Burun estetiği sonrasi burnum bi tuhaf,kendimi beğenemiyorum.

Ayse3232

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mart 2024
11
9
Merhaba arkadaşlar, günlerdir bu sayfalarda çok fazla sayıda mesaj okudum ,kimi iyi kimi kötü. Anladığım şu burun estetiği büyük pişmanlık oluyor hem maddi sarsıntı hem manevi.sagljkli düşünemez oldum 2 küçük çocuğum var .burnum hayatıma gölge olmaya başladı. Ameliyat olalı 25 gün oluyor. Burnumda biseyler ters gidiyor ama anlayamıyorum neresi beni bu şekilde çirkin gösteren. Kemerli ve uzun bir burnum vardı. Yan 2 profilden aynı gözükmüyordum.bir gazla ameliyat oldum .doktora kısaltma işlemini ben söylemedim o kendi kafasına göre yapmış. Hafif kaldırmasını ve burnumun düzgün görünmesini istedim .sonucu bu oldu.ucuk burun ama ne düz ne kavisli .ya bu duzelirmi ?saçımı salıyorum olmuyor, topluyorum olmuyor ,sürekli kendimle uğraşıyorum ama boşuna uğraşıyorum sanırım. Bu durumu yaşayan arkadaşlar, tecrübeli arkadaşlar bana bir yorum yapabilir mi?

Merhaba arkadaşlar, günlerdir bu sayfalarda çok fazla sayıda mesaj okudum ,kimi iyi kimi kötü. Anladığım şu burun estetiği büyük pişmanlık oluyor hem maddi sarsıntı hem manevi.sagljkli düşünemez oldum 2 küçük çocuğum var .burnum hayatıma gölge olmaya başladı. Ameliyat olalı 25 gün oluyor. Burnumda biseyler ters gidiyor ama anlayamıyorum neresi beni bu şekilde çirkin gösteren. Kemerli ve uzun bir burnum vardı. Yan 2 profilden aynı gözükmüyordum.bir gazla ameliyat oldum .doktora kısaltma işlemini ben söylemedim o kendi kafasına göre yapmış. Hafif kaldırmasını ve burnumun düzgün görünmesini istedim .sonucu bu oldu.ucuk burun ama ne düz ne kavisli .ya bu duzelirmi ?saçımı salıyorum olmuyor, topluyorum olmuyor ,sürekli kendimle uğraşıyorum ama boşuna uğraşıyorum sanırım. Bu durumu yaşayan arkadaşlar, tecrübeli arkadaşlar bana bir yorum yapabilir mi?
biraz kalkik olmus bence önden resim var mi

evet her doktor bunu yapiyor iste bende kalkikligindan sikayetciyim kalkik ve kisa benimde. biraz ucundaki odemler gider daha da oturur ama cok bi degisiklik beklemeyin artik sekli bu

Biraz kalkık olduğu için garipsiyor olabilirsiniz Burun kalkıklığı yüzü çok değiştiriyor bence. Doğallığı bozan bir durum, benimde kalkık ben hala alışamadım yeni burnuma. Ama kalkık seviyorsanız bilemeyeceğim. Zamanla alışırsınız diye düşünüyorum. Ben kalkık burun hiç sevmem bu yüzden de hiçbir zaman burnumu tam anlamıyla sevebileceğimi sanmıyorum -_-

Hem kalkiklik,hem küçülmesi,hem bakışların değişmesi, akıtılması gereken bir sürü sorun var .umarım alışabilirim. Bu sürecin pskolojik kısmı bence çok daha zormus. Bu süreçte onu anladım.
ayni bende. benim uzun ve kemerli burnum vardi suan yarisi kadar haliyle tumm sima gulus bakis her sey degisti agzim bile bi tuhaf ya bakislarim her seyim degisti 1 senedir aynaya bakamiyorum.. psikolojim hic iyi degil ayagim kirilsaydi da bu ameliyati olmasaydim . Ameliyat kolay zaten asil is sonrasinda basliyor...

Hem kalkiklik,hem küçülmesi,hem bakışların değişmesi, akıtılması gereken bir sürü sorun var .umarım alışabilirim. Bu sürecin pskolojik kısmı bence çok daha zormus. Bu süreçte onu anladım.
Aynen öyle. İnsan eski burnunu arıyor. Alışamiyor. Evet dünyanın sonu değil ama gerçekten psikolojik olarak aşırı yıpratan bir süreç. Doktorlar binlerce hastayla karşılaşıyor ve illaki her hastanın bu süreci aynı rahatlıkla atlatamayacagini da biliyordur. Neden öncesinde uyarilmiyor ben onu anlamıyorum. Bu demek oluyor ki doktorlar para kazanayım da ne olursa olsun kafasında. Her hasta detaylı araştırma yapmamış olabilir kör kütük bu işe girmiş olabilir (biride ben -_- ) Uyarilsa bazı konular öncesinde konuşulsa, doktorlar olaya biraz daha dürüst yaklaşsa eminim çok kişi bu yoldan dönecekti. Bende dahil* sürekli neden daha önce arastirmadigima neden daha önceden buralara ugramadigima yaniyorum. Genelde Herkes ameliyat sonrası burada buluyor kendini :')

25 gün çok erken burun kökü yani başlangıç kısmı düz indiği için gözünüze öyle geliyor bu surecte inecektir ama doktor o bölgeye ne kadar oyuntu yaptı bilemeyiz bazısı yapmıyor burun ucunuz fln güzel ideal bence burun kökü biraz yüksek bırakmış radiks yuksek başlıyor. Önceden de yüksek başlıyorsa doktor çok müdahale edemiyor sanırım o bölge tehlikeliymis

Bence burnunuz zamanla oturacaktır ve gözünüz alıştığında daha iyi hissedeceksinizdir kendinizi🌸 ayrıca hafif bir çene dolgusunun size çok yakışacağını düşünüyorum
Bende bu şekilde yönelmelere gidiyorum şuan. Düşünüyorum yüzümün neresine ne yaparsan sırıtmaz diye .çene mi şakak mi elmacık mi ..bir yerlerde biseyler eksik gibi durdu .sırf bu yüzden paylaştım fotografları. Yüzü küçük olanlara bence küçük burun gitmiyor estetik anlamında bunu anlamış oldum geç de olsa ..Yorumunuz için çok tesekur ederim burnum toparlanır toparlamaz bu çene olayini araştırıp danışacağım..

Bence burnunuz zamanla oturacaktır ve gözünüz alıştığında daha iyi hissedeceksinizdir kendinizi🌸 ayrıca hafif bir çene dolgusunun size çok yakışacağını düşünüyorum
Umarım dediginiz gibi olur ,o günleri heyecanla bekliyorum ..ben diyorum kendimde beğenmeyince doğal olarak disardakilerinde beğenmediğini düşünüyorum, zaten kimse de çok güzel olmuş demedi henüz 😐😐

X