Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam Terebentin Yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
canlarım ben mayayı kullandm 1 kere yaptım hafif azaldı eminm 2 de iyice azaldı çok dökülüodu yaaaawww

Arkadaşlar selam, çam terebentin ve sarımsak katacağımız şampuanın kimyasal veya bitkisel olması farkeder mi ? :44:

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam, çam terebentin ve sarımsak katacağımız şampuanın kimyasal veya bitkisel olması farkeder mi ? :44:

Ben çok bilindik bir marka şampuan götürmüş aktarda karıştırtmıştım şampuanı su kıvamına getiriyor

Ben çok bilindik bir marka şampuan götürmüş aktarda karıştırtmıştım şampuanı su kıvamına getiriyor

Hım anladım, ben de elidor kullanıyorum da ona katmayı düşünüyorum :KK3: Başka neler karıştırtmıştınız iyi geldi mi saçlarınıza :KK55:

Son düzenleme:
Hım anladım, ben de elidor kullanıyorum da ona katmayı düşünüyorum :KK3: Başka neler karıştırtmıştınız iyi geldi mi saçlarınıza :KK55:

O zaman saçımda problem yoktu çabuk uzasın diye yapmıştım :KK53: şimdi dökülme var kerastasenin iki çeşit serumunu bi şampuanını biraz hatır uğruna almak zorunda kaldım ama sağolsun iyiki gazlamış :) onu kullanıyorum çok memnunum

Bende yeni kullanmaya başlayanlardanım. Otacı şampuanı aldım içine 3 kapak kadar koydum. 2 kaşık da bal koyup karıştırdım. 4.kez yıkayışım filan ama saçlarım nefes almış gibi sanki. tam olarak bi etki görmedim ama ilerde belli olur ancak. umarım faydasını görürüm. Yalnız kokusu berbat. koku içinde bi çözüm bulabilirsek iyi olur. Aksi takdirde bi sorun yok. :) :KK6:

Benim saçlarımda aşırı derecede dökülme var 1 ay önce tresan şampuan alıp içine çam terebentin yağı koydum başlardı iyi geldi baya kullandıktan sonra aynı şişeye birazda zeytinyağı koydum ve şaçlarımı mahvetti çok dökülüuolar ben o şampuanı bıraktım ama yine trrsan kullanmayı düşünüyorum yakında düğünüm olucak nolur yardım edin:KK43::KK43::KK43:

Çamterebentini eskiden şampuana koyardım artık yağ karışımı yapıp kullanıyorum daha etkili olduğunu gördüm kendi açımdan...

Badem yağı 10 ml
Hint yağı 10 ml
Susam Yağı 10 ml
Fındık Yağı 10 ml
Zeytinyağı 10 ml
Defne Yağı10 ml
Isırgan yağı 10 ml
Argan Yağı 10 ml
Çam terebentin yağı 30 ml

karışımı ben bu şekilde yaptım.Bu arada kullandığım yağların hepsi orjinal sertifikalı... Nerden aldın diye sormayın Türkiye'den değil...Deneyin derim eğer metabolik bir sorundan dolayı değilse dökülmeniz işe yarayacak diye düşünüyorum...

bende bi süre kullandım kırıklarım bir haftada düzeldi saçlarım uzadı :KK64: :KK76: ama her gün kullanmak gerikiyo düzen bana göre olmadığı için bıraktım :KK14:

ben şampuandaki çam esansını bugün biraz daha beklettim saçımda çok fena döktü. önceden çok beklettiğimdede döküyordu. ama ovalayıp masaj yapıp 1 2 dk bekletince hiç dökülme olmuyor.. 3. şişemi de yarıladım çamlıı

kızlar ben bunu şampuan içinde yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve ciddi oranda dökülme azaldı. şimdi uzamasını bekliyorum saçımın boya olan kısımlarını kesicem sağlıklı saçlarıma tekrar kavusucam :KK3: eskiden cok dolgun saçlarım vardı herkes kıskanırdı ne zaman kuaföre gidip boyattım o zamandan beri bi tutam saçım var :KK43:

Uzun araştırmalarımdan sonra bende kullanmaya başladım. Daha ilk kullanımım ama yikadigim ılk gün 1 tel bile dokulmedi. 2. Gun 2 tel döküldü. Normalde yikadigim ilk gun bile inanılmaz cok dökülurdu. Sonuclari ilerleyen zamanda tekrar yazarim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar bende şampuanım için çam terebentin yağından aldım, aktara sordum 200 ml için 4 damla dökülüyormuş ona göre ayarlayın bence :KK34: bir de ekstra olarak doğum kontrol hapı aldım ve 1 kutuyu ezerek şampuanımın içine dökücem. bu ikisinin birlikte çok iyi geldiğini duydum fakat şampuanın köpüğünün kafanızdan başka bi yere değmemesine dikkat etmeniz lazım çünkü doğum kontrol hapı saç çıkarıyomuş :KK3:

Kızlar bende şampuanım için çam terebentin yağından aldım, aktara sordum 200 ml için 4 damla dökülüyormuş ona göre ayarlayın bence :KK34: bir de ekstra olarak doğum kontrol hapı aldım ve 1 kutuyu ezerek şampuanımın içine dökücem. bu ikisinin birlikte çok iyi geldiğini duydum fakat şampuanın köpüğünün kafanızdan başka bi yere değmemesine dikkat etmeniz lazım çünkü doğum kontrol hapı saç çıkarıyomuş :KK3:

Hangi marka hapı aldı?.Sonuçları yazarsan sevinirim.

Çam terentini ben de kullanıyorum yaklaşık bir aydır, ama ben esansını almışım farkında değildim. Çok memnunum. İlk önce deneme amaçlı az kalmış şampuanıma yarım kapak kadar koydum. Şampuanı bayaa bi sıvılaştırıyor. Öyle ki şampuanı elime değil direk başıma döküyorum. Her yıkamadan önce de şampuanı çalkalıyorum karışsın diye. Bendeki etkisi şöyle: yıkarken bile saçım yumuşak oluyor. Bir aylık yıkamadan sonra da saçlarım güçlendi. Hiçbir etkisi olmasa bile beni mutlu ettiği için kullanmaya devam edeceğim, yıkarken bile yumuşak olması çok güzel bi his :) Kişiye göre değişmekle birlikte saçta kuruma, dökülme, kepek vs yapabilir bunu bilemem, ben de yapmadı. Kutunun üzerinde 200ml şampuana bir kapak dökün diyor ama bu bile fazla gelebilir. Bi de başka konuda bahsettiğim yıkama sonrası kullandığım bi yağ kullanıyorum, bakım yağı gibi bişi. İkisi ile birlikte saçlarım hem yumuşak hem eskisine göre parlak hem de güçlü. Walla bebe saçlarımın bile daha hızlı uzadığını hissediyorum ama bana öyle geliyor olabilir.

Everybody lies.

Ben de cam terebentinini aldim sampuanima da koydum bemiks bepanthen yilan sarimsak yagi ve diger bes yagin bulundugu kurume de kattim. 10 gundur kullaniyorum ama dokulmem artti. Olu saclar olabilir dokulenler bilemiyorum ama sacim su an o kadar az ki. Kullanmaya devam edicem umudumu kaybetmiycem cunku oyle bi luksum yok sacimi adam etmek zorundayim. Tek sikintim neden daha cok dokuldugu

Ben de cam terebentinini aldim sampuanima da koydum bemiks bepanthen yilan sarimsak yagi ve diger bes yagin bulundugu kurume de kattim. 10 gundur kullaniyorum ama dokulmem artti. Olu saclar olabilir dokulenler bilemiyorum ama sacim su an o kadar az ki. Kullanmaya devam edicem umudumu kaybetmiycem cunku oyle bi luksum yok sacimi adam etmek zorundayim. Tek sikintim neden daha cok dokuldugu

Seninde söylediğin gibi atılması gereken saçların dökülüyor olma ihtimali yüksek devam et derim...

Surekli aglar oldum sacini sallayarak gezen kizlari gordukce kahroluyorum. Eski gur sacli halimi resimlerde gormekten sikildim sac ciksin nolur

Surekli aglar oldum sacini sallayarak gezen kizlari gordukce kahroluyorum. Eski gur sacli halimi resimlerde gormekten sikildim sac ciksin nolur

Kuzucuğum 1.5 yıl kanser tedavisi gördüm, saçlarım o kadar çok döküldü ki, üstelik güya kullanılan ilaç saçları dökmüyordu :) Üzülme yani, allah hastalık vermesin, kafanı takma güzel güzel bakımını yap saçların eski haline döner yine saçını savura savura gezersin...

Amin cok haklisiniz. Sabredicem ve insallah saclarim yine gurlesicek. Ne guclu insansiniz ya tebrik ederim umut oldunuz bana guclu olcam aglamak yok :)

X