Burun ameliyatı geçmeyen ödem

bus__bus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2024
27
3
22
A8CB7C30-69B9-47CB-A616-683E6ABAAC65.jpeg
ABF6B741-A904-4AEE-A4B4-2CB9C278FAF5.jpeg
8AC674D7-2B6E-4057-8969-21B5B97A24DD.jpeg
7 ay oluyor ameliyat olalı sol tarafım da hala ödem var geçmiyo şuan şehir dışındayım doktoruma da gidemiyorum sizce geçer mi ilerleyen süreçte o çizgi gibi şey sizce ödemden kaynaklı mı yoksa çukur mu burun ucum hala sert sol burun deliğimde bir ağırlık var ön kamerayla eşit duran deliklerim arka kamera ile biri yukarda biri aşağı da duruyor sizce bu ödemden midir

Bence bi kac ay daha bekleyin oyle anormal gozukmuyor aslinda bence ödemdendir. Bu arada benimde burun kanatta senikisi gibi cukur gibi birsey var, seninkisi once daha belirgin miydi yoksa hep boylemiydi?

Sonradan böyle belirginleşti korkum çukur oluşu ama üst kısımda ödem olduğu çok belli bu da beni çok rahatsız ediyor. Normalde ilk aylar insan kendisini beğenmez ben ilk aylarımı arar oldum aylar geçtikçe burun farklı haller almaya başladı

Eki Görüntüle 3365284 Eki Görüntüle 3365287 Eki Görüntüle 3365288 7 ay oluyor ameliyat olalı sol tarafım da hala ödem var geçmiyo şuan şehir dışındayım doktoruma da gidemiyorum sizce geçer mi ilerleyen süreçte o çizgi gibi şey sizce ödemden kaynaklı mı yoksa çukur mu burun ucum hala sert sol burun deliğimde bir ağırlık var ön kamerayla eşit duran deliklerim arka kamera ile biri yukarda biri aşağı da duruyor sizce bu ödemden midir
burnunuz cok guzel gorunuyor tam istedigim burunda ama gel gor ki bana ne yapmis :KK43: gule gule kullanin bir senede ancak geciyor odemler

X