BÜYÜK BEDEN HAMİLE KIYAFETİ :(((((

bitanecikk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2011
211
179
Arkadaşlar yazın bir hamilelik geçirdim ve kürtaj olana kadar yatmak zorunda kaldım varolan kilomun üzerine kilo ekledim :KK43: şimdi çok şükür ki yeniden hamileyim karnım hafiften büyümüş olacak ki kıyafetlerim sıkmaya başladı ama kendime büyük beden hamile pantolonu,pijama ve gecelik bulamıyorum.3xl,4xl,50 beden kıyafet satan güvenilir bildiğiniz yerler var mı?acil yardım!!!

LCWaikiki.. Mağazalara gidemiyorsanız telefon uygulamasından alabilirsiniz.. Bahsedilen tarihte ve birebir aynı ürün elinize ulaşıyor.

101 ile hamile kaldım şu an 102 yim ve lcw deki pantolonlar bana olmaz :KK43:
şuan 90 kiloyum ve son haftam.. 44 beden hamile pantolonu kullanıyorum gayet rahat canım.. 44 ten büyükleri de var diye biliyorum bir bak istersen tekrar.. deneyip almanda fayda var öyleyse..

şuan 90 kiloyum ve son haftam.. 44 beden hamile pantolonu kullanıyorum gayet rahat canım.. 44 ten büyükleri de var diye biliyorum bir bak istersen tekrar.. deneyip almanda fayda var öyleyse..
Kuzımda 90 ile hanile kalıp 95 ile tamamlamıştım o zaman son bedeni giyiyordum 46 bedeni..şimdi 50 olur

101 ile hamile kaldım şu an 102 yim ve lcw deki pantolonlar bana olmaz :KK43:
6 aylık hamileyim 109 la hamile kaldım suan 120 kiloyum boyum 175 lcw den giyiniyorum pantolon bi ihtimal bulamayabilirsin fakat üst her türlü var lcw de, pantolon yerine tayt tavsiye ederim ben 3 aydır hiç pantolon giymedim hep tayt üzeri tunik giyiyorum çok rahatım, taytlarıda pendikte bi mağazadan alıyorum sen nerede oturuyorsun yakınsan tarif edeyim ?

6 aylık hamileyim 109 la hamile kaldım suan 120 kiloyum boyum 175 lcw den giyiniyorum pantolon bi ihtimal bulamayabilirsin fakat üst her türlü var lcw de, pantolon yerine tayt tavsiye ederim ben 3 aydır hiç pantolon giymedim hep tayt üzeri tunik giyiyorum çok rahatım, taytlarıda pendikte bi mağazadan alıyorum sen nerede oturuyorsun yakınsan tarif edeyim ?
Ben erzurum un bi köyünde oturuyorum görev nedeniyle İnternetten başka alma şansım yok .öğretmen olduğum için özellikle burada tayt giyme şansım hiç yok

Bonprix sitesinden alışveriş yapan var mı?buldum aslında orda güzel pantolon ve kotlar var gibi ama emin olup da alamadım..

• Beğen
Reactions: mnt
Ben erzurum un bi köyünde oturuyorum görev nedeniyle İnternetten başka alma şansım yok .öğretmen olduğum için özellikle burada tayt giyme şansım hiç yok
hmm anladım, instagram kullanıyorsan 54 beden pantolon olan sayfalar var oradan sipariş verebilirsin büyük beden diye arat çıkıyor

erzurumda mısın yoksa memleket mi? :) bonprix de kapıda ödeme var sanırım yurtdışından geliyormuş uzun sürede geliyormuş.

• Beğen
Reactions: mnt
erzurumda mısın yoksa memleket mi? :) bonprix de kapıda ödeme var sanırım yurtdışından geliyormuş uzun sürede geliyormuş.
erzurumdayım memleket değil karadenizliyim :) ya benimde hamilelik pantolonum kumaş belinde lastik falan yok ilk aydan şimdiye kadar tek sıkıntım olmadan rahatça giydim geçenlerde aynısından nette aradım hepsiburadada gördüm belki o işine yarar bakim resim bulabilirsem yüklim.

X