burun estetiği olmalı mıyım

Böyle hissettiğiniz için gerçekten çok üzgünüm. Umarım zamanla daha iyi olabilirisiniz. Yanlış anlamadıysam siz yüzünüzün değişmesinden rahatsızsınız. Eğer ameliyat olursam yüzümün değişmesi beni rahatsız etmez zaten bu beklenilen bir şey. Yazımda da belirttim zaten muhtemelen orantısız olmasın diye beğendiğim yerlere de müdahale edebilir diye. Bu yönden benim için sorun değil.
Yüzüm değişmemiş ailem arkadaslarim öyle diyo sadece burnum kalkık olmuş onu da istemediğim halde yaptığı icin:KK43: ben de sizin gibi cevremdekilerin lafıyla kafaya takarak o hale geldim. Sonra ise pişman oldum kocaman kemerli burnum yoktu çünkü sizin bahsettiğiniz gibiydi ve şu an bakıyorum da hiç ama hiç gerek yokmuş o zaman goremiyormusum sorunsuz oldugunu

Yüzüm değişmemiş ailem arkadaslarim öyle diyo sadece burnum kalkık olmuş onu da istemediğim halde yaptığı icin:KK43: ben de sizin gibi cevremdekilerin lafıyla kafaya takarak o hale geldim. Sonra ise pişman oldum kocaman kemerli burnum yoktu çünkü sizin bahsettiğiniz gibiydi ve şu an bakıyorum da hiç ama hiç gerek yokmuş o zaman goremiyormusum sorunsuz oldugunu
Durumumuz gerçekten benzer o zaman, sadece benim burnum kemerli ve kemer yeri büyük. Şu çevredekiler gerçekten sınır bilse de kendimizde sorun var hissettirmeseler keşke. =( Burnum bana şuan şey gibi geliyor, şu anki halinden daha kötü olamaz gibi.

X