Güneş Kremleri Çağla Şikel'in bronzlaşma formülü..Tıkla.

Güneş kremleri, bronzlaşma
arkadaşlar vazelin de süper bronzlaştırıyor. biraz rahatsız ediyo yalnız baya kalıcı olduğu için su deyince kesinlikle cilt emmiyor suyu o biraz cn sıkıyor ama bronzlaştırıyor baya. hatta ben koruyucu krem sürdükten sona onu kullanıyorum.

valla ben 10 gunluk tatlımın ılk 3 gununu 50 en dusuk 30 faktorle guneslenıp tatılımın 4 gunu hakıkı zeytın yagı ıle guneslenıyourmm ohh yaglanıp yatıyorum gunese saclarımada bakım olsun dıye uclarına suruyorum hakıı zeytın yagını parıl parlak 7atıyom gunes altına yanıuyorum ck tatlı bı tenım oluyo 4 gunde
bırdce yıne sabah programında bı unlu manken solemıstı kayısı yagıla guneslenıyorum cok tatrlı bı bronzluk verıyo demsıtı

Kızlar kakao yağını bilmem de havuç yağını yazın plajda sürüp yatıyosunuz ve inanılmaz güzel bi brozluk elde ediyosunuz.
kapkara olmuyosunuz acayip bişiy çok tatlı bi teniniz oluyo.zemuszemus
öle zenci gibi kararanları sevmiyorum bende.

Peki sz yüzünüze bronzlasmak icin ne sürüosnz?

ben yüzüme sürmüyorum canım.
evden çıkmadan güneş koruyucu nemlendirici kremimi sürüyorum o kadar.

bide kızlar şunu farkettim eskiden denizden sonra mutlaka bi yerlerim soyulurdu.
3-4 senedir deniz veya havuzdan sonra duş alıyoruz ya hemen peşine bütün vücuduma nemlendirici bi krem sürüyorum. bunun için özel kremlerde var yoksa da normal bi vucut nemlendiriciside olur. inanın artık hiç soyulmuyorum. Aklınızda bulunsun diye şettim :lepi:

ben yüzüme sürmüyorum canım.
evden çıkmadan güneş koruyucu nemlendirici kremimi sürüyorum o kadar.

bide kızlar şunu farkettim eskiden denizden sonra mutlaka bi yerlerim soyulurdu.
3-4 senedir deniz veya havuzdan sonra duş alıyoruz ya hemen peşine bütün vücuduma nemlendirici bi krem sürüyorum. bunun için özel kremlerde var yoksa da normal bi vucut nemlendiriciside olur. inanın artık hiç soyulmuyorum. Aklınızda bulunsun diye şettim :lepi:

Aynı yöntemi uyguluyorum.Şettiğin için sağolzemuszemus

peki korunmadan direk onları sürmek günümüzdeki güneş ışınlarında zarar vermezmi leke bırakmazmı?

tabikide verir sonuçta yağ bunlar kızartma görevi görüyorlar güneş altında resmen :) başka bi konuda yine yazmıştım ama burdada yazıyım zararı olmaz :) güneş çıktığın ilk 2-3 gün sadece güneş koruma kremi kullanmalısın ben geçen sene garnier 30 faktör kullandım oldukça memnunum yoksa cildinde hem soyulma olur hem de yanarsın acı çekersin.eğer çok beyaz tenliyseniz 2-3 günden sonra koruma kremini sürüp üzerine yağı sürün ama buğday gibi bi tene sahipseniz koruma kremi sürmesenizde olur 2-3 günden sonra:CüvCüv:

evet çağla sikel artık zenci olma yolunda. o kadar bronzlukta yaşlı gösteriyor. ben pamuk gibi bembeyazları beğeniyorum :))

evet çağla şikelin ten rengini beğenmiyorum hiç ne doğru düzgün makyaj yakışıyo ona nede bi saç rengi. azcık daha açık renkli olsa daha güzel olur. bende buğdayla hafif bronz ten severim. çok beyazda sevmem:)))

çagla $ikel, yaz ki$ kapkara geziyor.üstelik hiç ho$ bir ten rengi yok, dogal durmuyor.Solaryuma girdigi apaçik. Havuç yagini bende aldim ama henûz gûne$ gôrmedigimizden kullanma firsatim olmadi.ilk firsatta deneyecegim...a.s

çagla şikel olayı biraz fazla abartanlardan yıllardır yaz-kış sürekli kapkara geziyor yazın güneşleninceye kadar solaryuma girdiği apaçık belli havuç yağını yazın kullanıyordur muhtemelen...bende bronz tene bayılırım özellikle doğal yolla bronzlaşdıktan sonra ten rengimi bronzlaştırıcılarla felan korumaya çalışırım ama çok kapkara bi bronzluğuda sevmiyorum...çağladaki gibi...gamyoncuiremsu

bence saçlarını gösteren ten rengi
harika duruyor saçları
hele o boynundaki bir sürü incik boncuk zincir nasıl ortaya çıkıyo koyu zeminde ışıl ışıl duruyo hepsi ben çok beğeniyorum ten rengini.
ama yüzü accık daha beyaz olsaydı daha hoş olabilirdi..

cagla sıkel kesınlıkle solarıuma grıo ama ben de denedım bu yagı. mukemmel parlak ve kalıcı bronzluk saglıo benım yagın formulu su: kakao yagı, havuc yagı, kayısı yagı, bebe yagı cevız yagı. hepsını karıstırın kızlar mukemmel :sm_cool:

Valla Ahmet Maranki ne demiş bilemem ama tüm dünyaca ünlü ünsüz bütün doktorlar özellikle dermatologlar güneşe asla koruma faktörlü krem sürmeden çıkmayın diyor, bırakın güneşlenmek için çarşıya pazara giderken bile koruma faktörlü krem kullanın diyor....
Evet havuç yağı kakao yağı kayısı yağı çok güzel bir bronzluk veriyor ama asla kullanmanızı tavsye etmem...
haa belki çok aceleniz yoksa uzun bir tatile çıkacaksanız ilk 1 hafta 10 gün kruma faktörlü krenm kullandıktan sonra son 3-4 gün akşamüstü saatlerinde saat 4ten 5ten sonra bu yağları sürüp bronzluğunuzu pekiştirebilirsiniz...
Ama sakın tatilin ilk günü bunları sürüp de güneşin altına yayılmayın, sonra kızarmış piliç gibi olursunuz....

X