Bursa'da Falcı

Cok ihtiyacin varsa, Ankarada Muzaffer Karakas var. Aytac hoca tarzi. Ama yanlisini bilmiyorum ben onun. Cok mesgul bir adam zaten. Ofisi var, salon kadar :) Neye ihtiyacin oldugunu bilmiyorum ama, sagligini bile duzelttigi insanlar var tanistigim.
Temiz bir insan

bende ıstanbulda yasıyorum persembe gunu muzaffer hocadan randevu aldım ve sızın hoca hakkında bılgılerınızı paylasmanızı ısterım sımdıden tesekkurler

Cok ihtiyacin varsa, Ankarada Muzaffer Karakas var. Aytac hoca tarzi. Ama yanlisini bilmiyorum ben onun. Cok mesgul bir adam zaten. Ofisi var, salon kadar :) Neye ihtiyacin oldugunu bilmiyorum ama, sagligini bile duzelttigi insanlar var tanistigim.
Temiz bir insan

lutfen muzaffer karakas hakkında bıldıklerınızı paylasırmısınız?

cok ihtiyacin varsa, ankarada muzaffer karakas var. Aytac hoca tarzi. Ama yanlisini bilmiyorum ben onun. Cok mesgul bir adam zaten. Ofisi var, salon kadar :) neye ihtiyacin oldugunu bilmiyorum ama, sagligini bile duzelttigi insanlar var tanistigim.
Temiz bir insan

muzaffer karakaş hakkında bılgı sahıbı varsa lutfen yazsın !!!

umutun verdiği herkezin bildiği dualar...sana esmai hüsnalardan dualar veriyo..örneğin 486 tane ya fettah çek diyorr..:)) yada sevilmek için ya vedüd veriyoo...bunları almak için 200 tl.vermeye değermi..ha birde geçmişii çokk iyi biliyorr..ama yakın gelecekle yorum yapıyo fakat %20 %30 belki tutuyoo...Bence o rekla mını çok iyi yapmışşş bencee..Ben gittimm çünküü...2 kere çağırıyorr..birincisinde dualar veriyor yasin vakıa benzeri dualar bunları oku yedi gün sonra yine gel diyor 1 hafta sonra ..2. gittiğinde bakım yapıyor tabi bir 100 tl daha alıyorr...:)))))nazar duaları veriyor falan..bunları araştırdım hepsiii internette var yada güllü yasinlerde...Duaları o fotokopi olarak veriyo...En az 300 tl gidiyo arkadaşlarrr....resmen evi ticarethanee yanii...

Sevgili Demet 11 umutun verdiği duaları tam olarak yazarmısın lütfen teşekkür ederim

Merhaba arkadaslar, ben meshur Ebru Gundesin falcisi hakkinda neler dusundugunuzu ogrenebilir miyim? Gidilmeli mi, soyledikleri dogru mu, yanlisini yakalayan var mi...
Yardimci olursaniz cok sevinirim
Gittikten sonra ben de yorumlarimi paylasacagim burda.

Sevgili xlilax Ebru Gundesin falcisina gittin mi ? ne kadar ücret alıyor memnun kaldın mı?

evet canım ben baktırmıştım 2 sene önce falan bugune kadar ne dediyse çıktı. arkadaşlarımı götürdüm onlarda çok beğendiler sürekli gıdıorlar şimdi

arkadaşlar burada daha önce kodlanan numaradan rekor fabrıkasının oradaki ayşe bacıya ulaşamıyorum.İstanbuldan gideceğiz randevu almadan bakar mı ? veya bana telefon numarasını ulaştırabilecek bir arkadaş varmıdır ?

kişisel bir eşyanızla birlikte yılvar 1 sitesindeki sevilay hanıma gidiyorsunuz.hastalığınız ,sorununuz ,dileğiniz ne ise söyleyip yanınızda götürdüğünüz eşyanızı veriyorsunuz geri aldığınız da !!! bana dua etmeye başlıyorsunuz :))

kişisel bir eşyanızla birlikte yılvar 1 sitesindeki sevilay hanıma gidiyorsunuz.hastalığınız ,sorununuz ,dileğiniz ne ise söyleyip yanınızda götürdüğünüz eşyanızı veriyorsunuz geri aldığınız da !!! bana dua etmeye başlıyorsunuz :))

nerden duydun da geldin diye kapıdan kovarsa ya ayrıca numara kaç bütün kapıları çalalımmı?

Türkiye'de bir çok falcıya gittim ama benim bildiğim en iyisi antalya' da kuzey isminde bir falcı yurt dışından gelmiş yüzünde iz olan biri inanın inanılmaz bir falcı kocamla olan bitmiş ilişkimi yeniden düzenledi ve ne söylediyse onu yaşıyorum sac kan su vss kullanıyor ürküyorsunuz ama sanki yaşam koçluğu yapıyor cidden tavsiye ederim

lutfen muzaffer karakas hakkında bıldıklerınızı paylasırmısınız?

muzaffer karakastan uzak durun...bu kadar soyluyorum...Bulasmayin bisey bildigi ve de duzeltebildigi yok bozamiyo bile!ben bi amacla gidiyorum o baska sey yapiyo cok ulvi biri ya SOZDE enerji calismasi bilmem ne bi ise yaramaz gitmeyin paranizi sokakta mi buldunuz!beni buradan cok kisi uyardi inanmadim gittim param da zamanim da umudum da yandi gitti

ya nerdeyse tüm sayfayı okudum ara ara..
birinin beğendiğini diğeri beğenmiyor..
göreceli tabi,beklentiye görede değişebilir, benim beklentimde fal konusunda fazla sanırım..işin ehli birinin olmasını istiyorum..
bana yardımcı olacak biri yokmu en kısa zamanda gitmek istiyorum..
birde ayşe falcıyı bir haftadır arıyorum teli kapalı açık olduğu zamanda açmıyor..sanırım bursa dışında..
evide bana yakın ama çok kararsızım..

gül hanım tarot bakıyormu ne kadara bakıoyor numarası varmı verebilirmisniz

Gül hanım tarot bakıyo, normal kahve falı 100 TL ücret.. Ben geçen sene 30 Ağustosta gitmştm, bana 1 sene içinde nişan var dedi.. Ay sonuna bişi kalmadı bişi olursa bilgilendiririm dicemde, sevgilimdende ayrıldım.. :) Yani tutması biraz zor.. Bide annem hakkında durumu iç açıcı değil filan demşti, bacak bel rahatsızlığı çıktı.. Başkada işe yarar bişi demedi.. Ben bi daha baktırmam heralde zaman verince tutturuyo diyolardı burda ama bende tutmadı yani kızlar.. Nosu: beşyüzotuzsekizbeşyüzseksenikidoksansekizseksensekiz

kızlar ben gecen gün arkadasımla bir hocaya gittim bardakta ne odugu gözünle görüyorsun gösteriyo acık ve net soruyu soruyorsun bu neden böyle die ve cok anlayışlı bi adam güler yüzlü bıkmadan sıkılmadan işim oluncaya kadar cöüm getiriyor ve olması istedigin işin olup olmıcanı söylüyor eger olumluysa 7 gün içinde kesinlikle oluyor. bayan bi arakadasımın sorunu vardı 2 aydır aynı yataga girmiyorlardı eşiyle ve yasar hocaya gittik beraber bişiler yaktı bardakta gösterdi temizledi maşallah diyeyim üç günde arkadasın eşi bir değişti evden gitmesini istiyordu ayrılmayı istiyordu adam şimdi sanki o kelimeleri söylememiş 2 aydır o kızı bu kadar kırmamış. cok sasırdık tavsiye ederim zafer plaza arkasında beko bayisinin orda yaşar hoca die sorarsanız direk gösterirler tavsiye ederim..adam paracı değil gönlünden ne koparsa onu ver diyo..

X