bütün kızlar toplanalım=))) fikirlerimizi paylaşalım

hımmm ben olsam ısyerındekı o cocugun etrafındakı kısılerle zamanla kaynasırdım nasıl olsa en sonunda ona ulasırdım
sureklı guleryuzlu canayakın bı taqblo cızerdım ole ole guzel ızlenım bırakıp cocugunda yakınlasması ıcın fırsat olmus olurdu
zaten ısyerndekı ınsanlara tanımasan da ıyı aksamlar felan demek zamanla muhabbet fırsatı verıyor

arkadasım dıyebılecekmı bakalım ıyı aksamlar falan dıye :eek:klava::eek:klava:

o çocuğun çalıştığı yerde bir bayan arkadaş edinsin, onla arkaladaşlık kurmun, ama o yeni arkadaşa o olaydan bahsetmesin. o yeni arkadaşının yanına gidip gelsin, kendini gösterir ve ilgi çeker. gide gele selamlaşırlar. derken çocukta varsa bişey yaklaşmak ister. arkadaşın arkadaş edinemesede oraya bişeyler bahenede edip gidebilir, maksat kendini göstermek a.s.

o çocuğun çalıştığı yerde bir bayan arkadaş edinsin, onla arkaladaşlık kurmun, ama o yeni arkadaşa o olaydan bahsetmesin. o yeni arkadaşının yanına gidip gelsin, kendini gösterir ve ilgi çeker. gide gele selamlaşırlar. derken çocukta varsa bişey yaklaşmak ister. arkadaşın arkadaş edinemesede oraya bişeyler bahenede edip gidebilir, maksat kendini göstermek a.s.

artık birbirimize kendimizi gösterdik :eek::sm_cool: :sm_cool:hoşalanıyoruz bence birbirimizden ama şimdi nolcak sırnaşık şey:uhm::eek:

canımcım bence pekte iyi bir fikir değil aynı iş yerinde biriyle çıkmak ama yinede kendi bilir. gördüğünde gülümsesin selam versin günaydın iyi akşamlar falan gibi küçük küçük iletişime geçmeye çalışsın derim ben naçizane.

canımcım bence pekte iyi bir fikir değil aynı iş yerinde biriyle çıkmak ama yinede kendi bilir. gördüğünde gülümsesin selam versin günaydın iyi akşamlar falan gibi küçük küçük iletişime geçmeye çalışsın derim ben naçizane.

ama aynı işyerindeyiz diye kalbime engelmi olayımdelikafadulden delikafadulden

çocukta arkadaşından hoşlanıyor gibiyse nie kız bi şeyler yapsın ki erkek yaklaşmak için ugraşsın olmaz öleeeeee

arkadaşın mı sen mi karar ver artık kaydirigubbakcemile3
neyse ilk okuduğumdada anlamıştım sen olduğunu da ..
pas vermek maksadındaysan, bak derim, gözlerini kaçırmadan bak. nedense bazı erkekler cesaretsiz oluyorlar :mymeka: yaklaşması için açık bir kapı bırak, kendini daha çok göster. ben ilk hoşlandığım çocuğu hep çevremde gördüğüm için aşık olmuştum, okulda ben nerde o ordaydı naniknanik

arkadaşın mı sen mi karar ver artık kaydirigubbakcemile3
neyse ilk okuduğumdada anlamıştım sen olduğunu da ..
pas vermek maksadındaysan, bak derim, gözlerini kaçırmadan bak. nedense bazı erkekler cesaretsiz oluyorlar :mymeka: yaklaşması için açık bir kapı bırak, kendini daha çok göster. ben ilk hoşlandığım çocuğu hep çevremde gördüğüm için aşık olmuştum, okulda ben nerde o ordaydı naniknanik

yok tatlım ben dıılım ınankı:roflol: ben olsam soylerdım..ama fıkrın ıcın tesekkurler canım

X