Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam Terebentin Yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Selam arkadaslar bende cam terebentini şampuanıma kattım cok dökülüyodu dökülmesi kesildi cok sevindim.Ayrıca sertlesmede yapmadı bende çok memnun kaldım artık bırakmam sanırım.Demek ki kişiden kişiye etkisi degişiyo.ama saclarımda düzleşme oldu sanki bilemiyorum yan etkisimi:)))

bende kullanıyorum arkadaşlar bence çok güzel bakım yapıyor , ayrıca kokusu o kadar da kötü değil yaa....:)

selam arkadaslar
ben çam terebentini şampuanımın ıcıne koydum.haftada bır de badem yagıyla masaj yapıyorum.saçlarım cok ınce.baska tavsıye edebılecegınız seyler var mı

ben de şampuanıma karıştırdım...ve gözlerime inanamadım..ilk kullandığım andan itibaren dökülme kesildi ya...ahh bi de dökülenler çıksa yeniden...çok sevinicem :)

Canım çam terebenti gerçekten faydalı tavsiye ederim.Saç çıkarmaya gelince ben hem kendimde hem de eşim de denedim sonuç harika.Eşimin saçları arka tepeden açılmaya başlamıştı.Şimdi oradan yeni saçlar çıktı .Dene sende göreceksin...
Formül : bıldırcın yumurtası , yılan yağı (aktarlarda bulabilirsin) ve çam terebentin karıştırıp saç diplerine özellikle dökülen yerlere masaj yaparak sür bir kaç saat bekletip yıka.Farkı göreceksin.
Kolay gelsina.sa.

slm arkadaşlar şuanda sacımda bi ton yag var:) bakım yaptım aklım sıra umarım ii gelir icinde neler mi var hemen sayayım:) badem yagı hakiki zeytin yagı yumurtanın sarısı cam terebentin bepantol e vitamini ve tarcın:) tarcın inanılmaz parlaklık veriyor bunu daha öncede denemiştim cam terebentinide güzellik uzmanı bi bayandan duymuştum olanları sizinle paylaşıcam :) beni bekleyin

serpilcigim bu arad cam terebentinin özelligi zaten dökülen yerdekileri tekrar cıkartıp ince tüyleri güclendirmesiymiş ama saglık acısından başka bi problemin varsa hormon dengesizligi yada farklı bi rahatsızlık o nedenle ne yapsan boşuna gelir kan tahlili yaptırmanı tavsiye ederim sana canım ii günler

çam terebentin ve birsürü yağı karıştırdım şampuanıma koydum saçlarım resmen süpürge gibi oldu çok cansızlaştı bepanten hariç tabi acaba onudamı koyup denesem bi daha ama cesaret edemem daha yeni düzeldi valla sırma saçlarımmkafamçokkarıştı

valla arkadaşlar bi yerde bi yanlışmı yaptım neyse saclarımı taramak icin şekilden şekile girdim en iisi yumurtayı katmamakta sanırım:) bidaki sefer öle denicem kütük gibi oldu valla

bence en iyisi hint yağı badem yağı bepanten evigen ampülle birlikte saça masaj yapılarak yedirilmesi
ve çam terebentinli şampuanla yıkanması.denenmiştir:)

beysaa yaa bu evigen nasıl bişey hap gibi bişey mi yoksa bepantene gibi kapsül mü?

Arkadaşlar ben de bu yağdan aldım bu gün yapacağım. Öğrenmek istediğim şu saç diplerine uyguladıktan sonra ne kadar bekleyip yıkıcaz saçımızı ?

kızlar bende çamterebentin ,badem ağı,zeytinyağı,elma sirkesi,üzüm yağı nın karıştırıyorum ve pamukla saç diplerime sürüyorum yaklaşık 1 saat sonra yıkıyorum yumuşacık oluyorlar çok memnunum ve dökülme yok artık tavsiye ederim kendim buldum bu formulü

bende şampuanımın içine çamterebentin yağı koydum kötü bi kokusu var ama cddi ciddi saçı yatıştırıp yumuşatıyor... benim saçlarım röfleden dolayı çok kötü yandı şimdi onların toparlanmasını bekliorum ...

kızlar :dance: dün kardenin saç bakım yağını uyguladım, yeni aldığım zinco şampuanımın içine de çam terebentin ile bal ekledim, onunla yıkadım :dance: sonra kuruyana kadar havluda beklettim, iice kuruyunca düzleştirdimmm süprizzzzz mükemmel oldularrr süprizzzzz verdiğiniz fikirlerden dolayı sizi seviyorumm a.s. :içelim:

benimde saçlarım ince telli ve çok dökülüyordu evigen ampül ve bepanten ampül bayağı işe yarıyor

yagi sapuana karistirdiginizda, sonra nasil cikacak o yag sactan? sampuan da yagli, durlamayala cikmaz mi yag

kızlar herkese merhaba tavsiyeleriniz uzere bende 400ml şampuanım içine yarım şişe çam terebentin koydum.saçımdaki dokulme buyuk oranda azaldı.yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve saç diplerim son gunlerde ne kadar yıkarsam yıkayayım boyle yağlı gibi kalıyor sanırım çam terebentinden dolayı çunku saçımı hergun yada 2 gunde bir yıkıyorum ve 2 kez şampuanlıyorum temızlenmemesi mumkun değil.nedne boyle oldu bir fikriniz varmı acaba? bilgi verirseniz sevinirim...

X