Camasir mmakinasindan gelen yuksek sesler

Pamukpamuk44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
1.811
-126
40
Camasir makinam sıkma esnasında gümbür gümbür sesler çıkarıyor ara ara.ama sıkmadan ve yıkamada sorun yok.servis cagirmali miyim ya da benim yapabileceğim bisiler var mi

Benimkide öyleydi servis çağırdım amortisör bozulmuş dediler değiştirdiler düzeldi

Makinanın ayakları dengede olmayabilir
İçine çok az veya çok fazla eşya doldurmuş olabilirsiniz
Amortisörlerde sorun olabilir
:silah:

Sonuçta mekanik bir arıza.
Sizin bunu yapma veya düzeltme şansınız yok.
Teknik bir müdahele gerektiren durum.
Direk servisi çağırın.
Geçmiş olsun.

Camasir makinam sıkma esnasında gümbür gümbür sesler çıkarıyor ara ara.ama sıkmadan ve yıkamada sorun yok.servis cagirmali miyim ya da benim yapabileceğim bisiler var mi
Makina kitapçığın bakın bazı makinalar da çalışmaktan ayarı bozulan kazanın sabitleme düzenleme ayarı oluyor. Samsung da kalipre diye birşey var mesela sık sık yapıyorum. Yer ayarıyla ve içine ne derece çamaşır attığınla felan alakası var. Kalipre yapınca düzeliyor. Youtube daki videoları izleyerek de birşey deneyebilirsiniz ayarla ilgiliyse. Youtube sağolsun bulaşık makinam ın sorununu servise gerek kalmadan çözdük.

altta kapaklı bı yer var ön tarafında oranın içinde bi filtre var altına bişey koyun su gelir biraz bu arada oraya bozuk para kaçmış olabilir yada başka bir şey.

X