Burun deviasyon ameliyati olup içeride kan birikmesi yaşayan oldu mu ne zaman geçiyor

burun deviasyon

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2024
2
0
22
Merhaba ben burun deviasyon ameliyati oldum 2 hafta önce. İçeride kemik yamuktu o düzeltildi ve de burun etlerim küçültüldü. Gecen hafta kontrole gittigimde kan birikmesi olmus dediler ve enjektorle bosaltmislardi. Bu hafta yine aynisi olmus. Normalde tamponsuz bir ameliyat yapılmıştı. Ama dün tampon koyuldu. Hic bu sekilde kan birikmesi yasayip arada kan birikmesin diye tekrar tampon koyulan oldu mu yardimci olursaniz sevinirim. Kesin çözüm mü bilmiyorum ve acikcasi tekrar baska seyler yasamaktan ve iyilesmememesinden kokuyorum.

Gecmis olsun. Buna cevabim yok ama nefes alabiliyor muydunuz ameliyat sonrasi hemen? Ben de ayni iki durumdan oldum ama bir hafta oldu nefesim daha da kapandi. Kan mi birikti acaba bende de diye dusundum

Gecmis olsun. Buna cevabim yok ama nefes alabiliyor muydunuz ameliyat sonrasi hemen? Ben de ayni iki durumdan oldum ama bir hafta oldu nefesim daha da kapandi. Kan mi birikti acaba bende de diye dusundum
Ben tamponsuz ameliyat oldugum icin alabiliyodum evet. Benim de 1.haftada kontrole gitmeden 2 3 gun once kapanmıştı. Ve kan birikmesi olmus dediler. Tabi herkeste ayni olacak diye bir sey yok ama nadir görülen bir durummus bu kan birikmesi. Bana 2.haftada simdi tampon koyulunca ben kötü oldum açıkçası. Tam iyilesmisken basa döndüm gibi oldu çünkü.

X