Callanetics Egzersizleri

Aman hocam estağfirullah ben naçizane fikrimi söyledim :))))) engin bilgilerinizden daima faydalanıyorum :KK66:)
:)) söyle tabii canım ben hızın için söyledim onu.. hafta sonu tatile çıkıyorum 1 ay yokum buralar sana emanet ozaman:))
canım cok sagol cevap verdiğin için ben indirdim şimdi ama hastanedeyim çıkınca başlıcam hergün yapıyoruz 6 gün yapıp 1 gün dinleniyoruz 2 gün tamamlıyoruz bu kadar dimi?
evet canım 6 gün yap 1 gün dinlen... istediğin ölçüye gelene kadar devam et..
gerçekten işe yarıyor böyleydim böyle oldum diyen arkadaşlarımız var mı? resim var mı bir de 10 günlük olan call nerden indiriliyor diğer 21 günlük olan calldan farkı nedir yapsam ne kadar değişim olabilir acaba?
var canım daha bu sabah kendimden ve kardeşimden bahsetmiştim. sayfa numarasını hatırlamıyorum ama geriye doğru tararsan resim paylaşanar da var...
ayrıca googleda callanetics after befone yazarak aratırsan özellikle yabancı forumlardan çok resim var..

türkçe call ı nerden indirebilirim acaba birde bu 21 günlük calla 10 günlük olan aynı video mu?

34.yaptım bugün okadar sıcak ki çok terledim ama bitirdim... 3.hareketten hala nefret ediyorum neden böyle oluyor anlamıyorum ama neredeyse kalbim sıkışıyor sıkıntıdan biliyorum çok basit ama sevemedim bir türlü...Hergün bu sefer az yapacağım diyorum ama emeğime kıyamayıp yine 100e tamamlıyorum:)))

3. hareket dediği ısınmadaki bel hareketlerimi sağa sola eğildiğimiz? onda bende çok zorlanıyorum scolyozumdan dolayı özellikle bir tarafa doğru eğilirken nefes alamıyordum ama gittikçe daha kolay olmaya başladı o hareket. sandranın facebookdaki video linklerini göndermiştim daha önce orada bu hareketi anlatıyor daha fazla yukarıya doğru yükselip sütyen hizasından bükülür gibi falan yaptırıyor o şekilde yapınca nefes alması daha kolay geliyor bana birde öyle dene istersen.
Waist Stretch - Traditional | Facebook

bir sürede şu beli çok ince poposu geniş ablanın videosunda gösterdiği şekilde yaptım o halde yapması çok kolay oluyor ama o şekilde yapıncada kalça hareketinden itibaren yanlara esnememenin eksikliğini hissediyorum, içim rahat etmiyor diye vazgeçtim sandranın gösterdiği gibi yapıyorum
..

Evet o hareket bu şekilde yaptı belim inceldi kalça üstümde sıkışıyor ama sevemedim faydasını gördüğüm içinde bırakmak istemiyorum önerin için teşekkür ederim...

Günaydın üstadlarım,

1 yıl, 34. gibi rakamlar bana çok uzak geliyor ama sizleri gördükçe gayret geliyor. Hem nasıl bir sorumluluksa yapmayınca suçluluk duyuyorum :))

Çömeziniz olarak ben de o hareketi sevmiyorum, 4 tane yapmıştım ama dün akşam 5. yi yapmaya niyetlendim ama başım çok ağrıyordu yarım bırakmak zorunda kaldım, umarım 1 gün ara çok fazla zarar vermemiştir bugün çok huzursuzum bu yüzden. Sanki çok önemli bir sorumluluğumu yapmamışım gibi hissediyorum. O 3. harekette ben 100 e kadar çok zorlanıyordum sanırım çok fazla eğiliyordum şimdi kolun dirsekten yukarısını gererek çok eğilmeden yapıyorum ama gerilmeyi hissediyorum böyle daha kolay ama gidebildiği yere kadar çok mu zorlamalıyım bilemedim.

yaa arkadaşlar ben yanlış yapıyorum sanırım...gerçi düzenli olarak yapamazda oldum ondanmıdır nedir..ölçüyorum ölçüyorum aynı...26 gün yaptıktan sonra 2cm yakın incelmiştim...1 hafta ara vermek zorunda kaldım..tekrar başladım...2 gün gene ara vermek zorunda kaldım...geçen yıl yaptım etkisinide gördüm...bu yıl çok fazla etki metki göremiyorum...ben yanlış yapıyorum sanırım

1.61 boyunda 51 kiloyum 10 günlük olanını yapsam yeterli olur heralde ya dimi ? Amacım kalça ve göbek erisin onu istiyorum etli çünkü kalçam 95 belim 67 cm :KK43:

Son düzenleme:
kislarrrrr bende 5gundur yapiyorum 2. v 3. gun yuruken oturuken kalkarken daha dogrusu kalkamazkenn diyeyim o kadar tutuldu heryerim ki yillardir hergun 1-2 saat yuruyusum falanimm vardir ama bayaa yordu bu hareketler ama dun daha i rahat yaptim agrilarim geciyoooo ise yarayacagina inaniyorum
cok kilolu deilim sikilasmak ve 3-4 kiloo vermek istiyorumm

yanliz ben yanlismi yapiyorum acaba
2 video buldum
level 1
level2
level 3

herbiri 30 ar dakika
level 1 yapiliyo 30 dak o kadar dimiiiiiiiiiii sonra ben kendi hareketlerim vardir onu yapiyorum
ama gunde 30 ar dakika dimi bu CALLAN ??????

sonunda ben de başladım. bugün 1/21. umarım 21 gün kesintisiz devam edebilirim. gerçi karın hareketlerini 30'a bacak hareketlerini de 65 kadar yapabildim ama daha iyi olacak heralde.

15 dk koruma programı ve evoloution videosunun linkini bana yazar mısınz arkadaslar... bulamadım.. rica ediyorum. özelden mesaj yollasanız da olur yada google ne yazdınız da cıktı :KK37:

15 dk koruma programı ve evoloution videosunun linkini bana yazar mısınz arkadaslar... bulamadım.. rica ediyorum. özelden mesaj yollasanız da olur yada google ne yazdınız da cıktı :KK37:

evolotion ne oluyo arkadaşlar :KK70: ben normal call yapıyorum 10 younger olanı :S
10 yıl kadar önce callanın öğrencileri tarafından çekilmiş 3 seviye için hareketlerin gösterildiği daha güncel bir video hareketlerin yenilenmiş halleri var ve bar kullanılmıyor ama ingilizce olduğu için dil bilmeyene tavsiye etmiyorum anlamayınca olmuyor.

sahi burda çevirisine gönüllü olan arkadaşlar vardı ne oldu onlara??
Günaydın üstadlarım,

1 yıl, 34. gibi rakamlar bana çok uzak geliyor ama sizleri gördükçe gayret geliyor. Hem nasıl bir sorumluluksa yapmayınca suçluluk duyuyorum :))

Çömeziniz olarak ben de o hareketi sevmiyorum, 4 tane yapmıştım ama dün akşam 5. yi yapmaya niyetlendim ama başım çok ağrıyordu yarım bırakmak zorunda kaldım, umarım 1 gün ara çok fazla zarar vermemiştir bugün çok huzursuzum bu yüzden. Sanki çok önemli bir sorumluluğumu yapmamışım gibi hissediyorum. O 3. harekette ben 100 e kadar çok zorlanıyordum sanırım çok fazla eğiliyordum şimdi kolun dirsekten yukarısını gererek çok eğilmeden yapıyorum ama gerilmeyi hissediyorum böyle daha kolay ama gidebildiği yere kadar çok mu zorlamalıyım bilemedim.
çok zorlama tabii ama gidebildiğin kadarda git zaten 100e gelene kadr başladığın yerden daha fazla eğilmiş oluyorsun..
kislarrrrr bende 5gundur yapiyorum 2. v 3. gun yuruken oturuken kalkarken daha dogrusu kalkamazkenn diyeyim o kadar tutuldu heryerim ki yillardir hergun 1-2 saat yuruyusum falanimm vardir ama bayaa yordu bu hareketler ama dun daha i rahat yaptim agrilarim geciyoooo ise yarayacagina inaniyorum
cok kilolu deilim sikilasmak ve 3-4 kiloo vermek istiyorumm

yanliz ben yanlismi yapiyorum acaba
2 video buldum
level 1
level2
level 3

herbiri 30 ar dakika
level 1 yapiliyo 30 dak o kadar dimiiiiiiiiiii sonra ben kendi hareketlerim vardir onu yapiyorum
ama gunde 30 ar dakika dimi bu CALLAN ??????
ilk 3 gün hamlama ağrısı olur her sporda, yürüyüşle çalıştığından daha fazla kasın çalışıyor şimdi..
ama callanaticsde 3 lavel yok sen jillian michaelsi indirmişsin galiba. başında yazar aslında, bizim bahsettiğimiz 80lerden kalma yaşlı mayolu bir teyze ve bir sınıf öğrencisinin olduğu bir video..
yaa arkadaşlar ben yanlış yapıyorum sanırım...gerçi düzenli olarak yapamazda oldum ondanmıdır nedir..ölçüyorum ölçüyorum aynı...26 gün yaptıktan sonra 2cm yakın incelmiştim...1 hafta ara vermek zorunda kaldım..tekrar başladım...2 gün gene ara vermek zorunda kaldım...geçen yıl yaptım etkisinide gördüm...bu yıl çok fazla etki metki göremiyorum...ben yanlış yapıyorum sanırım
canım aralıklı yapınca doğal olarak daha yavaş sonuç alınıyor, bende öyleyim...
pelvis hareketi ne arkadaşlar zorlanıyormussunuz?
anlamadım ama... pelvis dögüsünden bahsediyorduk onu mu diyorsun en sonda dizler üzerine oturup 8cm yükselip sağa ve sola 10 defa pelvisi çevirdiğimiz hareket. sen rahat yapabiliyor musun? kaçıncı seansdasın?
kızlar hangi saatlerde yapıyorsunuz callan i?
ben genelde gün boyu sallayıp en son yatarken içim rahat etmeyince yapıyorum, sonrada mışıl mışıl uyuyorum:))

Son düzenleme:

canım koruma programı kitapda var, videosu yok hareket listesini burda yazmıştım ama kaç sayfa geride kimbilir bulursam yollarım yine... bende link yok malum indireli çok oldu...

selam kızlar bu benim fotom bir aylık süreçte 12 gün call yaptım bir kaçgün plates yaptım 10 güne yakın jillian michaels 30 sd yaptım. bu da ayın 20 sindeçeilen son fotom ama hangisi en çabuk etkiyi gösterdi diye sorarsanız şiddetle callanetics öneririm yediklerinize dikkat ederseniz 1 haftada 1 kilo verebilirsiniz. Daha benim 4 5kilo fazlam var boyuma göre onuda call ile vermeyi düşünüyorum. kilo şu anda 51 başadığımda 53 dü ama jiilian ile fazla kilo veremedim call ile haftasında 1 kilo verdim

Eki Görüntüle 428493 Eki Görüntüle 428494 Eki Görüntüle 428495

452. sayfada bir arkadaş paylaşmış resim soranlar vardı bulmuşken yollayayım dedim...

X