Gelinlik Modelleri Bursa'da Gelinlik Fiyatları ve Yerleri

forma üye olalı oldu fakat yazacağım ikinci yazı:))
gelinlik derdi olunca:))

bursada bir emelyaya gittim birde yeliz sarıya ve hangisinde karar kılacağımı bilmiyorum ve kumaştan danteldende kalitesindende anlamıyorum daha doğrusu kaliteli olanı hangi özelliklere göre ayırt edeceğimi bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim:))

mrb zull kardeşimmadem gelinlik istiyorsun iyi yerlere gitmişsin bide white fashiona git orayıda araştır farkı ve fiyatı görürsün sana mutluluklar dilerim WHİTE FASHİON uzay pastahanesinin yanındaki binada:KK68::82:

bursada bir emelyaya gittim birde yeliz sarıya ve hangisinde karar kılacağımı bilmiyorum ve kumaştan danteldende kalitesindende anlamıyorum daha doğrusu kaliteli olanı hangi özelliklere göre ayırt edeceğimi bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim:))

selamlar bursada bence moda cı olarak bildiğim iki yer var 1.kırcıceği 2. white fashion başka modacı ve gelinlik üzerine kimseyi tanımam ben white fashion da yaptırdım hem fiyatı hem güler yüzlülüğü hemde yaptıkları işin ustası olduklarını ve benim yönlendirdiğim kişilerinde oradan memnun ayrıldıklarını biliyorum zull arkadaşım bide oraya git gör ama kadınlar kulübü üyesiyim methinizi duydum deseniz siz kazanırsınız ben bu fi,rma için size garanti verebilirim hatta facebook tan girip bakabilirsin WHİTE FASHİON yazarsan site cıkar mutluluklar dilerim

Özel dikim düşünüyorsanız,
Heykelde ilk gittiğimizde ufak bir atölye olan en son gittiğimde çok hoş bir moda evi olmuştu Kağan parfümerinin arkasında Mediha cambaz Weddesign şiddetle tavsiye ederim kız kardeşim için çok yer gezdik istediği gelinlik çok dantelli ve swarovski taşlı bir gelinlikti verdiği uygun fiyatla sipariş verdik ve düğünde gelinliğe herkes hayran kaldı.
1wacko.gif
gelinlik ve abiye dikimine güvenebiliceğiniz ve kazıklanmıyacağınız bir yer .internet adresi MEDIHA CAMBAZ WEDDESIGN

arkadaşlar hepinize mutluluklar dilerim sizlere tek bir adres vericem zey74 ve zerrn in gelinliğini yaptırdığı yer valla inanın 21 senesini vermiş olduğu modacılık yanında birde samimi güler yüz ve vermiş olduğumodel dizaynı ile birebir modacı olduğunu görürsünüğz ben ve arkadaşlarım çok memnun kaldıklarını söylüye bilirim WHİTE FASHİON tek modacı o gidin görün altarnetifleri çok ve fiyatları hazır alacagınız gelinliklerin fiyatlarının yanında bedava tavsiye ederim tekrar mutluluklar

Özel dikim düşünüyorsanız,
Heykelde ilk gittiğimizde ufak bir atölye olan en son gittiğimde çok hoş bir moda evi olmuştu Kağan parfümerinin arkasında Mediha cambaz Weddesign şiddetle tavsiye ederim kız kardeşim için çok yer gezdik istediği gelinlik çok dantelli ve swarovski taşlı bir gelinlikti verdiği uygun fiyatla sipariş verdik ve düğünde gelinliğe herkes hayran kaldı.
1wacko.gif
gelinlik ve abiye dikimine güvenebiliceğiniz ve kazıklanmıyacağınız bir yer .internet adresi MEDIHA CAMBAZ WEDDESIGN

bugün ordan istediğim modele fiyat aldım, galiba orayı tercih ediceğim .Yapılı bir kaç gelinlikiğede baktım bursa 'daki diğer yerlere göre daha
bir güvendim.Fiyatıda uygun, Nişanlımla son bir kez daha gidip ,siparişi vericeğim.

mrb zull kardeşimmadem gelinlik istiyorsun iyi yerlere gitmişsin bide white fashiona git orayıda araştır farkı ve fiyatı görürsün sana mutluluklar dilerim WHİTE FASHİON uzay pastahanesinin yanındaki binada:KK68::82:

bursada 3 4 yer dolaştım en son sizin met ettiğiniz whitefashion moda evine gittim iyi ki gitmişim gelinliğim süperin ötesinde oldu sizlere teşekkür ederim arkadaşlar . istediğim gelinliğimin çok çok güzel olması beni mutlu etti.bende benden sonra özel gelinlik isteyenlere tavsiye ederim kesinlikle mutlu bir şekilde ayrılacaksınız bundan emin olabilirsiniz.WHİTEFASHION firmasını tavsiye eden arkadaşlarıma tekrar teşekkür ederim ve firma sahipleri MEVLÜDE KURT ve MİNE MÜSETDİN hanımlarada teşekkür ederim sağolsunlar.

bursada 3 4 yer dolaştım en son sizin met ettiğiniz whitefashion moda evine gittim iyi ki gitmişim gelinliğim süperin ötesinde oldu sizlere teşekkür ederim arkadaşlar . istediğim gelinliğimin çok çok güzel olması beni mutlu etti.bende benden sonra özel gelinlik isteyenlere tavsiye ederim kesinlikle mutlu bir şekilde ayrılacaksınız bundan emin olabilirsiniz.WHİTEFASHION firmasını tavsiye eden arkadaşlarıma tekrar teşekkür ederim ve firma sahipleri MEVLÜDE KURT ve MİNE MÜSETDİN hanımlarada teşekkür ederim sağolsunlar.

canım hayılırı olsun benimde yazın düğünüm olacak şimdiden araştırmaya başladım gelinliğinin resmini koyabilirmisin cnm bide fiyatıyla ilgili bilgi verirsen sevinirim cnm şimdiden tşkler :KK30:

Ben baska bir gelinlikcide bir gelinlik begendim ama oranin istedigim kumaslari kullanabilecegini dusunmuyorum neden bilmem.White Fashion dediginiz yeri merak etim benim icin kumasin ve dantelin kalitesi onemli herseyden once.Oraya gitsem ben surda soyle bi gelinlik begenmistim desem yardimci olurlarmi acaba :)

Selam kızlar,
Nişanlığımı Nalbantoğlu'nda Gülnur moda evine diktirmiştim, çok memnun kaldım, 15-20 günde teslim ettiler, dikişi de kumaş kalitesi de çok iyi. Orada gelinlik de beğendim, yanlış hatırlamıosam 2500 tl demişlerdi... Hemen karşısında da Nurten moda evi var, orada da çok hoş modeller var. Belki fikir olur :KK34:

canım hayılırı olsun benimde yazın düğünüm olacak şimdiden araştırmaya başladım gelinliğinin resmini koyabilirmisin cnm bide fiyatıyla ilgili bilgi verirsen sevinirim cnm şimdiden tşkler :KK30:

sevgili hewi uzun zamandır siteye girmedim evlendikten sonra zor oluyor bide calışma iş hayatı işte gelinliğimi burda üye olan bir kac arkadaşın tavsiyesiyle WHİTE FASHİON moda evinde diktirdim o kadar memnun kaldım ve mutlu oldumki sormayın hem tam istediğim gibi oldu resim koyamıyorum eşim kızıyor ama sana tarif edebilirim fiyatıda yazabilirim.üst beden komple fransız danteli eteklerimde çok kabarık 4.5 katın kullanıldığı prenses etek ve uzun kuyruklu ve uzun duvak bütün aksesuvarlar yani(el ciceği,eldivenler baş ciceği takı bantı takı kesesi her şeyi dahil olmak üzere (1700) tl ye diktirdim ve benim 2 arkadaşımda oraya diktirdi çok memnun kaldılar tavsiye ederim allah sizide mesut etsin amin sevgiyle kalın

Ben baska bir gelinlikcide bir gelinlik begendim ama oranin istedigim kumaslari kullanabilecegini dusunmuyorum neden bilmem.White Fashion dediginiz yeri merak etim benim icin kumasin ve dantelin kalitesi onemli herseyden once.Oraya gitsem ben surda soyle bi gelinlik begenmistim desem yardimci olurlarmi acaba :)

arkadaşım git ve gör memnun kalırsın WHİTE FASHİON da istediğin gelinliği kalitesinde diktirebilirsin 3 kere prova yapıyor istediğin değişikliği prova esnasındada uyguluyorlar bir kere gidip konuşmanda ve kumaşlarının kalitesini görmende fayda var kal sağlıcakla

sadri2000 tavsiye ettiğim gibi sizede tavsiye ederim git ve gör sadri2000 memnun kaldığına göre seninde memnun kalacağını tahmin ediyorum mutluluklar dilerim

walla çok merak ettim mutlaka gidicem tlfonda kunustum gercekten candan şeker bır kadın bakalım ıstedıgı modelı bulabılcekmıyım WHİTE FASHİON 'da . bursada sadece AKAYa baktım tek prova varmış fiyatlarıda ındırımlı halı 2.000-2.500 arası ama tek prova olması benı dusundurdu dıkımde istanbulda oluyomus gerçi çok profosyenel calısıyorlar tek provayla gelınlık dıkılırmıs ole duydum ama offf cok zor işler başka önerebileceğiniz yerler varmı kızlar WHİTE FASHİON 'dan başkaaaa

ben nişan elbisemi LA BERİA da diktirdim üç prova yapıyor ve dikimi gerçekten çok güzeldi birçok etekte organizasyon sonunda dikişlerde sökülme yırtılma oluyormuş ben hiç bir sorunla karşılaşmadım eldivenim tacım takı kesem her şey harikaydı tavsiye ederim. Şimdi sıra düğünde benim içinde hepimize Allah kolaylık versin^^

Akay'da bir gelinlik beğendim, 3200tl'di indirimli. Miss Defne'de ortalama fiyatlar 1900-2500tl. Daha pahalıları da var tabi, sorduğum bikaç modelin ortalamasını yazdım sadece kızlar..

ben tavsiye üzerine nalbantoğlunda nurten modaevinde diktirdim dikiş kalıtesı harika.istediğin modeli aynen yapıor hürrem sultan kıyafetlerine benzer kınalıklar dikmiş ben yeşilini giydim ve hala benı gören herkes gelınlık ve kınalığımısöler fotolarımı da paylaşırım

kızlar altıparmakta ahu alnıpak moda evine bakmadan karar vermeyin diyorum ben gelinliğimi cuma günü ordan aldım hazırlardan tabi büyük geldi üstüme göre dikiliyor... hiç bir gelinlikçiden benzerini bile göremeyeceğiniz modeller... benim hayallerimin bile üstündeki gelinliği tasarlamış olduğu için burdanda ahu hanıma teşekkürler :KK54: :KK16:

kızlar altıparmakta ahu alnıpak moda evine bakmadan karar vermeyin diyorum ben gelinliğimi cuma günü ordan aldım hazırlardan tabi büyük geldi üstüme göre dikiliyor... hiç bir gelinlikçiden benzerini bile göremeyeceğiniz modeller... benim hayallerimin bile üstündeki gelinliği tasarlamış olduğu için burdanda ahu hanıma teşekkürler :KK54: :KK16:

ben ahu alnıpakta nişanlığımı diktirmiştim ama tek kelımeyle berbat oldu nişanlığım ve nişanıma gelen ve bana yakın olan herkes de söledi nişanlık çok kötü dikilmişti şifon straplez bi nişanlıktı ama göğüs kısmı karnıma kadar gelıodu şifondaki dikiş yerlerinin potluğu da cabası.straplezini çok iyi diktim dedi düşmez asla dedi ben daha kuaförde saçımı yaptırırken aşağı düşmeye başladı ve ben nişan saatimde çıkıp dans etmem gerekirken gittim ahu hanım ve sevgılı annesıne gitmek zorunda kaldım eski kumaş parçalarından nişanlığıma yakın bi renkte eğreti bi askı dıktırdım mecburen. tek kelımeyle berbat oldu.nişanım boyunca da çok gergindim bu yüzden.

ama gelınlık dıkımınde daha başarılı olabılır çünkü ben orda balık kesım bı gelınlık giydim üzerimde çok güzel durdu kayınvalıdemler bile çok beğendi bunu diken nişanlığı da diker heralde dedım ve aynısının nişanlığını yaptırdım nişanlık böle oldu...şifon gibi narın kumaşları dıkemıodur belkıde.:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

ben ahu alnıpakta nişanlığımı diktirmiştim ama tek kelımeyle berbat oldu nişanlığım ve nişanıma gelen ve bana yakın olan herkes de söledi nişanlık çok kötü dikilmişti şifon straplez bi nişanlıktı ama göğüs kısmı karnıma kadar gelıodu şifondaki dikiş yerlerinin potluğu da cabası.straplezini çok iyi diktim dedi düşmez asla dedi ben daha kuaförde saçımı yaptırırken aşağı düşmeye başladı ve ben nişan saatimde çıkıp dans etmem gerekirken gittim ahu hanım ve sevgılı annesıne gitmek zorunda kaldım eski kumaş parçalarından nişanlığıma yakın bi renkte eğreti bi askı dıktırdım mecburen. tek kelımeyle berbat oldu.nişanım boyunca da çok gergindim bu yüzden.

ama gelınlık dıkımınde daha başarılı olabılır çünkü ben orda balık kesım bı gelınlık giydim üzerimde çok güzel durdu kayınvalıdemler bile çok beğendi bunu diken nişanlığı da diker heralde dedım ve aynısının nişanlığını yaptırdım nişanlık böle oldu...şifon gibi narın kumaşları dıkemıodur belkıde.:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

senin adına üzüldüm canım inş. bi daha böyle bişi başına gelmez benim kuzenim diktirdi çok memnun kaldı bende gittim hangisini denediysem büyük olmasına rağmen kalıpları modelleri o kadar güzel durdu ki.. Allah kimseyi hüsrana uğratmasın :KK14:

X