canım kocacım beni boşamadığın için teşekkür ederim

başlığı okuyunca garip geldi ama yazın çok güzel...
içünnn demen çok hoş :) ....
valla kocan da da iyi sabır var be....
allah hiç bozmasın...

eşinin sabrına hayran kaldımmmm ,Allah'ım bizimkilerede böle sabır ihsan etsin(aaaaaaaaaminnnnnnnnnn)

anam sen anlatırken gülme kırizine girdim ALLAH goccacına sabır versin kimbilir ne matrak kızsındır seninle zaman eminim güzel geçer

canım Allah ağzınızın tadını hiç bozmasın Allah sizi birbirinize bağışlasın ikinizede sağlıklı sevgi dolu çok uzun ömürler versin

MASALLAH ,, Allah sizi birbirinize ve yavrucuklariniza bagislasin... sabah sabah yuzume gulumseme verdin Allah iyiligini de versin emi.

ŞenizTEŞEKKÜR EDERİM KIZLARŞeniz
koç burcu ve kastamonulu bir koca nasıl eğitilir,ğördünüz,jeyyar
bense küçücük bir balık burcuyum, tüm çabalarımla yonta yonta hayvan sevgisini aşılayıp,mülayim bir koca yaptım onu,tam kendüüme göre:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Torunlarinizin Torunlarinida Görürsünüz Insallah!!! Bizleride Haberdar etmeyi unutma:smiley-cool:

ne güzel bir eşin varmış maşallah size.allah mutluluğunuzu hiç bozmasın...

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı bu teşekkür çok az olmuş öp başının üstüne koy valla adamı.

valla istersen adamı pek fazla zorlama canım sabrında sonu var saka şaka allah mutluluyunuzu askınızı bozmasın

kucuk1200228425pr3.jpg
bu kızım zeytin
kucuk1200408730oi5.jpg
şunun güzelliğine bakın arkadaşlar,kıyılırmı bunaŞeniz
yt038za9.jpg
dondurma yiyiyo,pisiko

İşte kadının gücü bu canım.Tatlılıkla yaptıramıyacağımız hiç bir şey yok diye düşünüyorum.Allah sevginizi sonsuza kadar sürdürsün.

allah kocacığına sabır versin ama adam içine ata ata ne hale gelmiştir acaba hehehehehehe

valla süpersin canım ayrıca hayvanları eşine sevdirmen de çok güzel darısı benim eşimin başına inşallah allah mutluluğunu daim ettirsin canım:nazar:

Ne kadar güzel bir anlatımın var. Okurken inanılmaz keyif aldım. Bu güzel ifadelerin ve hayvan sevgin için seni kutlarım...

Evlilik;karşılıklı tahammül,saygı,sevgi demek değil mi?

Bu tür "Eşim bana nasıl katlanıyor?Kıymetini iyi bileyim." gibi düşünceler bence komplesktir.Kendi kıymetini iyi bilmemektir.
Nikah memuru sorduğunda sizi herşeyinizle kabul etmemiş miydi?

Hayvan sevgisi var diyerekten sizi boşayacak bir erkekle evlenmeniz hata olurdu zaten.

X