Sizce bu buruna estetik gerekli mi?

Baya iyi olmuş abartmadan iyi hale getirmiş. Hangi şehirde kime oldunuz?
Demek köprü gittiği gibi kalkık oluyor, acaba ben doktora burun ucumu düşürün mü desem :KK70:
ahahah şöyle ki bana ameliyattan önce demişti ki "senin burnun zaten kalkık bir burun ve deliklerin önden gözüküyor. sen hafif kalkık istiyorsun çünkü kolumellan düşük ve sanıyorsun ki burnun düşük bir burun. burnun halihazırda kalkık olduğundan dolayı en en en minumum şekilde kaldıracağım". ben asla kalkık burunlu olduğuma inanmıyordum ama sonradan farkettimki gerçekten de kalkıkmış ve gerçekten de çok minimum kaldırmış 😄 dediğiniz benim de aklıma gelmişti burunu düşürttürmek 😅😅

ahahah şöyle ki bana ameliyattan önce demişti ki "senin burnun zaten kalkık bir burun ve deliklerin önden gözüküyor. sen hafif kalkık istiyorsun çünkü kolumellan düşük ve sanıyorsun ki burnun düşük bir burun. burnun halihazırda kalkık olduğundan dolayı en en en minumum şekilde kaldıracağım". ben asla kalkık burunlu olduğuma inanmıyordum ama sonradan farkettimki gerçekten de kalkıkmış ve gerçekten de çok minimum kaldırmış 😄 dediğiniz benim de aklıma gelmişti burunu düşürttürmek 😅😅
Hahahah ben de kalkık olduğunu kendi yaptığım shoplarda fark ettim ben de normal falan sanıyordum. Sonra bir fotografımda sadece kemeri shopladım Allahım o nasıl kalkıklık

İşte beni ameliyattan tedirgin eden şey de bu kalkıklık, belki kemerimin olması yüzüme daha çok uyuyordur bilmiyorum kalkık bana hiç gitmez gibi hissediyorum

İşte beni ameliyattan tedirgin eden şey de bu kalkıklık, belki kemerimin olması yüzüme daha çok uyuyordur bilmiyorum kalkık bana hiç gitmez gibi hissediyorum
yaa dedigim gibi dunyanin en iyi burnu olmuyor ama bir kac tik daha iyi bir burun oluyor diyelim... cunku eldeki malzemeden bir seyler cikarmaya calisiyorlar. ben mesela suan bakinca kendi adima, eski burnumdansa suanki kalkik burnumu tercih ederim. cunku ekstradan kaldirip domuz burnu haline getirmedigini biliyorum doktorun. he suan dunyadaki en iyi burun olmadiginin farkindayim ama eskisine gore cok daha iyi bir burun :) bence burun ameliyatinda bu bilincte olmak rahatlatiyor ve kafaya takmayi engelliyor. siz yine de iyi dusunun tabi

Karakteristik burun diye bir sey kalmadi, herkesin küçük ve hokka gibi:)
Artik herkesin ayni gorunmesinden nefret ediyorum galiba😂
Benim de burnum kocaman ve bana yakisan o, asla yaptırmam.
Sizin de büyük bir probleminiz yok ki, burun delikleriniz bile ne kadar orantılı ve guzel.

Karakteristik burun diye bir sey kalmadi, herkesin küçük ve hokka gibi:)
Artik herkesin ayni gorunmesinden nefret ediyorum galiba😂
Benim de burnum kocaman ve bana yakisan o, asla yaptırmam.
Sizin de büyük bir probleminiz yok ki, burun delikleriniz bile ne kadar orantılı ve guzel.

Hahaha gerçekten de burun deliklerim güzel

Hayır yahu iyi bir doktor seçersen bebek gibi bir burnun olur daha mutlu olursun emin ol bu kadar düşünüyorsan yaptırmayı yaptır yaşın genç ben eskiye göre diyorum ki iyi ki oldum. Eskiden çok kabaydi şimdi sıradan olsa bile kibar bir burnum oldu .

X