Göz Çevresi Bakımı Buz+soda+tarçın+limon mucizesi

canlarım kullandığınız limon tarçını ne miktarlarda katıyorsunuz birde etkisi ne kadar sürüyo?yani kac saat

canlarım kullandığınız limon tarçını ne miktarlarda katıyorsunuz birde etkisi ne kadar sürüyo?yani kac saat

buz kalıbına koyuyoruz yarısına kadar soda diğer kısma limon..tarcını çok az karıştır.o buz kalıbını yuzunuzun her tarafında dolaştır.etkisi 3-7 saat arası.ama gerçekten anlıcaksın. ama yaşla alakalı..

nergiscim yaşla nasıl yani ben 35 yaşındayım
kırışığım yok ama açık tenli ve renkli gözlü olduğum için bolca kaz ayaklarım var krem sürmekte sıkıyo deneyeyimmi sence?

meraba bu yazdıgınız mucızeyı nasıl uygulucaz
ve nasıl nekadr bekletcez:mymeka:

canım gözün etrafında ve yuzde buzu eriyene kadar gezdireceksin?yuzde kalsın.fakat tarcını çok koymayın..leblebikadar buz kalıbına koy

ben denedim geriyor sanki göz çevresini :1rolleyes:biraz fazla sürdüğümde yanma hissi oldu ama birşey olmadıfisfisfis yüzüme uygulamadım ama bak onu da yapayım!göz çevremle ilgili çok sorunum yok ama olsun CADIARZUsadece yorulduğumda hafif çökmeler oluyor!

Benim arkadaşımnlarımda etkiyi gördü.ama sürekli yapmak gerek .gecici yapıyor

ya ben 22 yasındayım ama gülünce nası kırısıyo göz çevrem denemediğim sey kalmadı bi türlü gecmiyo bunu denesem nolur ama yaş demısınız nolur bi cvp verim valla psikolojim bozuldu kırısıklıklar yuzunden...

ya ben 22 yasındayım ama gülünce nası kırısıyo göz çevrem denemediğim sey kalmadı bi türlü gecmiyo bunu denesem nolur ama yaş demısınız nolur bi cvp verim valla psikolojim bozuldu kırısıklıklar yuzunden...

canım kullanabilrisn 35den yukarısı arkadaşlarda etki grmedi.ama bastırmadan yap..hafif hafif..daha yaşın genç yenilenir...

teşekkürler paylaşımın için..ben dün denedim,tarçını unutmuşum,sürdüm inanamadım yavaş yavaş geçtiğini gördüm kırışıklığın,25 yaşındayım ama cildim kuru oludğu için kırışıklıklar var işe yarıyor ama ben hafif kızardığı için çekindim buz eridikten sonra yıkadım yüzümü hemen,ama etkisi farkedilir seviyede.buz eridikten sonra hemen yıkanmalı mı yoksa biraz beklenmeli mi?

teşekkürler paylaşımın için..ben dün denedim,tarçını unutmuşum,sürdüm inanamadım yavaş yavaş geçtiğini gördüm kırışıklığın,25 yaşındayım ama cildim kuru oludğu için kırışıklıklar var işe yarıyor ama ben hafif kızardığı için çekindim buz eridikten sonra yıkadım yüzümü hemen,ama etkisi farkedilir seviyede.buz eridikten sonra hemen yıkanmalı mı yoksa biraz beklenmeli mi?

canım hemen yıkama bekle zaten yuzumuzde krem durmuyormu.biz bekletiyoruz.daha sonra 3-5 saat sonra yıka.yada rahatsız etmediyse akşam cilt temizlenemnde çıkarırsın..

çok deneyen oldu.krışıklar gidiyor..elimizde ne nimetler var aslındada bir keşfedebilsek..

teşekkürler..dün bir daha denedim etkisini görüyosun hakkaten..yalnız benim cildim hassa o yüzden peçete tutup sadece kırııklık olan yere uyguladım..kendimi daha iyi hissediyorum aynaya baktıkçaa.s.

teşekkürler..dün bir daha denedim etkisini görüyosun hakkaten..yalnız benim cildim hassa o yüzden peçete tutup sadece kırııklık olan yere uyguladım..kendimi daha iyi hissediyorum aynaya baktıkçaa.s.

bende peçeteye sarıp buzu öyle sürüyorum cildime!a.s benim cildim çok sorunlu değil ama yinede bakım yapmış oluyorum. gerçekten çok hoşuma gitti :1rolleyes:buzluğumda hazır duruyor ve hergün yapmaya çalışıyorum!

arkadaşlar şunu biraz daha açarmısınınız...kaç damla limon ....ve ne kadar tarçın kullanıcaz...birde sabah akşam mı uyğulanacak.

ben sadece sodayı buz olarak deniyodum. bundan sonra içine tarçınla limonuda ekliyim bari:)
paylaşım için sağol.

X