Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam Terebentin Yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Arkadaşlar, ben de aktardan saçlarım için birkaç yağ almaya giittiğimde çam terebentini de istemiştim, aktar "esansını mı vereyim yağını mı" diye sordu ben de şaşırdım, daha önce duymamıştım çünkü... "Şampuana karıştıracaksan esansını al, yağlarla karıştıracaksan yağını al" demişti. Ben yağını aldım, diğer yağlarla karıştırıyorum, ayrıca e vitamini, bepanthane ve c vitamini ampulleri kırıp saçlarıma sürüyorum. Saçlarım 2 ayda 4 cm uzadı ve dökülme yok denecek kadar azaldı. Şampuana karıştırmayı düşünmüyorum, yaptığım bakım yağı bana yetti, ayrıca placenta şampuan aldım, saçımı da onunla yıkıyorum artık... Burda birçok kişi çam terebentin yağının güçlü olduğunu yazmış, zaten kullananlarda da pek işe yaramamış, bence bakım yağınıza çamterebentin yağını karıştırın, gayet etkili oluyor :KK66:

merhaba arkadaşlar bende çam terebentin esansı aldım bir miktar şampuanımın içine koydum ve yaklaşık iki hafta önce kullanmaya başladım.Kullanan arkadaşlarıma soruyorum bu karışımla kaçgünde bir saçlarınızı yıkıyorsunuz ve hergün yıkamanın bir faydası oluyormu?Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.a.s

kk okudum ve burdaki arkadaşla aldık bir ay önce.ben kendim farketmedim fakat arkadaşım saçlarımın güçlendiğini ve rengininde biraz koyulaştığını söylüyor.dökülme azdı zaten ama nerdeyse bitti diyebilirim.arkadaşıma gelince onda pek etkisi olmadı.hala dökülüyor.doktora gidecek.sanırım psikolojik onunkisi.yani kişiden kişiye farklılık gösteriyor fakat denemekte fayda var.zararının olduğunu kimseden duymadım.şampuanın içine koymak en güzeli ama her kullanımda çalkalamak gerekiyor onuda belirteyim yerimseniben

duymustum.bız cam ter. nı yaglı boya resımde kullanıyoruz.denerım bır ara saol canım.

Valla Kizlar Bende Alayiim Hemen çünkü Ne Yaptiysam Saçlarimi Geri Getiremedim Duymuştum Ama Bu Kadar Işe Yaradiğini Bilmiyorudm

kızlar bu çam terebenti şampuanı ammada sulandırıyo ha...

bunu denicem benimde saçlarım cansız ve dökülüyor teşekkürler:teytey:

saçlarım için denemediğim ilaç kalmadı,gerek tıbbi gerek evde uygulayabildiğim yöntemler,saç dökülmemi sadece ısırgan otlu tresan kesti ve yeniden saçlarım eski canlılığına erişti.şiddetle tavsiye ediorm.önceden sadece eczanede satılıordu şimdi büyük marketlerdede yerini aldı.ama ben bu karışımıda merak ettim doğrusşutarafagitti

kızlar peki şampuana ne kadar koyucaz..şişenin hepsinimi..acaba hamileyim ben bi yan etkisi olurmu

Arkadaşlar ben 200 ml şampuanın içine 1 tatlı kaşığı koydum ve dün saçıma kullandım önce zeytinyağlı sabunla yıkadım arkasından çam terebentli şampuanı kullandım.Saçlarım uçuk uçuk oldu hepsi ayağa kalktı sanırım başlangıçta böyle olaması normal kullanan arkadaşlar bu durum sonradan geçiyor değilmi??

slm hayatım çam terebentini kulladıgın 200 ml şampuanın içine 10 damla koy ben susam yagıda koyuyorum içine sacı besliyormuş onuda 10 damla koyuyorum her banyo yapacagın zaman şişeyi çalkala ve kullan bukadar hiçte kokmuyo ben memnunum inş sende memnun olursun sevgiyle kal

slm hayatım çam terebentini kulladıgın 200 ml şampuanın içine 10 damla koy ben susam yagıda koyuyorum içine sacı besliyormuş onuda 10 damla koyuyorum her banyo yapacagın zaman şişeyi çalkala ve kullan bukadar hiçte kokmuyo ben memnunum inş sende memnun olursun sevgiyle kal

damla damla nasıl koyucam ya tek tek sayacammı birde koydum bile tatlı kaşığı 10 damladan fazla olur sanırım baya bi sulandırdı çünkii:bbo:

slm bende çamterebentin aldım.ama şampuan kullanmadığım sabun kullandığım için saçıma masaj yaparak uyguluyorum.üzerinde az bi suya birkaç damla karıştırılarak fiziksiyon yapılr yazıyodu bende banyodan önce soyunmadan saçıma uyguluyorum ve banyoyu hazırlayana kadar saçımda tutuyorum.heralde daha fazla bekletmeme gerek yoktur çünkü çoğunuz şampuanla kullanıyor yani anca bikaç dakika tutuyor kokusundanda pek fazla rahatsız olmadım sadece bişey dikkatimi çekti suya karıştırınca su beyaz renge dönüşüyor.kireçli su gib oluyor.

Merhaba Arkadaşlar....çam Terebentinini Doktar Kiz Kardeşime Tavsiye Etti.çünkü Saçlari çok Cansiz,keçe Gibi Vede Dökülüyordu.dr Kardeşime şampuanlarda Bulunan Kimyasal Maddelerin Saça Zarar Verdiğini Vede Bunu Azalmak Için çam Terebentinini şampuanina Kariştirmasini Söyledi.etkisini Azaltmamak Için Kullanacağiniz Kadarina Bir Kaç Damla Ekleyin.kardeşim Faydasini Gördü.en Azindan Saçlari Artik şampuanlarda Bulunan Kimyasal Maddelere Maruz Kalmiyor.bunlari Duyunca Bende Kullanmaya Başladim .eczaneden Aliyorum Vede Kokusu çok Iğrenç Değil Bildiğiniz çam Ağacinin Kokusu...

ya arkadaşlar bazıları pek işe yaramıyor saçımı mahfetti kuruttu fln yazmış:1no2:herkesin saç yapısı aynı olmayabilir ve ttabiki kullanımı bende kullanıyorum 1ay fln oldu saçımı uzatmaya başladı sanki sırnaşık şey benim sorunum uzamaması ve kabarık olmasıydı hem bunu hemde krem kullanıyorum etkisini gösterdi:1closedeyes:saç yapısı musaitse ve doğru kullanırsanız etkisini gösteriryerimseniben:enbuyukkk:

arkadaslar gercektende kurutuo kuru yıpranmıs gıbı duruodu saclarım anem kulan derdı hep dewam et ben sevmesdım kokusundan dolayı bıkere banyoya gırdım kulancagım sampuan cam terebendı atmıs yine ınanın oturup agladım bi işe yaramadı yıprandı saclarım die bı ara acaıp dokuluodu hıc bi işe yaramadı doktorda bi işe yaramaz kasındırır daha cok dokebılr dedı sahıdende ole oldu saca gore degısıo hasassa kulanmayın saclarınız azalabılr :1no2:

matematikci1981 kullanma nolur nolmaz bence eger denemek ıstıyosan hamılelıkten sora olabılır sacların hassasa dokulmeler olabılır :a015:

slm arkadaşlar ben sitede yeniyim.size bişey sorcam bu çemterebentin yağı aldım nasıl kullancam bana yardımcı olursanız sevinirim

bendede çanterebentini kullandım ama ne dökülme azaldı neden gürleşti saçlarım bi faydassı olmadı bide saç diplerime dikt uygulamayı denicem

X