Büyükçekmece'de satılık/kiralık ev

bengusu

herşey güzel olacak...
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2007
1.699
4
47
Merhaba arkadaşlar,
Büyükçekmece Mimaroba yakınlarında E5 üzerinde Sibakent 1 sitesinde 2+1 evimiz var,alışveriş merkezlerine,okula,otobüs ve minübüs duraklarına yüreme mesafesinde,aynı zamanda hem göl hem deniz manzaralı,site içinde,asansörlü,temiz,çocuk parkı ,otoparkı,güvenliği olan güzel bir daire hem satılık hem kiralık yani almak isteyen ya da kiralamak isteyenler varsa özelden mesaj atabilirler,şu anda ev boş,kiracımız yeni çıktı,3. katta,resim ekleyemeyi becerebilirsem resimde eklerim,ilgilenen arkadaşlar özelden mesaj atabilir hatta mesaj atanlara resimleri gönderebilirim,kira fiyatı 500 tl,2 depozit ve bir kira istiyoruz,satış fiyatı ise aciliyetten dolayı 80 bin TL,ilgilenen arkadaşların mesajlarını bekliyorum,teşekkürler ...

Son düzenleme:
evin fiyatını dğiştirdim kızlar acil satmamız gerekiyor o yüzden 85 bin yerine 80 bin olarak düzelttim,pazarlığa açık....

mrb ilanınızı gördüm bizde ev satın almak istiyoruz yazdığınz yazıyı gördüm ilgileniyrum evinizle resim görebilrmiyiz ? birde telefon numarası rica edebilirmiyim ben üniversıteyi kazandım gidicem gtmeden ailemle bu işi halletmek istiyoruz

mrb ilanınızı gördüm bizde ev satın almak istiyoruz yazdığınz yazıyı gördüm ilgileniyrum evinizle resim görebilrmiyiz ? birde telefon numarası rica edebilirmiyim ben üniversıteyi kazandım gidicem gtmeden ailemle bu işi halletmek istiyoruz

merhaba,özel mesajdan resimleri gönderiyorum şimdi.

son fiyat pazarlıksız gerçekten zor durumdayız 75.000 tl,ilgilenen arkadaşlara resimleri gönderebilirim,teşekkürler.

aaaa kııs adres bizim orasııı.
annemler oraya çok yakınlar mimarsinan desem daha iyi olur aslında.
en kısa zamanda satarsınız inşallah cnm.

evimizi satmaktan vazgeçtik,kiraya vermek daha iyi diye düşünüyoruz artık,ilgilenenler varsa yardımcı olabilirim.

Bengüsu Hanım merhaba,

Yazınız biraz eski fakat yine de şansımı deniyim dedim. Sibakent'ten kiralık ev bakıyorumda eviniz şuan boş mu? Ya da tanıdığınız evinizi kiralayacak biri var mı? Emlakçıya para vermek istemiyorum. Biz yeni evlnecek bir çiftiz. İki kişi oturacağız.

Selamlar

Bengüsu Hanım merhaba,

Yazınız biraz eski fakat yine de şansımı deniyim dedim. Sibakent'ten kiralık ev bakıyorumda eviniz şuan boş mu? Ya da tanıdığınız evinizi kiralayacak biri var mı? Emlakçıya para vermek istemiyorum. Biz yeni evlnecek bir çiftiz. İki kişi oturacağız.

Selamlar
Fulya

X