Popüler Konu Callanetics egzersizleri yapanlar buraya

Cok teşekkür ederim sonunda acabildim.ama biraz komikler ve çok eski videolar .bu programın yeni versiyonunu cikarmamislarmi 70 ler gibi 😄
Rica ederim callanetics tv de bir suru yeni video var ucretliler ama ucretsiz bir ay deneme suresini kullanip videolari indirebilirsiniz

Aah callan. Bundan 7-8 sene önce 1 ay kadar düzenli yapmıştım ve çok iyi gelmişti. Çok güzel zayıflayıp incelmiştim. Tabi o zamanlar yaş 19 hemen veriyordum. Şimdi bu tarz hareketler bana daha yavaş etki ediyor kilo verdirmiyor maalesef. Artık dambıllar ve cardiolar yoldaşım😊 60 dan 52 kiloya düşmüştüm. Şu an yine 52 kiloyum ancak bacak ve göbek kısmım biraz daha yağlı. Şu iki kiloyu da vereyim korumak ve sıkılaşmak için dönmek istiyorum callaneticse

arşivinde quick callanetics (karın bölgesi) videosu olan var mıdır?
benim kilom fazla.özellikle göbek bölgesinde.bir aydır leslie yapıyorum.bu aşamada callanetics yapmam doğru mudur?önce cardio ile yağ mı yakmalıyım?

videoları nasıl alabildiniz? denedim ama beceremedim.yardımcı olabilirmisiniz?
Videoyu tam sayfa yapıp açtım sonra klavyeden windows+g tuşlarına aynı anda bastığında ekran kaydına başlamak için ayarlar ekranı geliyor. Bu ekranda gerekli ayarları yapınca kayıt başlatılıyor. Videoyu başkattım, video bitinceye kadar kayda devam ettim ve bilgisayarı öyle bıraktım.

Videoyu tam sayfa yapıp açtım sonra klavyeden windows+g tuşlarına aynı anda bastığında ekran kaydına başlamak için ayarlar ekranı geliyor. Bu ekranda gerekli ayarları yapınca kayıt başlatılıyor. Videoyu başkattım, video bitinceye kadar kayda devam ettim ve bilgisayarı öyle bıraktım.
Teşekkür ederim.ilk fırsatta deneyeceğim

Aah callan. Bundan 7-8 sene önce 1 ay kadar düzenli yapmıştım ve çok iyi gelmişti. Çok güzel zayıflayıp incelmiştim. Tabi o zamanlar yaş 19 hemen veriyordum. Şimdi bu tarz hareketler bana daha yavaş etki ediyor kilo verdirmiyor maalesef. Artık dambıllar ve cardiolar yoldaşım😊 60 dan 52 kiloya düşmüştüm. Şu an yine 52 kiloyum ancak bacak ve göbek kısmım biraz daha yağlı. Şu iki kiloyu da vereyim korumak ve sıkılaşmak için dönmek istiyorum callaneticse
Callanetics yaparken beslenmenizde nelere dikkat ettiniz? Sıkı bir diyet gerekli mi sizce?

türkçe dublajı kimsede yok mu arkadaşlar ya da alt yazı. Günlerdir arıyorum olanlar yardımcı olsa keşke :dua::dua:

Videolar youtubeda yok arkadaşlar. Bu program ücretli olduğundan telif yiyip siliniyor. O eklenen videolarda başkalarının uyarladiğı callanetic benzeri sporlar..

Bende 3 video var 10 saatte Genclesme olan, Super Calletic ve Evolution olan.. Bilgisayara gectigim vakit 3ünü de yükleyecegim burayada eklerim

Orijinal videolarsa lütfen bana da yollar mısınız :dua:

merhaba hanımefendi.bana da atabilir misiniz videoyu çok ihtiyacım var

Bir kaç sene önce yapmıştım indirebilirsem eğer tekrar başlayıp yapmak istiyorum gelişmeleri yazarım :)

zamanında neden 21 gün yaptığımı düşünüyorum şuan 10 saatte 10 yaş gençleş videosunu yapıyordum oysaki ... Uygulaması 21 günmüydü? hatırlayamadım bir an :)

X