Burun ucunu düşürmek icin masaj

Blackdaisy27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2018
326
83
24
Merhabalar, youtubeda bir doktorun videosunun altında burnu kalkık biri burun ucunu dusurmek için masaj yapsam ise yarar mı demiş ve doktor da ise yarayabilir demiş. Ben de doktoruma yazdım ama asistan kendi kafasına göre cevap vermiş gibi hissediyorum masaj yapabilirsin demiş. Hiç deneyen ve sonuç alan oldu mu ? Kafamı eğerek yürümekten boynum ağrıyor utanıyorum. 1 mm falan indi bantlar çıktıktan sonra. Sizce bu masajı yapmam dikişler veya ucuna zarar verir mi deforme olur mu güvenip denemeli miyim sonuç alan varsa bana özelden yazıp fotoğraf atabilir mi lütfen ne kadar düştüğüne dair :KK43:

Bu burnu masaj bile düşüremez değil mi? Abarttigimi düşününler için foto koyuyorum. Şunu da eklemek istiyorum doktora kaldırma ucuna dokunma şeklini bozma demistim. Bana birkaç ay sonra revizyon yolu görünüyor değil mi? Düşmez bu

Eklentiler

• 1000026127.jpg
    1000026127.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 101
Bu burnu masaj bile düşüremez değil mi? Abarttigimi düşününler için foto koyuyorum. Şunu da eklemek istiyorum doktora kaldırma ucuna dokunma şeklini bozma demistim. Bana birkaç ay sonra revizyon yolu görünüyor değil mi? Düşmez bu
Tecrübeli olanlar yazsın benimde yeni olduğu bir şey diyemiyorum 🙄😇

Doktoruna danışmadan deneme derim hiç duymadım ben aşağı yönlü yapman ters bile tepki verebilir. Kolumellayi desteklemis çok fazla düşmez maalesef

Doktoruna danışmadan deneme derim hiç duymadım ben aşağı yönlü yapman ters bile tepki verebilir. Kolumellayi desteklemis çok fazla düşmez maalesef
Nasıl anladın desteklediğini:KK43: doktorun asistanı masaj yapabilirsin yazmış ama doktora sorup mu yazdı bilmiyorum güvenmiyorum o cadaloza. Doktor bana birkaç ay geçsin inecek her ay milim milim dedi garanti verdi eğer düşmezse mutsuz olursan basit bi işlem düşürürüm dedi. Tabi ben beni oyalayavilecegini de düşündüğüm için tedirginim düşmezse diye. Niye daha kalkık yapmadın deme sonra dedi.

Nasıl anladın desteklediğini:KK43: doktorun asistanı masaj yapabilirsin yazmış ama doktora sorup mu yazdı bilmiyorum güvenmiyorum o cadaloza. Doktor bana birkaç ay geçsin inecek her ay milim milim dedi garanti verdi eğer düşmezse mutsuz olursan basit bi işlem düşürürüm dedi. Tabi ben beni oyalayavilecegini de düşündüğüm için tedirginim düşmezse diye. Niye daha kalkık yapmadın deme sonra dedi.
Evet düşüyor bı yerde haklı sonra o görüntü de mutsuz ediyor. Kolumella var ya sert duruyor sizde. benim yumuşak destek yok tahminimr gore ama olsun isterdim Gülsen bile burun gülme kasindan dusebiliyor sizde öyle bı sorun olmaz bence. Masaj hep yukarı yönlü yapılıyor bende yapiyorum aşağı yönde yapma bence.

Evet düşüyor bı yerde haklı sonra o görüntü de mutsuz ediyor. Kolumella var ya sert duruyor sizde. benim yumuşak destek yok tahminimr gore ama olsun isterdim Gülsen bile burun gülme kasindan dusebiliyor sizde öyle bı sorun olmaz bence. Masaj hep yukarı yönlü yapılıyor bende yapiyorum aşağı yönde yapma bence.
Aaa yok benim kolumella kısmı yumuşama basladiiii hatta sağa sola hareket ediyo hafiften 2 ay olmasına rağmen.

Düşük olması beni mutsuz etmez neden biliyor musun çünkü doğal burunlar öyle ve ben düşük görüntü seviyorum. Sence bu iki foto arasında fark var mı mesela burun ucu olarak

Eklentiler

• 1000026253.jpg
    1000026253.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 75
  • 1000026252.jpg
    1000026252.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 75
Aaa yok benim kolumella kısmı yumuşama basladiiii hatta sağa sola hareket ediyo hafiften 2 ay olmasına rağmen.
Ay iyi o zaman düşer biraz daha 4. Ayda dudaklar fln tam kapanıyor ztn kasılıp duruyor ilk aylar dudak burun arası yani .
Düşük olması beni mutsuz etmez neden biliyor musun çünkü doğal burunlar öyle ve ben düşük görüntü seviyorum. Sence bu iki foto arasında fark var mı mesela burun ucu olarak
Burun ucu olarak çok az fark var aslında bütün olarak güzel bence. Önden burun delikleri görünmüyor

Aşağıdaki fotolarda size mi ait
Evet. İlk fotoğraf ameliyat olmadan önceki hali öyle seviyodum önden. Yandan görünüm için yaptım bu hatayı. İkinci fotoğraf ise şu anki hali fakat kafamı iki üç milim aşağı egdim. Yani üç milim falan düşse eski burnuma benzeyecek ve biraz rahatlicam:KK43:

Evet. İlk fotoğraf ameliyat olmadan önceki hali öyle seviyodum önden. Yandan görünüm için yaptım bu hatayı. İkinci fotoğraf ise şu anki hali fakat kafamı iki üç milim aşağı egdim. Yani üç milim falan düşse eski burnuma benzeyecek ve biraz rahatlicam:KK43:
Gerçekten yandan ve önden farklı emin olamadım kafanızı eğmiş olsaniz bile valla önden çok güzel yandan da güzel aslında gözünüz alışır kavis güzeldir ya isteyipte bulamayan var mesela ben ,😅

Gerçekten yandan ve önden farklı emin olamadım kafanızı eğmiş olsaniz bile valla önden çok güzel yandan da güzel aslında gözünüz alışır kavis güzeldir ya isteyipte bulamayan var mesela ben ,😅
Ben nefret ediyorum desem:KK43:.... o yüzden mutsuzum bu kadar. Ve defalarca kaldırma dedim düşme payı diyip durdu. Ben sadece kemer gider sandım üç dört milim ama ucunu da kaldırıyorlar iste:KK43: bilmiyorum ya çok mutsuzum etrafımdakilere kendime zehir ediyorum sürekli düşünüyorum araştırıyorum bu nasıl düşer diye

Ne ayarsız doktorlar var hastanın isteği burada elzem olan. Ünlü biri miydi peki
Antepte ünlü. Aslında çok iyi dürüst ve işini iyi yapan bi doçent fakat son zamanlarda bi kalkık yapiyo burunları anlamadim:KK43: eski burunları dogaldi düzdü diye gitmiştim. Bana demişti senin burnunda çok bi işlem yapilmayacak sadece kemerini alıp çok hafif kaldiricam diye fakat hafif kaldirmamis:KK43:

X