Bütün Problemler birleşti...

bu kadar detay vermene gerek var mıydı cidden? sen çocuğa baya bir müddet hazır olma zaten.gidin bir psikiyatriye ne biçim tepkiler bunlar.alt tarafı boşalmış adam anan baban ölmüş gibi tepki vericeğine git ertesi gün hapı al.ayrıca geri çekilme bir doğum kontrol yöntemi değildir önce doğum kontrolünü öğren sonra kriz geçirirsin.söylenecek çok şey var da bence psikiyatri söylesin sana bunları.ayrıca sevişmeyi günlük çizelgeye koymak kadar saçmasını görmedim.

bu kadar detay vermene gerek var mıydı cidden? sen çocuğa baya bir müddet hazır olma zaten.gidin bir psikiyatriye ne biçim tepkiler bunlar.alt tarafı boşalmış adam anan baban ölmüş gibi tepki vericeğine git ertesi gün hapı al.ayrıca geri çekilme bir doğum kontrol yöntemi değildir önce doğum kontrolünü öğren sonra kriz geçirirsin.söylenecek çok şey var da bence psikiyatri söylesin sana bunları.ayrıca sevişmeyi günlük çizelgeye koymak kadar saçmasını görmedim.

Biraz fazla detay vermiş olabilirim haklısınız elimden geldiğince konuyu iyi anlatmaya çalıştım mantıklı yorumlar alabilmek için.

Bir sağlık problemim var ertesi gün hapını alamıyorum.

Kontrolsüz boşalma durumunda biraz fazla tepki göstermiş olabilirim, ama önceki mesajlarımda da yazmıştım, eşim bazen sabaha kadar gelmiyor. Evde tek başıma kalıyorum, çevrem yok arkadaşlarımız yok ailelerimizden kimse yok yanımızda. Çocuk olduğunda yardım alabileceğim kimse de yok etrafımızda, eşimin annesi hasta benim ailemle aramızda problemler var, bizi onaylamamışlardı evlenirken. bunları yazdım mesajlarda ama okumadan yorum yapıyorsunuz. Çocuk olayını o yüzden bekletiyoruz. Kendine güvenmek meselesi değil bu sonuçta bir bebeğimiz olacak bunu daha önce tecrübe edinmedik nasıl olur nasıl bakarız çok düşünüyoruz. Ben genelde tek kalıcam evde gecesi gündüzü. Bu kadar düşünceli planlar yapmamıza rağmen bir anlık kendini bırakması kontrolsüz davranması gerçekten beni çok sinirlendirmişti. Ertesi gün hapıda alamadığımı biliyor yani kaç yıldır dikkat ediyoruz, zaten genelde kondom olur ama o gün kalmamıştı biz de bir şey olmaz geri çekme yaparız diye düşündük . Tüm bu problemlere rağmen hakim olamadı kendine.

Ayrıca şunu da söylemek istiyorum kadının eşime attığı mesajlar, eski konuştuğunun birden ortaya çıkması, yaşadığım psikolojik durum. Ben bütün bunları anlatıp ne yapmalıyım diye danışmak istedim. Ama hanımların çoğu cinsel ilişki kurallarımıza takılmış durumda neden herkes onu söylüyor. Asıl konu benim ne zaman ilişki yaşadığım değil sosyal hayatta yaşadıklarım.

İlişki sonunda kendini kontrol edememesi evet yine söylüyorum belki verdiğim tepki fazla ama çok sorumsuzca davrandı. Ve öyle kötü bir psikoloji deyken oldu bu durum başka bir zaman olsa belki bu kadar büyük bir tepki göstermezdim.

Gelen yorumlara bakıyorum da konu tamamen farklı bir yere odaklandı asıl problem ile kimse fikir beyan etmiyor herkes ilişki günlerime takmış durumda. Bilmiyorum ben mi yanlış düşünüyorum...

Eşime böyle mesajlar geliyor Allah aşkına hanginiz normal karşılayabilir sakin olabilirsiniz, benim durumum gereksiz kıskançlık mı sizce lütfen ya...

2. Yılımız ikimizde 24 yaşındayız. Ama 5
senedir birimizi tanıyoruz. Çok yakın bir ilişkimiz vardır Allah'a şükür tanıştığımız günden beri birbirimizi çok iyi anlarız. Ben bir şey yaşarsam O benim bu durumdan nasıl etkilendiğimi hemen anlar Ve yanımda olur aynı şekilde ben de onun. Eşim polis sivil ama. İnsan ilişkileri iyidir kendine bakar uzun boyludur. Yaklaşık 6 ay önce onun tayini çıktı Van'dan Kayseri'ye geldik. Lafı çok uzatmayayım burada bazı eğitimlere katılması gerekiyormuş kurs falan. Geçen hafta Sabah beraber çıktık evden kursun olduğu yere gittik. Kapının önünde öpüştük tokalaştık. Sonra ben yürümeye başladım ben uzaklaşınca bahçedeki sarışın bir kadın eşimin yanına geldi muhabbet etmeye başladılar. bilerekten benim gitmemi bekledi sonra eşimin yanına geldi Ben de bir şeyi unutmuş gibi yapıp geri döndüm kadın mecbur benimle de merhabalaştı. Çok sinir oldum Bir de eşime sürekli ismiyle hitap ediyor bey falan demiyor, sanki 10 yıllık arkadaşı. Bir de mini etek giymiş altına topuklu çizme resmen cilve yapıyor dekolte giymiş bilerekten sırıtıp duruyor eşime. Çok kötü moralim bozuldu kursun başlama saatine kadar bekledim eşim içeri girdi Ben sonra ayrıldım alışverişe çıkacaktım sözde ama dolaştım durdum aklım gitti çıldırdım resmen. Gün boyunca aramadım akşam eve gelince anladı tabi. Yanıma geldi gönlümü almaya çalışıyor. Kız İki gün önce WhatsApp'tan bir şeyler yazmış aklınca soru sorup danışıyor sohbeti uzatmak istiyor eşimde sorusuna cevap vermiş sonra da iyi akşamlar yazıp nokta koyup göndermiş. Başka birşey demesin diye. kurstan insanlarla iletişim kurduğunu söylüyordu haberim vardı ama kızı görünce gıcık oldum. Gıcık olmamın bir sebebi de eşimin kaç yıl önce benden önce konuştuğu kızın ismi Gözde ve şu an kursta gördüğüm kızın ismi de Gözde. Eşim zamanında bu eski Gözde ile bir şeyler yaşamış ama kesinlikle ileriye gitmemiş, kız bunu evine davet etmiş bizimki de gitmiş oturmuşlar falan sonra kız buna yakınlaşmaya başlıyor eşim de yapma dur falan diyor kız dinlemiyor eşimde tersliyor oradan çıkıyor evlilikten önce cinselliğe karşı birisi çünkü. Kız arkasından aramış özür dilerim hata yaptım biliyorum falan diye ama eşim ilişkiyi kesmiş yaklaşık 3 ay sonra falan da benimle tanışmış da zaten. İşte bu Gözde geçenlerde ınstagram'dan eşime takip isteği göndermiş eşim de onaylamamış bekliyor istek bana da gösterdi, Ama kızın hesabı açık fotoğraflarını görebiliyoruz yani eşim yüz verse evli mi değil mi Fark etmez onun için öyle bir kız bir de sen niye eski sevgiline istek gönderiyorsun kaç sene sonra. Şimdi şöyle bir problemimizde var, cinsel hayatımız genelde standarttır cuma cumartesi akşamları beraber oluruz ertesi gün tatil olduğu için eşim hafta içi pek istemez anca çok istek ve arzulu olucak öyle yani.
Kursta kızı gördüğüm günün akşamı çok kötü oldum kafamda sürekli Gözde ismi dönüyor. Banyoda içime içime ağladım sonra kendimi biraz toparlamak için Moral vermeye çalıştım kendime. Gittim süslendim giyindim kuşandım makyaj kokular falan. Eşimin yanına salona gittim beni görür görmez anladı tabi aşkım bu akşam olmaz falan yapıyor çünkü hafta içi hiç istemiyor yorgun oluyor banyo falan çok uğraşıyor. Ben dedim biliyorum ama ne olur bu akşam yapalım bak o kadar uğraştım falan istiyorum seni çok dedim. Yok Adam dediğim dedik resmen gelmiyor. Tam arkamı döndüm gidiyorum canım acaba sen saçlara biraz sarı atsan mı ya dedi, başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Onu kurstaki kızdan kıskandığımı zaten biliyor o akşam o yüzden giyinip kuşanıp süslendiği mi anladı kendince dalga geçmek şaka yapmak beni çıldırtmak için böyle bir şey söyledi. Moralman çöktüm. Geçtim içeriye ağlıyorum o süslü halimle bütün makyajım aktı. Makası alıp saçlarımı kesmek istedim hırsla. Bir iki gün sonra cuma akşamı bu geldi bana cilve yapmaya başladı. Ben de istiyorum onu çok arzuluyorum ama iki gün önce bana yaptığı şey için inat ettim yok diyorum. O bilmiyor tabi kafamda Gözde isimlerinin döndüğünü, kendine göre beni kibarca reddetti, ikimizin de iyi bildiği hafta içi cinsellik olmaz kuralını uyguladığını zannediyor. Ama ben çok farklı bir psikolojideyim haberi yok. Sonra pes ettim ama onu affettiğin için değil kendime yeniden aşık edebilmek için yeniden kazanabilmek için belki de kendime bağlayabilmek için, biliyorum O beni çok seviyor Çok aşık Beni kesinlikle aldatmaz ama kafam allak bullak oldu kaybederim korkusu yaşadım. Gittim üstümü başımı düzelttim süslendim geçtik yatak odasına. Biz en az bir buçuk sene daha çocuk düşünmüyoruz, genelde geri çekilme veya kondom ile korunuruz, eşim de boşalma süresini ayarlamamak gibi bir problem yok önce beni düşünür ben ne zaman tamam dersen öyle boşalır bu konuda kontrollü yani. Her neyse biz yatak odasına geçtik genelde ilişkimiz bir saati geçer, nereden baksan 15 gündür beraber olmamışız bu kıskançlık durumları oluşmuş tartışmamız, falan geçti hele şükür olanları anlatabildik, şimdi biraz keyfini sürelim tadını çıkartalım derken eşim hem 2 dakika içinde geldi, hem geri çekilmedi, hem de kondom takmamış. Kondomu takmadığını fark ettim ama çekilecek zannettim çekilmedi. Ben her şeyi fark ettiğimde iş işten geçmişti zaten. Bağırıp çağırmaya başladım canım ne yapıyorsun, biz ne yapacağız şimdi falan diye söyleniyorum Bir taraftan da kendimi lavaboya attım yine başladım ağlamaya. Kendimi çocuğa hazır hissetmiyorum O da bunu biliyor beraber aldığımız bir karar biraz daha bekleyecektik. Sonra içeri gittim tekrardan özür dilemeye başladı kontrolü kaybettiğini söyledi Ben de sen nasıl böyle bir şey yaparsın falan deyip durdum. Sonra bana demesinmi orgazm olamadıysan gel devam edelim diye. Benim iyice cinlerim tepeme çıktı. Lütfen sus biraz daha uzatırsan kalbini kırarım dedim, gittim duşumu aldım yattım uyudum. Ve kafayı yemek üzere olduğum son nokta Sabah uyanıyorum bu gelip bana diyor ki canım böyle böyle bir durum var yemin ediyorum sana gösterdikten sonra sileceğim. Bu ilk sevgilisi Gözde isteği kabul görmeyince mesaj göndermiş kabul etsene isteği diye. Kızdım sinirlendim üzüldüm mahvoldum özgüvensizliğin en son safhasını yaşıyorum adeta. Bu kızın yazmasınamı çıldırayım okuldaki kızamı çıldırayım yoksa eşime ait olduğumu birbirimizin olduğumuzu hissedebilmek için yanına gittiğimde reddedilme ve sonraki seferde böyle bir düşüncesizlik yapmasına mı çıldırayım. Benim durumum nedir ne yapacağım derdimi anlattım soruma cevap bulmak için değil dertleşmek için açtım konuyu uzun oldu biraz affedin...
Gözde gözde gözde. Midem bulandı. Seks hayatınızı bu kadar derin anlatmanızdan da midem bulandı.
Eşime çok güvemiyorum diyip spnrada kıskançlık krizlerine giriyorsunuz. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye sorarlar???
Sizin acilen doktora gitmeniz gerek. Takıntılısınız.
Ayrıca eşinizde isteği bekletene kadar engelleseydi kızı. Eşinizin de hoşuna gidiyor herhalde ki bekletiyor.
Cinselliği haftada iki gün sınırlandırmak da çok saçma. Eşim işe gitmeden önce bile yaptığımız oluyor duş dediğin beş dk iş. Cinsellik bir görev değil çiftler arasındaki bağdır ihtiyaçtır.
Son olarak eşinizi dişiliğiniz ile değil kişiliğiniz ile bağlayın kendinize. Çok çirkin.

Biraz fazla detay vermiş olabilirim haklısınız elimden geldiğince konuyu iyi anlatmaya çalıştım mantıklı yorumlar alabilmek için.

Bir sağlık problemim var ertesi gün hapını alamıyorum.

Kontrolsüz boşalma durumunda biraz fazla tepki göstermiş olabilirim, ama önceki mesajlarımda da yazmıştım, eşim bazen sabaha kadar gelmiyor. Evde tek başıma kalıyorum, çevrem yok arkadaşlarımız yok ailelerimizden kimse yok yanımızda. Çocuk olduğunda yardım alabileceğim kimse de yok etrafımızda, eşimin annesi hasta benim ailemle aramızda problemler var, bizi onaylamamışlardı evlenirken. bunları yazdım mesajlarda ama okumadan yorum yapıyorsunuz. Çocuk olayını o yüzden bekletiyoruz. Kendine güvenmek meselesi değil bu sonuçta bir bebeğimiz olacak bunu daha önce tecrübe edinmedik nasıl olur nasıl bakarız çok düşünüyoruz. Ben genelde tek kalıcam evde gecesi gündüzü. Bu kadar düşünceli planlar yapmamıza rağmen bir anlık kendini bırakması kontrolsüz davranması gerçekten beni çok sinirlendirmişti. Ertesi gün hapıda alamadığımı biliyor yani kaç yıldır dikkat ediyoruz, zaten genelde kondom olur ama o gün kalmamıştı biz de bir şey olmaz geri çekme yaparız diye düşündük . Tüm bu problemlere rağmen hakim olamadı kendine.

Ayrıca şunu da söylemek istiyorum kadının eşime attığı mesajlar, eski konuştuğunun birden ortaya çıkması, yaşadığım psikolojik durum. Ben bütün bunları anlatıp ne yapmalıyım diye danışmak istedim. Ama hanımların çoğu cinsel ilişki kurallarımıza takılmış durumda neden herkes onu söylüyor. Asıl konu benim ne zaman ilişki yaşadığım değil sosyal hayatta yaşadıklarım.

İlişki sonunda kendini kontrol edememesi evet yine söylüyorum belki verdiğim tepki fazla ama çok sorumsuzca davrandı. Ve öyle kötü bir psikoloji deyken oldu bu durum başka bir zaman olsa belki bu kadar büyük bir tepki göstermezdim.

Gelen yorumlara bakıyorum da konu tamamen farklı bir yere odaklandı asıl problem ile kimse fikir beyan etmiyor herkes ilişki günlerime takmış durumda. Bilmiyorum ben mi yanlış düşünüyorum...

Eşime böyle mesajlar geliyor Allah aşkına hanginiz normal karşılayabilir sakin olabilirsiniz, benim durumum gereksiz kıskançlık mı sizce lütfen ya...
çünkü siz nerdeyse tamamen cinselliğinizi, cinsel ilişkinizin detaylarını, cinsel ilişkiye girme anınızı ve cinsel ilişkiyle alakalı kısaca her şeyinizi anlatmışsınız.yazdığınız metnin yüzde 80'i cinsel ilişkiniz e tüm detayları geri kalan 20'de verdiğiniz tuhaf abartılı sorunlu tepkiler.

çünkü siz nerdeyse tamamen cinselliğinizi, cinsel ilişkinizin detaylarını, cinsel ilişkiye girme anınızı ve cinsel ilişkiyle alakalı kısaca her şeyinizi anlatmışsınız.yazdığınız metnin yüzde 80'i cinsel ilişkiniz e tüm detayları geri kalan 20'de verdiğiniz tuhaf abartılı sorunlu tepkiler.

Hanımefendi konu eşime gelen mesajlar, içine girdiğim psikolojik bunalım. Ve bu bunalım esnasında eşimin kontrolsüzlüğüne verdiğim tepki.

bizim aramızda ilişki yaşadığımızı gün zaman saat ile ilgili herhangi bir problem yok konu da bunun üzerine açılmadı zaten. Ama hala ısrarla ilişki günleri ile alakalı yorumlar geliyor. bunu biz bu şekilde uyguluyoruz kime ne, bizim bir derdimiz problemimiz yok, saçma ise bizim saçmalığımız, bu konuda huzursuz mutsuz değil zaten.

benim hanımlardan beklediğim bu kıskançlık durumunu nasıl atlatacağım Ne yapmam gerektiği ile alakalıdır. Bunun dışında hiçbir şey beklemiyorum. Ama hala yok ilişki günleri, yok hafta içi kuralı, yok plan program saçmalığı, gibi yorumlar geliyor bizim için problem olmayan şey burada sizin için neden problem oluyor. YORUM FİKİR BEKLEDİĞİM KISIM BU GELEN MESAJLAR YILLAR SONRA ORTAYA ÇIKAN KIZ İLE ALAKALI. Cinsellik ile ilgili bir derdim yok, boşalma olayını da içinde bulunduğum psikolojik durumun verdiği bir sonuç olarak yazmak istedim olayı biraz daha net anlatmak istemiştim. Başka zaman böyle bir şey yaşasak böyle bir tepki göstermezdim belki. Ama şu an gösterdim, anlatmak istediğim olay bu, sürecin tepkilerime etkisi bunun için örnek verdim inşallah anlatabilmişimdir.

X