullanılmış . Öyle birşey yok. Deniz Bey gayet iyi bu konuda . Ve 6.his ile değil eğitim ile olabilecek birşey..

Gül Hanım konusunda .. Gül hanımda asla negatif bir olumsuzluk olamaz. Çünkü zaten kendisi enerji ile bakıyor ve iddia ediyorum bu konuda gerçekten çok iyi. Çünkü ona söylemediğim hiç bahsini bile geçirmediğim herşeyi önüme sundu. Ve zaman vermez .. Ama zaman verdiği olursa eğer yine iddia ediyorum o dilim içerisinde olur.

canım senim senin oldu galiba..evet bende gül hanım diyorum.favorimmm...

X