Burun dolgusu sonrası estetik ameliyat!

Sumsumus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2024
2
0
31
Merhaba arkadaşlar. Bir süre önce hiç aklımda yokken ani bir kararla burnuma dolgu yaptırmıştım. Ama şimdi estetik ameliyat olmak istiyorum. Barış Çakır'ın dolgulu burunlar güzel olmuyor açıklamasından sonra çok korkmaya başladım. Burnuna dolgu yaptırdıktan sonra ameliyat olan var mı? Memnun musunuz? Memnunsanız doktor önerisine açığım...

Merak etme dolgu eritilebilir 🤭 Ayrıca hiç bi sorun da olmaz eritilmese bile

Yukarıdaki arkadaş hiçbir şey olmaz demiş (hangi tecrübesine dayanarak bilmiyorum) ama doktorlar basbas bağırıyor ameliyat olmayı düşünüyorsanız dolgu yaptırmayın diye. Hatta dr. Uğur şahinin profilinde bile uyarısı var öne çıkarılanlardan bakın derim. E bu doktorlar boşuna bağırmıyordur dimi sayın yorum yapan arkadaş… Dolgu ne kadar eritilirse eritilsin yine de kalıntısı kalıyor. %100 geçme durumu zor. Siz doktorunuza mutlaka bu bilgiyi verin ona göre size işlem yapsın, danışın konuşun mutlaka. Elbette ameliyat olursunuz. Nasıl sonuç vereceğini en iyisi doktorunuz bilir. Birebir görüşün öyle anlarsınız.

Yukarıdaki arkadaş hiçbir şey olmaz demiş (hangi tecrübesine dayanarak bilmiyorum) ama doktorlar basbas bağırıyor ameliyat olmayı düşünüyorsanız dolgu yaptırmayın diye. Hatta dr. Uğur şahinin profilinde bile uyarısı var öne çıkarılanlardan bakın derim. E bu doktorlar boşuna bağırmıyordur dimi sayın yorum yapan arkadaş… Dolgu ne kadar eritilirse eritilsin yine de kalıntısı kalıyor. %100 geçme durumu zor. Siz doktorunuza mutlaka bu bilgiyi verin ona göre size işlem yapsın, danışın konuşun mutlaka. Elbette ameliyat olursunuz. Nasıl sonuç vereceğini en iyisi doktorunuz bilir. Birebir görüşün öyle anlarsınız
Ben de internette sonuç arıyorum, ama malesef kimseye denk gelmedim. Ünlü doktorların videolarını izliyorum ama yapıldıktan sonra sonuç ne olur bilgi yok. Fotoğraflı paylaşım yok. Güzel olur diyenler çok ünlü doktorlar değil. Dalayısıyla insan sadece para için mi olur diyorlar acaba diye de düşünüyor😞Ben yaptırdım memnunum diyen bir iki kişiye denk gelsem içim rahatlayacak...

Ben de internette sonuç arıyorum, ama malesef kimseye denk gelmedim. Ünlü doktorların videolarını izliyorum ama yapıldıktan sonra sonuç ne olur bilgi yok. Fotoğraflı paylaşım yok. Güzel olur diyenler çok ünlü doktorlar değil. Dalayısıyla insan sadece para için mi olur diyorlar acaba diye de düşünüyor😞Ben yaptırdım memnunum diyen bir iki kişiye denk gelsem içim rahatlayacak...

İşte bu noktada mutlaka birkaç adet doktor ile görüşün. İsmi olanlara kesinlikle aldanmayın çünkü birkaç ünlüye burun yapıp sözde başarılı ve adı olan birçok doktorun fiyasko sonuçlar çıkarttığını kendi gözlerimle gördüm. Ki bu forumumda da örnekleri çok var. O yüzden yapabileceğiniz en sağlıklı şey gidip doktorlarla birebir konuşmak, zaten birkaç tanesiyle konuştuktan sonra hangisinin size samimiyetle yaklaştığını ve gerçekleri söylediğini anlayacaksınızdır.

X