Callanetics Egzersizleri

kızlar meraba ben 2 haftadır silim in 6 yapıyorum basenlerim,kalçam küçüldü,bacaklarım inceldi,selülitlerim yok denecek kadar azaldı,göbeğim yok oldu çok fazla yememe rağmen diyet yapmamama rağmen 3 kilo verdim.artık utanmadan bikini giyebilecek durumdayım.hani şu baby donlar var ya onu giymek için çok güzel kalça ve bacakların olması gerekiyor artı onuda utanmadan giyebilyorum.
kesinlikle tavsiye ederim.değişime inanamayacaksınız.cm cm ölçmenizede gerek yok aynanın karşısına geçip kendinize bakmanız değişimi görmenizi sağlayacaktır.

kızlar meraba ben 2 haftadır silim in 6 yapıyorum basenlerim,kalçam küçüldü,bacaklarım inceldi,selülitlerim yok denecek kadar azaldı,göbeğim yok oldu çok fazla yememe rağmen diyet yapmamama rağmen 3 kilo verdim.artık utanmadan bikini giyebilecek durumdayım.hani şu baby donlar var ya onu giymek için çok güzel kalça ve bacakların olması gerekiyor artı onuda utanmadan giyebilyorum.
kesinlikle tavsiye ederim.değişime inanamayacaksınız.cm cm ölçmenizede gerek yok aynanın karşısına geçip kendinize bakmanız değişimi görmenizi sağlayacaktır.

canım ben onu denedin eklemlerim çatırdadı yaparken, bir de dizlerim çok ağrıdı, onun için sildim hatta baya da bir sinirlendim, sen nasıl dayanıyorsun ya, benim dizlerimde mi problem var acaba, bana biraz tehlikeli geldi hareketler, sen böyle yazınca yeniden denemek istiyorum ama korkuyorum:KK43:

bu egzersiz nasıl bişey?sorunum sadece göbek ve bel çevresinde ona etki eder mi ?

canım ben onu denedin eklemlerim çatırdadı yaparken, bir de dizlerim çok ağrıdı, onun için sildim hatta baya da bir sinirlendim, sen nasıl dayanıyorsun ya, benim dizlerimde mi problem var acaba, bana biraz tehlikeli geldi hareketler, sen böyle yazınca yeniden denemek istiyorum ama korkuyorum:KK43:

canım bence yap birkaç güne alışıyorsun.gerçekten çok zor ama kesinlikle çok etkili.benim problemli bölgem basen,kalça ve bacaktı internette bu bölgeleri inceltmenin en etkili yolunun squat olduğunu okumuştum ama squatı hiç yapamıyordum.silim in 6 nın çoğunu squat oluşturuyor.ilk gün zorlandığım için yarısını yapabildim 2. gün inat ettim ve gerisi geldi.bu sporu yapan herkes çok faydasını görmüş.istersen sende zayıfla sitesinden bi yorumlara bak.ama ben kesinlikle tavsiye ediyorum.kısa sürede en etkili çözüm bence.ayrıca bu silim in 6 yı paylaşan kızlarlada yazıştım başka hiçbirşey yapmana gerek yok mükemmel bir program dediler.
dün 2. level olan ramp it up a geçtim 5 aydır hergün deli gibi spor yapmama rağmen bacaklarım et kesti çok ağrıyor.acaba ben 5 aydır hangi kaslarımı kullanıyordum çok merak ediyorum.birde yaparken çok terliyorum sanırım çok fazla kalori yaktırıyor bu yüzde de kilo verdim.ki ben hiç diyet yapamıyorum hergün mutlaka çikolata ve pasta börek tatlı mutlaka yerim.sen bilirsin ama denemeye değer diye düşünüyorum.ama tabi dizlerin çok ağrırsa bi doktora görünürsün.

bu egzersiz nasıl bişey?sorunum sadece göbek ve bel çevresinde ona etki eder mi ?

bu egzersiz armut vücutlarda etkiliymiş.daha çok bacak çalıştırıyor sonuna doğru biraz karın çalıştırıyor.2.level da karın hareketleri daha fazla ve daha etkili.3.ye daha gelmedim bilmiyorum.sende yorumlara bi bak istersen.ama sana tavsiyem great body nin karın hareketleri var silim in 6 yı yaptıran debie ve tony yaptırıyor 10 dk ve çok güzel.

bu egzersiz armut vücutlarda etkiliymiş.daha çok bacak çalıştırıyor sonuna doğru biraz karın çalıştırıyor.2.level da karın hareketleri daha fazla ve daha etkili.3.ye daha gelmedim bilmiyorum.sende yorumlara bi bak istersen.ama sana tavsiyem great body nin karın hareketleri var silim in 6 yı yaptıran debie ve tony yaptırıyor 10 dk ve çok güzel.

canım araştırdım ama great body'e dair pek bişey bulamadım.bana özelden link atarmısın zahmet olmazsa?

Slim in 6 yı yaparken dizlerin ağrıması genelde çömelme hareketinde dizlere baskı yapmanızdan oluyor. Onun yerine sadece kalçanızı indirerek ve ağırlığı oraya vererek yaparsanız, sırtınızı düz tutarak o ağrı oluşmayacak. Benim anladığım kadarıyla da debbie dizlere yüklenmeyin diyor zaten..Kalçadan indirip kaldıracaksınız vücudu..Yanlışım varsa düzeltin ama ben o şekilde yapıyorum.. Yaptıkça çok seviyor ve bırakamıyorsunuz, çok güzel bir tempoda yapılıyor.. Tam fazlalıklara ölüm şeklinde :p

Arkadasla slın in 6 yı bende bır kac gun yaptım ama agır geldı cunkı en azından hafıften baslayıp yapmak daha mantıklı , bir ay falan leslıe yı yapıcem sonra slım ın 6 ya gececegım yayarlı oldugu cok bellı ılk yaptıgım gün üzerimden kamyon gectı zannettım kaydirigubbakcemile2

waaauww canım süper gelişme yaa bende mi başlasam acep benimde aynı yerlerde problem var offf hemen araştırmaya geçiyorum saol paylaşım için :)

Slim in 6 yı yaparken dizlerin ağrıması genelde çömelme hareketinde dizlere baskı yapmanızdan oluyor. Onun yerine sadece kalçanızı indirerek ve ağırlığı oraya vererek yaparsanız, sırtınızı düz tutarak o ağrı oluşmayacak. Benim anladığım kadarıyla da debbie dizlere yüklenmeyin diyor zaten..Kalçadan indirip kaldıracaksınız vücudu..Yanlışım varsa düzeltin ama ben o şekilde yapıyorum.. Yaptıkça çok seviyor ve bırakamıyorsunuz, çok güzel bir tempoda yapılıyor.. Tam fazlalıklara ölüm şeklinde :p

sağol tavsiyen için ben becerememişim o zaman, tekrar denerim müsait olduğumda çok sağol.

canım araştırdım ama great body'e dair pek bişey bulamadım.bana özelden link atarmısın zahmet olmazsa?

canım,ben link atmayı bilmiyorum.ama sana bakacağın yeri söyleyeyim.
sende zayıfla sitesinde, p90 home fitnes klubü kısmında var eğer direk aratınca çıkmazsa googleden yaz yine sende zayıfla sayfasınınki çıkıyor onu tıkla

ben bi türlü indirecek yer bulamadım
bi link var ordan denyorum %5 e geliyo takılıyo :S

bu egzersizleri nereden indirebilirim kızlar yardımcı olabilecek varmı çok merak ettim bilmiyorumkismile

ben bi video buldum türkçe dublajlı ama video 7 dk. çok kısa geldi bana
pek fazlada bi hareket yoktu
nereden nasıl başlayayım bi türlü anlamadım yeni başlayanlar nasıl başladı acaba

selamlar callan maceramdan sonra slim in 6ya başladım dün gerçekten yorucuymuş
önce 20 dk leslie sonrada start it up yaptım
snowflake slim in 6 die topik açalım mı :)

selamlar callan maceramdan sonra slim in 6ya başladım dün gerçekten yorucuymuş
önce 20 dk leslie sonrada start it up yaptım
snowflake slim in 6 die topik açalım mı :)

açalım canım sen açabilirmisin nasıl açılıyor bilmiyorum.
silim yapanların dikkat etmesi gereken şey squat yaparken kalçayı dışarı çıkararak sanki arkada hayali bir sandalye varmışda oturacakmış gibi çömeleceksiniz.püf noktası çömeldiğinizde dizler ayak parmaklarını geçmeyecek.ancak ozaman dizlere yüklenmeden kalça ve basen çalıştırıyor.benim vücudum giderek daha da güzelleşiyor.keşke bunu daha önceden bulup uygulasaydım.şimdiye kadar basenlerime,selülitlerime boşu boşuna katlanmışım.bence herkes bunu yapmalı.

ya kızlar ben de 2 aydır yapıyorum ama sadece göbekten 4 belden 2 cm inceldim.kalça ve bacaktan zaten sorunum yok o yüzden iki gündür kalça ve bacak hareketlerini yapmıyom onun yerine iki kat karın hareketi yapıyorum.ablama da sölemiştim o 2 haftada bel ve göbekten 3 cm inceldi.ben niye böleyim bilmiyorum.bakalım inş bu şekilde daha hızlı sonuç alırım :uhm:

açalım canım sen açabilirmisin nasıl açılıyor bilmiyorum.
silim yapanların dikkat etmesi gereken şey squat yaparken kalçayı dışarı çıkararak sanki arkada hayali bir sandalye varmışda oturacakmış gibi çömeleceksiniz.püf noktası çömeldiğinizde dizler ayak parmaklarını geçmeyecek.ancak ozaman dizlere yüklenmeden kalça ve basen çalıştırıyor.benim vücudum giderek daha da güzelleşiyor.keşke bunu daha önceden bulup uygulasaydım.şimdiye kadar basenlerime,selülitlerime boşu boşuna katlanmışım.bence herkes bunu yapmalı.
tamam canım ben açarım ben henüz düzenli yapmaya başlamadım pzt bi kere yaptım baya etkili olucak sanırım sonrasında yapamadım haftaya tekrar başlıcam hergün yapınca sauyfayıda açarım diom ya da sen paylaşımda buluncaksan açayım hemen :)
ya kızlar ben de 2 aydır yapıyorum ama sadece göbekten 4 belden 2 cm inceldim.kalça ve bacaktan zaten sorunum yok o yüzden iki gündür kalça ve bacak hareketlerini yapmıyom onun yerine iki kat karın hareketi yapıyorum.ablama da sölemiştim o 2 haftada bel ve göbekten 3 cm inceldi.ben niye böleyim bilmiyorum.bakalım inş bu şekilde daha hızlı sonuç alırım :uhm:

bende yaptım bi işe yaramadı şimdi slim in 6ya başlıcam bakalım bu nasıl olucak :)

kızlar sıze zahmet olucak ama ben lınklerı vıdeoları hıcbı yerde bulamıyorum banada yollarsanız cok sevınırım

X