Çağrı merkezinde çalışanlar tanıdığı olanlar yardım lütfen

Pembis Hayaller

Oysa bir umuttu hep 🙏
Pro Üye
15 Ocak 2016
6.879
33.991
26
Selam kizlar iyi akşamlar bunun yeri burası değil ama bu benim için büyük dert nolursunuz yardımcı olun 5 aylık,2.5 yaşında iki çocuk annesiyim Adıyaman'da yaşayan bir depremzedeyim 1 ay öncesine kadar çadırda kaldım sonra ev az hasarlı olunca çocuklarda yeterince sefil oldu diye eve geçme kararı aldım ama malesef bir hafta sürdü...

Ev sahibi ben giricem eve deyip evden çıkardı ve sonra öğrendim ki benim oturduğumun iki katı fiyatına başka kiracı bulmuş neyse kendi insafiyetine bırakıyorum

Adıyaman'da şuan ev yok malesef olanlarda çok çok fazla fiyat ve buna gücüm yetmez şuan annemin yanında iki odada iki aile yaşıyoruz başka gidecek yerim yok çünkü

Diyeceksiniz çağrı merkezi ne alaka giriyorum konuya eşim esnaf dükkanı vardı depremde orası ağır hasar gördü ve şuan çalışmıyor ben hem emzirdigim için hemde Adıyaman da depremden dolayı iş olanağı olmadığı için çağrı merkezinde çalışmak istiyorum çocuklara annem bakacak emzirmeden emzirmeye alırım bu şekilde para kazanabilirim diye düşünüyorum

Lise mezunuyum diksiyonum iyi bir çok yere başvuru yaptım ama hiç geri dönüş alamadım içinizde bana yardımcı olabilecek yol göstericek bu işe girebilmeme vesile olabilecek varsa eğer çok çok mutlu olurum gerçekten çok zor durumdayim öpüyorum hepinizi💐

Benim arkadaşım akbank çağrı merkezinde çalıştı şimdi de akü firmasının çağrı merkezinde çalışıyor. Her ikisinde de 1 ay ofis Çalışması olmuş daha sonra evden yapmaya başlamış. O İzmir de o yüzden kolay oldu bulması.

Kardeşim çağrı merkezi iyi fikir çok ilan oluyor. İlanlara sık sık bak. Reklam oluyor mu ceza alırmıyım bilmem ama 24 saatte iş gibi telefonda iş arama siteleri var. Telefona o uygulamaları indir. Yakın yerlerdeki işler önüne düşer. Allah yardımcın olsun inşallah.

Kardeşim çağrı merkezi iyi fikir çok ilan oluyor. İlanlara sık sık bak. Reklam oluyor mu ceza alırmıyım bilmem ama 24 saatte iş gibi telefonda iş arama siteleri var. Telefona o uygulamaları indir. Yakın yerlerdeki işler önüne düşer. Allah yardımcın olsun inşallah.
Çok teşekkür ederim cümlemizin

İş ilanlarında çoğunlukla dil bilen müşteri temsilcisi ya da hastanelerin check up programlarının pazarlandigi ilanlar çıkıyor. Satış başına para kazanıyorsunuz. Lise mezunu olmaniz kurumsal bir merkez için engel teşkil edebilir. Sizin için birkaç araştırma yapicam. Kolaylıkla bulursunuz dilerim.

Ev sahibi kendisi oturacakmış gibi sizi çıkardığı için dava edebiliyorsunuz diye biliyorum ama kim uğraşacak diyeceksiniz muhtemelen.

Kariyer sitesinde webhelp (?) diye bir kurumun ilanlarını görmüştüm. İsterseniz onu soruşturun.

Zaten evden çalışıyor çoğu ve depremzedeler için istihdam programları var birçok firmanın. Muhakkak deneyin şansınızı. Kariyer.netten deprem diye bir aratın sanırım o şekilde çıkıyordu deprem bölgesi istihdamı

X