Burun Estetiği Hasta Yorumları

Canım kendine bu kadar haksızlık etme Allah 'in bile zoruna gider bu konuştukların. Ne çirkini ya sen çirkin gormemissin. Ekle bakalım su çirkin dediğin resime. Bana hic öyle dediğin gibi gelmiyor. YuZun cok guzel burun yapılınca afet olursun:)))

Ekledim yorumlarınızı bekliyorum.. Ama gerçekçi, iltifat istemiyorum ben.

diagonal,kadınlar klübünde resim paylaşmanı mı kıskanıyordu:) deseydin ya burda kadın kadınayız:)) erkekler çok tuhaf yaq

Canım kadınlar kulubunde fotoğrafın konusu bile geçemediki aramızda. İnternete fotoğraf yüklemek ve hatta facebook hesabı bile çıldırtıyordu ve ben artık son vermeye kaar verdim bu duruma. Milletin ne dertleri var ben nelerle uğraşıyorum.

Burun Estetigi ameliyati olmaya karar verdigimde tek ciddi korkum ameliyat esnasinda olabileceklerdi fakat gordum ki uyuyup uyandiginizda hicbirsey hissetmemekle beraber en ufak bir agri sizi daha duymuyormussunuz. Moraracagini zannettigim yuzumde beyaz tenli olmama ragmen buz maskesi sayesinde ne sislik nede morarma oldu. 3 gun sonra dikislerim alinirken dahi Dr Abdulkadir Goksel beyin hassas ve agrisis uygulamalari sayesinde agri hissetmedim. Inanilmaz kolay bir ameliyat oldu ve tahmin ettigimizden daha hizli iyilesti. Tedirginligi olanlar icin gercekte neler olabilecegini bilmeleri acisindan paylasmak istedim. Ben korkusuzca ameliyat olabildiysem inanin herkes olabilir. Sonuctan bahsetmiyorum bile Doktorum gercekten mucize yaratiyor.

milesandsmile merak ettim THY demi çalışıyorsunuz?

Diğer tasarımları bekletip size oylatacaktım ama dayanamıycam ben. Kızlar Abdülkadir bey tasarım yaptı yolladı bana ama hiç içime sinmedi. Neden bilmiyorum. Kalemle çizilmiş gibi burun, yakıştıramadım kendime. Burun güzel ama ben hiç güzelleşmemişim sanki.Belki de çok çirkin makyajsız bi resmimi yolladım ondan da beğenmemiş olabilirim. Ama şu an estetik olmaktan vazgeçmek bile var aklımda
Ay ne kadar çirkinim ben ya estetikle bile bişiye benzemiyorum. Of çok moralim bozuldu.

chaosqueen,senin göndermiş olduğun resim üzerinden yapılan işlemler birebir gerçeği yansıtmıyor yani emanet duruyor,bak benim profilimden ameliyat öncesi ve sonrası cepheden bir resmim var orda burnum yapılı gayet hoş ama bana sorarsan ben orda kendimi beğenmiyorum diğer resimlerde daha çok beğeniyorum.
eğer gerçek bir sonuç elde etmek istiyorsan gidip görüşmeli ve ona göre olmasını istediğin burun şekli konusunda karar vermelisin,mesela ben iki kere burun estetiği oldum ama hiçbir doktorla ön görüşmede mail üzerinden karar vermedim,tasarıma göre karar vermedim Göksel Bey benim burnum üzerinde ne yapılması gerektiğini söyledi ben de ne yapılmasını istediğimi söyledim,
saplıklı görüşme bu şekilde olur.Bu burun yani yüzdeki en dikkat çeken organ,
gene de karar senin canım ama hangi doktor ile görüşeceksen mutlaka yüzyüze tercih et ona göre kararını ver,

chaosqueen sen doktor görüşmelerine başladın mı?

Abdülkadir bey'le konuştuk haftaya geldiğimde görüşücem kendisiyle. Tasarımların emanet gibi durduğunun farkındayım, yani gerçekte öyle gözükmeyeceklerini biliyorum, ama yüzüme bakınca resimlerde görüyorum zaten, fazla da yapabileceği bişey yok doktorların.

kemeri alıp delikleri küçükltecekler. sonra kavis-kalkıklık isteğe göre. başka yapılabilcek bişey yok ki zaten. yani yüzüm çirkin ne yapsalar yine de beğenmiycem sanki. şu an o doktor bu doktor diye düşünmekten çok ameliyat kararımı gözden geçiriyorum. Hepiniz güzelleşmişsiniz ameliyat sonucu. Ben güzelleşmeyip üstüne bi de estetik olduğu belli bi burunla gezmekten kokuyorum açıkçası. Zira tasarımlarda gördüğüm o. Ece sence nası tasarımlar?

Hele bi istanbula gelip Abdülkadir Bey' le görüşeyim de öyle daha kafama oturacak herşey eminim.

Abdülkadir bey'le konuştuk haftaya geldiğimde görüşücem kendisiyle. Tasarımların emanet gibi durduğunun farkındayım, yani gerçekte öyle gözükmeyeceklerini biliyorum, ama yüzüme bakınca resimlerde görüyorum zaten, fazla da yapabileceği bişey yok doktorların.

kemeri alıp delikleri küçükltecekler. sonra kavis-kalkıklık isteğe göre. başka yapılabilcek bişey yok ki zaten. yani yüzüm çirkin ne yapsalar yine de beğenmiycem sanki. şu an o doktor bu doktor diye düşünmekten çok ameliyat kararımı gözden geçiriyorum. Hepiniz güzelleşmişsiniz ameliyat sonucu. Ben güzelleşmeyip üstüne bi de estetik olduğu belli bi burunla gezmekten kokuyorum açıkçası. Zira tasarımlarda gördüğüm o. Ece sence nası tasarımlar?

Hele bi istanbula gelip Abdülkadir Bey' le görüşeyim de öyle daha kafama oturacak herşey eminim.

chaosqueen ben senin resimlerini göremiyorum var mı profilinde? benim orjinal burnum uzun kemerliydi,ama ben tasarım hiç yaptırmadım sanal burnum için,istediğim şuydu canım,kemer olmasın,boyu kısalsın,hafif yandan yukarda dursun nitekim bak resimlerime öyledir burnum,delikler simetrik,ilk ameliyatım fiyaskoydu ama,Göksel bey e direk söyledim hatta ameliyat olmadan sana sakinleştirici veriyorlar ,hatırlamıyorum ben orda da nasıl burun istediğimi tekrarlamışım:)))
ve ben nasıl istediysem öyle oldu,sen moralini bozma,biz kadınlarım kendimizi bazen güzel bazen çirkin bulduğumuz haller olur.
sen sanıyormusun ki ben burnumu yaptırdım güzel bir burnum var ancak kendimi hiiç çirkin bulmuyorum?
mümkün mü yaww,o nedenle takılma ruh haline,ama kendini hazır hissettiğinde ve doğru doktor için tamam buna olacağım dediğinde de hiç bekletme derim ben,benim burnumu kimse anlamıyor estetik olduğunu,ama beğeniyorlar,istediğim sonuç buydu zaten,domuz gibi bir burna sahip olmaktan hep korktum:)) kavizli ve kalkık burun hastalığını yakışsın yakışmasın her kadının sarışın olma isteğiyle benzer buluyorum:))))

chaosqueen ben senin resimlerini göremiyorum var mı profilinde? benim orjinal burnum uzun kemerliydi,ama ben tasarım hiç yaptırmadım sanal burnum için,istediğim şuydu canım,kemer olmasın,boyu kısalsın,hafif yandan yukarda dursun nitekim bak resimlerime öyledir burnum,delikler simetrik,ilk ameliyatım fiyaskoydu ama,Göksel bey e direk söyledim hatta ameliyat olmadan sana sakinleştirici veriyorlar ,hatırlamıyorum ben orda da nasıl burun istediğimi tekrarlamışım:)))
ve ben nasıl istediysem öyle oldu,sen moralini bozma,biz kadınlarım kendimizi bazen güzel bazen çirkin bulduğumuz haller olur.
sen sanıyormusun ki ben burnumu yaptırdım güzel bir burnum var ancak kendimi hiiç çirkin bulmuyorum?
mümkün mü yaww,o nedenle takılma ruh haline,ama kendini hazır hissettiğinde ve doğru doktor için tamam buna olacağım dediğinde de hiç bekletme derim ben,benim burnumu kimse anlamıyor estetik olduğunu,ama beğeniyorlar,istediğim sonuç buydu zaten,domuz gibi bir burna sahip olmaktan hep korktum:)) kavizli ve kalkık burun hastalığını yakışsın yakışmasın her kadının sarışın olma isteğiyle benzer buluyorum:))))

saol ece. sen benim arkadaşım değilmişsin sanırım şimdi ekledim görebilmen lazım. doğru söylüyosun senin de eski burnunun sırtı aslında uzunmuş ama kısalmış. ben kısaltamazlar, kısaltsalar da çok kalkık olur diye düşünürdüm hep.

niyetim afet olmak değil, hafif güzelleşmek. daha çok estetiğin belli olmasından korkuyorum sanırım. Ama öte yandan Abdülkadir bey bu konuda çok iyi, gerçekten doğal yapıyor. En iyisi hiç düşünmemek şimdi, görüştükten sonra karar vermek. İstanbula gelene kadar sabredicem artık.

saol ece. sen benim arkadaşım değilmişsin sanırım şimdi ekledim görebilmen lazım. doğru söylüyosun senin de eski burnunun sırtı aslında uzunmuş ama kısalmış. ben kısaltamazlar, kısaltsalar da çok kalkık olur diye düşünürdüm hep.

niyetim afet olmak değil, hafif güzelleşmek. daha çok estetiğin belli olmasından korkuyorum sanırım. Ama öte yandan Abdülkadir bey bu konuda çok iyi, gerçekten doğal yapıyor. En iyisi hiç düşünmemek şimdi, görüştükten sonra karar vermek. İstanbula gelene kadar sabredicem artık.

aynen canım gel görüş ondan sonra kararın netleşir zaten,ben de arkadaşlığını kabul ediyorum şimdi canım:)
afet olursun , sen kendini afet olarak gör gerisini boşver:))

aynen canım gel görüş ondan sonra kararın netleşir zaten,ben de arkadaşlığını kabul ediyorum şimdi canım:)
afet olursun , sen kendini afet olarak gör gerisini boşver:))

chaosqueen gördüm resimlerini,çok hoş kızmışsın,gözlerin ,tenin saç rengin ve elmacık kemiklerin çok hoş ve bence kesinlikle burnunu yaptırmalısın,burnunu yaptırdığında bebek gibi olursun sen,
burnunda şekle girmeyecek bir burun değil,senin burnun çok hoş hale gelri sen bile şaşırırsın:))
sen moralini bozma,güzel kızsın maşallah,alt yapı var:))

chaosqueen gördüm resimlerini,çok hoş kızmışsın,gözlerin ,tenin saç rengin ve elmacık kemiklerin çok hoş ve bence kesinlikle burnunu yaptırmalısın,burnunu yaptırdığında bebek gibi olursun sen,
burnunda şekle girmeyecek bir burun değil,senin burnun çok hoş hale gelri sen bile şaşırırsın:))
sen moralini bozma,güzel kızsın maşallah,alt yapı var:))

teşekkür ederim :) şimdi deniz hanımı aradım randevu aldım. hayırlısı artık. saolun kızlar.

Canım kendine bu kadar haksızlık etme Allah 'in bile zoruna gider bu konuştukların. Ne çirkini ya sen çirkin gormemissin. Ekle bakalım su çirkin dediğin resime. Bana hic öyle dediğin gibi gelmiyor. YuZun cok guzel burun yapılınca afet olursun:)))

aynen,chaosqueen burnunu yaptırsın aceyip güzel olur,ama farkında değil ve kendine gerçekten haksızlık ediyor.

aynen,chaosqueen burnunu yaptırsın aceyip güzel olur,ama farkında değil ve kendine gerçekten haksızlık ediyor.
Kızlar teşekkür ederim. Regl dönemim de geldi ondan belki biraz da beğenmiyorum kendimi bu ara. Haftaya istanbula gelince saçlarıma balyaj yaptırcam :) Çok heycanlıyım inşalah güzel olurum.

Kızlar teşekkür ederim. Regl dönemim de geldi ondan belki biraz da beğenmiyorum kendimi bu ara. Haftaya istanbula gelince saçlarıma balyaj yaptırcam :) Çok heycanlıyım inşalah güzel olurum.

sende jennifer aniston havası var saçlarının rengini açık renk yaptır zaten:))
burnunda doğal ve güzel oldu mu miss misss

Cenım bence düz burun istiyorsan tasarımlar güzel. Ama ikincisinin burun deliklerine bayıldım. Bence biraz daha kalkık ve kavisli olabilir.

Teşekkür ederim :) o senin güzelliğin..

Bence bu kadar stres yapma burnun yapılınca harika olacak yüz hatların çok güzel eminim yüzüne uygun doğal bir burnun olacak hepimiz en başında senin gibiydik aylarca doktor araştırması yaptık bu stresin normal en azından ben kendinden biliyorum :)

Bende diyorum bu denli karamsarlığın sebebi ne işte buymuş regl dönemi tek suçlu o :) her ay bizi yıkan, hayattan bezdiren , kendimizden nefret ettiren tek suçlu o :) yoksa biz güçlü , kendine güvenen güzel kadınlarız :) balyaj yakışır sana bence birde kat verdirebilirsin süper olur

X