İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Büstiyer/Crop/Bluz icine iç çamasiri

Patidostu

Çok pati az insan çok huzur
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
7.364
13.693
Sütyen ölçüm alt 65e 75. Ekstra push up kullaniyorum. Maalesef o muhtesem dekolteli croplar falan sütyensiz ya da pushupsız giyince hic hos durmuyor bende ama sütyeninde izi belli oluyor croplarin icinde ne giyebilirim icine sütyen materyali öneriniz var mı ?

Eklentiler

• Screenshot_2020-06-12-17-28-16-611_trendyol.com.png
    Screenshot_2020-06-12-17-28-16-611_trendyol.com.png
    464,2 KB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot_2020-06-12-17-28-41-893_trendyol.com.png
    Screenshot_2020-06-12-17-28-41-893_trendyol.com.png
    712,4 KB · Görüntüleme: 63
Sütyen ölçüm alt 65e 75. Ekstra push up kullaniyorum. Maalesef o muhtesem dekolteli croplar falan sütyensiz ya da pushupsız giyince hic hos durmuyor bende ama sütyeninde izi belli oluyor croplarin icinde ne giyebilirim icine sütyen materyali öneriniz var mı ?
Uçgen braletler olmaz mi? Danteli falan görünse hoş olur gibi.

Onların tam desteklisi olmuyor maalesef. Ya desteksiz ya yarim destekli
Niyans diye bir ınstagram bloggerı var. Onun da gogusleri yok gibi. Bence cok guzel duruyor. Boyle seyler giyiyor. Bi bak istersen hesabina. Yorum yazarsin istersen. Genelde cevap veriyor. Yuksek ihtimalle sutyen giymiyordur ama yine de bi bak.

Niyans diye bir ınstagram bloggerı var. Onun da gogusleri yok gibi. Bence cok guzel duruyor. Boyle seyler giyiyor. Bi bak istersen hesabina. Yorum yazarsin istersen. Genelde cevap veriyor. Yuksek ihtimalle sutyen giymiyordur ama yine de bi bak.
Ya ben desteksiz giyemiyorum çünkü vücudum orantisiz kalcam 92 bacaklarim da kalın :) üst bedenim yokmus gibi alt bedenimde cok kalinmis gibi duruyor :) ama bakacagim tesekkür ederim

Ay kendisine baktim da gercekten vücudu benimki gibj olmasina rağmen cok güzel duruyor giyiniyor ilham kaynagim oldu teşekkür ederimm
Rica ederimm cok tatli biridir. Youtubeda makyaj konulu icerik uretiyor ayni isimle. Instada Sabitledigi linklerinde stil onerileri de var. Sık sık link paylaşıyor. Ben ondan 3 4 beden büyüğüm ama onun onerisiyle aldiklarimdan cok memnunum. Guvenilir biri. Influencer dunyasi cok kalabalik guvensiz ve cirkin bir seye dönüştü. Nihan oyle degil. Bana da cok ilham veriyor.

Rica ederimm cok tatli biridir. Youtubeda makyaj konulu icerik uretiyor ayni isimle. Instada Sabitledigi linklerinde stil onerileri de var. Sık sık link paylaşıyor. Ben ondan 3 4 beden büyüğüm ama onun onerisiyle aldiklarimdan cok memnunum. Guvenilir biri. Influencer dunyasi cok kalabalik guvensiz ve cirkin bir seye dönüştü. Nihan oyle degil. Bana da cok ilham veriyor.
Bir de fotoğraflari da shoplu değil gayet catlaklari falan belli oluyor.

Bir de fotoğraflari da shoplu değil gayet catlaklari falan belli oluyor.
Her konuda cok aciktir. Memesizim diye tanımlar kendini. Mesela bu ekrani kaydir muhabbetiyle ilgili en basından beri seffaf oldu. Bu linki kaydirip yaptiginiz alisveristen ben de bir yuze aliyorum dedi. Hangi influencer yapti bunu bugüne kadar? Hala daha o linkler geldiği zaman acikliyor ben bundan yuzde kazaniyorum diye. Illa o linktekileri degil o linke girip baska butikten baska bit sey satin alsak bile yuzde kazanıyorlarmış. Ben bunu nihandan ogrendim. Cok samimi ve cok seffaf biri. Youtube daki iceriklerine de bakarsin. Cok faydali içerikleri var.

X