Çamaşır Sepetleri

çok güzeller ben de en son almayı düşünüyorum.banyo ile uyumlu olursa daha hoş durur.

çok hoşlarr içlerine rengarenk havlular koyacaksın klozet takımının yanına ohhh görünüş süperr...

bnce alınması gereken önemli şeyler arasında yatak odasına da koycan küçüklerden bi tane erkekler yerlere atyomuş ablam eniştemden çok yakınıyo atıversn hemencik içine işte ms gibi:KK70:

Bende bu tarz sepetlerden almak istiyorum

1000105435_2.jpg

1000105435_1.jpg

1000103559.jpg

Pinky eklediklerinden benden alıcam canım çok hoşuma gidiyor

pinky nin eklediği de güzel hem kokuda yapmaz plastik ile kumaşlar koku yapıyo kumaşının yıkanmasıda zor oluyo

bnce alınması gereken önemli şeyler arasında yatak odasına da koycan küçüklerden bi tane erkekler yerlere atyomuş ablam eniştemden çok yakınıyo atıversn hemencik içine işte ms gibi:KK70:

iyi fikir ama hergün boşaltıcaksın yoksa kokudan durulmazzemuszemus

Pinky eklediklerinden benden alıcam canım çok hoşuma gidiyor

giz ve elfcen bende cok begeniyorum böyle hasır sepetleri, koçtaştan bu eklediklerimm, alırız evimize tcanlarım bizde inşallah... Çok aşırı pahalı değil yine 45-50 civarı. Bunlar en son alcaklarımız grubuna giriyor zaten.

kopya çektim pinky den 40-50 arası oluyor :)) bende bunları benzerlerini görmüştüm resim ekleyemiyorum maalesef onlarda yine aynı fiyattı üzerinde ayıcık tavşan gibi resimler olanlarıda var pembe mavi vs istediğin rengi bulabiliyorsun 30-40 civarı onlarda

giz ve elfcen bende cok begeniyorum böyle hasır sepetleri, koçtaştan bu eklediklerimm, alırız evimize tcanlarım bizde inşallah... Çok aşırı pahalı değil yine 45-50 civarı. Bunlar en son alcaklarımız grubuna giriyor zaten.[/QUOTEmrb c

mrb cnm :) benimde çok hoşuma gitti :) bunların mini boylarıda varmı mesela çam.mak. üstüne koymak için içine sabun vs. koyulması için takım olrak varmı?..opuyorumnanaktan

bende pinky eklediklerinden kullanıyorum.Maşallah taş gibi yıllardır.Çok memnunum.

Ben sepetlere bayılıyorum. Banyomda çamaşır makinemin üstüne bir sepet aldım. Resmini eklemeye çalışacağım. Onu eniz kabukları ile süsledim. İçine Hobby'den aldığım rengarenk havlularımı ve annemin getirdiği kokulu mumları yerleştirdim. Çok sevimli ve şık duruyor. Tavsiye ederim.

Eklentiler

• $sepetler.jpg
    $sepetler.jpg
    10,2 KB · Görüntüleme: 69
X