Sivilceli Ciltler Burundaki yağlanma ve gözenekler

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
arkadaslar ısotrexıni 3 ay boyunca kullandm ama kesinlikle gozenekler üzernde bi etkısı yok sıyah nokta oluşuımunu önluyo tamam ama gözenekler olece duruyo ha siyah ha beyaz ne farkeder delık gıbı

siyah noktalara sebamed iyi gelmiyo.sebamed sadece sivilceler için iyi geliyo
siyah noktalara neutregena'nın peelingi iyi geliyo (denendi :) )
bide bu siyah noktaların çıktığı gözenekler için birazcık pahalı (80 ytl) ama dermalogica'nın fısfıslı toniğini kullanıyorum...gerçekten bunların faydasını çok gördüm.şimdi cildim çok daha iyi ve canlı görünüyo
maske içinde flor mar'ı tavsiye ediyorum 10 ytl ve oda canlı gösteriyo cildi (yeni çıkmış)

sebamedi kullanıyorum nerdeyse 2.ayıma girmek üzereyim,sivilceyi önlüyo ama siyah noktalar duruyo içleri boş ama yerleri belli, ben sürekli o maske bu maske ne bulduysam denediğim için sebamed düzeltiyo ben bozuyorum,ama sebamedin cildi temiz gösterdiği kesin, ben sebamedin jelini toniğini ve gündüz kremini kullanıyorum.

Benimde siyah nokta ve sivilcelerimle sorunum var. 1 aydır yüzümde sürekli sarı sivilceler çıkıyor.
Bi ara her akşam zeytinyağlı sabun ile keseliyordum. üstünede clean clear kullandım. sanırım biraz fazla geldi.
şimdi sadece clean clear kullanıyorum. sabah akşam . ama ne sivilcede azalma var ne de siyah noktalarda.

ben bu akşam eczaneye uğrayıp magnesie calcinee almayı planlıyorum.
mısır unu ve yoğurdu ise deneyeceğim ama öncelikle şu ilacı bi kullanayım.

bi arkadaşım var yıllardı sebamet kullanıyor. ama tüm vücudu için kullanıyor. birde bu yıl başlamış su bazlıyıd sanırım bi nemlendiricisi. benim cildim onunkisi kadar yağlı olmadığı için ben hiç kullanmadım.
ama o tavsiye ediyor. vücudunda çıksa bile yüzü çok iyi durumda.

yaaaa hani burnun üstüne yapıştırıp çekiolar reklamlarda vardı eskiden Onlar işe yarıo mu siyah noktaları almaya:1rolleyes:

gozeneklerın cares yok arkadaslar bulan varsa zaten koseyı doner heralde
ben bır ara normal kese yapıyordum sert bıcımde ama baktımkı gozenekler dahda arttı
oyuzden cokta oynamamak lazım
ayrıca gozeneklerın yok olacagına kesınlıkle ınanmyorum ama kese satıslarının artacagı kesın
kıl masksı vs sadece 1 gun suruyo etkısı

hadi yaaaa Ama hani keseyle geçiodusenağlama

Kese sivilceleri tahriş edip leke yapıyor arkadaslar yapmayın derim ben a.s

Ben bi ara nie kilo almıyorum die düşünüyodum sonradan anladım burnum yediğim bütün yağı aynen dışarı atıyo:)pudra sürünce 5 dk sonra fondöten kıvamını alıyo, ya bi insanın çenesi kupkuru burnu vıcık olur mu ya:KK43:siyah noktalar çok ama çok küçük olduklarından hiç belli diiller Alla şükür:)Bi ara niveanın bandını kullandım çıkıyo aslında siyah noktalar ama sadece bant üstünde görülüyo yani burunda hiç bi değişiklik yok.Şu burnu çöl gibi yapan ilaçtan alıcam ben de.İnşallah kilo almam:)

benim tawsiyem çilek yağı dır. Pamuğa biraz döküm burnumuzu biraz ovuyoruz. birşey kalmıyo hanımlar.

Ben bi ara nie kilo almıyorum die düşünüyodum sonradan anladım burnum yediğim bütün yağı aynen dışarı atıyo:)pudra sürünce 5 dk sonra fondöten kıvamını alıyo, ya bi insanın çenesi kupkuru burnu vıcık olur mu ya:KK43:siyah noktalar çok ama çok küçük olduklarından hiç belli diiller Alla şükür:)Bi ara niveanın bandını kullandım çıkıyo aslında siyah noktalar ama sadece bant üstünde görülüyo yani burunda hiç bi değişiklik yok.Şu burnu çöl gibi yapan ilaçtan alıcam ben de.İnşallah kilo almam:)

alemsin yaaa Çöl gibi haaa:roflol:sen çok yaşa emi:1hug:

arkadaşlar bende kullandım ama cilt onada alışınca yine yağlanmaya başlıyor şimdi benzamin jel kullanıyorum hem burnumu hemde anlımı düzeltti

gözenekler ve derideki yağlanma için doğa zaten çözüm vermiş...
herkezin kolayca uygulayacağı bir şey
KIZLAR BOL BOL SU İÇİN..
CİLT NEMİ DENGELEYİNCE ZATEN GÖZENEKLER KÜÇÜLÜYOR VE SİYAH NOKTALAR AZALIYOR
bol bol meyve Sebze yemelisiniz...
ve özellikle kadınlarda cinsiyet hormonlarıNDAKİ DENGESİZLİKLERDE cilteki yağlanmada ve gözenek yapısında çok etkili.
dikkat edin diane 35 gibi hormon içerikli doğum kotrol hapı kullanan bayanların teni bebek gibi..
hem bir dermatologa hem bir jinekologa ve endokrin uzmanına görünüp test yaptırın ve gerçek nedenini öğrenin
içten sağlıklı bir müdahale olmadıgı sürece kozmetiklerde bir yere kadarr

VE SU TÜKETİMİNİ ARTIRIN.3 BARDAK İÇİYOSANIZ 6 İÇMEYE BAŞALAYIN,8 İÇİYORSANIZ 12 BARDAK İÇMEYE BAŞLAYIN ZATEN CİLTEKİ DÜZELME 2-3 HAFTADA KENDİNİ GÖSTERİR.

evet söylediklerinde haklısın cnm .. diane 35 bende bir dönem kullanmıştım doktor kontrolünde tabiki.. cildim epey düzelmşti , ama o tarz ilaclarda herzaman kullanılamıyo tabiki bıraktıktan sonra eski halini alıyor cilt.

yaaaa hani burnun üstüne yapıştırıp çekiolar reklamlarda vardı eskiden Onlar işe yarıo mu siyah noktaları almaya:1rolleyes:

ben kullanıyorum gayet te güzel temizliyor . gözeneklerin sıkılaşması içinde tonik sürüyorum ardından.. siyah noktalar için başka bir çözüm bulamadım henüz.

Ben de kullandım nivea ama hepsini temizlemedi bende.burun kenarını komple temizliyo burunda hiçbişi yapamıyo.ama gözenekler yine aynı görünümü değişmiyo cildin:KK43: angel-24 sen buhar banyosundan sonra fln mı temizliyosun canım?hepsini çıkarıyo mu sende?yada bende bi sorun var:)

X