canım kocacım beni boşamadığın için teşekkür ederim

ayyy eşin o kediciğe tahammül ediyomu :lepi:..yoksa sadece sana ediyomuş gibimi ..görünüyo CADIARZU...ben şimdiye kadar sevenine rastlamadımda :1no2:

ayyy eşin o kediciğe tahammül ediyomu :lepi:..yoksa sadece sana ediyomuş gibimi ..görünüyo CADIARZU...ben şimdiye kadar sevenine rastlamadımda :1no2:

gfdg025xn6.jpg

...............................:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:..........................

nasıl poz ama hihoyyyt

anlatım şekline bayıldım ya ne güzel açıklamışsın öyle kaydirigubbakcemile3
itiraf edeyim okurken bile aman istek üstüne istek dedim hangi erkek dayanır buna seninki istisnalardan çıkmış yaptır valla istediklerini :jeyyar: benim kide isteklerimi yapıyor ama bukadar uzun boylu değil tabi çok ileri gidemiyorum laelaelaelaelae

allah neşenizi hiç bozmasın .bir ömür boyu mutluluklar dilerim.ayrıca allah kem gözlerden nazarlardan da esirgesin

hööyt dedim bu nası bi konu ya
ama okuyunca böle koskocamaaaaan bi gülücük yapıştı yüzüme
Allahım kocana sabırlar versin anladığım kadarıyla yalnızca senin için bu duruma katlanıyor
Ne büyük şk aman aman nazarlar değmesin :nazar: :nazar: :nazar:
Mutluluğunuz daim olsun.
Kendini sevmeyen insanda ne çocuk sevgisi ne hayvan sevgisi ne de insan sevgisi olmaz
Ne mutlu sana ki önce kendini seviyorsun :nazar:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

mutluluğunuz daim olsun arkadaşım...ALLAH nazarlardan saklasın sizi....:1hug:

evde beslenmesi uygun olsa benim koçişimde alıcak bana ama şimdilik sadece kuşumla yetiniyorum bahçeli evimiz olursa alıcak amasırnaşık şey

valla bacım ne diim bende geçen yıl öksüz kedi yavrusu buldum böyle..babam kedileri çok sever ve çok yıllar baktıda yani..bende tlf da hüngür foşurt numara yaptım..bide utanmadan ben ölürsem sana hatıra kalır dedim...:lepi:eek:da getir başımın belası getir dedi...şimdi babamda kalıyo bakımını o yapıyo ama utanmadan benim kedim diyebiliyorum :roflol:

valla bacım ne diim bende geçen yıl öksüz kedi yavrusu buldum böyle..babam kedileri çok sever ve çok yıllar baktıda yani..bende tlf da hüngür foşurt numara yaptım..bide utanmadan ben ölürsem sana hatıra kalır dedim...:lepi:eek:da getir başımın belası getir dedi...şimdi babamda kalıyo bakımını o yapıyo ama utanmadan benim kedim diyebiliyorum :roflol:

kaydirigubbakcemile3allah iyiliğini versin kız,bravo vallaha,tuttum seni :roflol::roflol:

Son düzenleme:
Şrinliğini kullanmasını cok iyi bilen ESRAXE ve dayanıklı Profilo kalpli eşinee kocaman alkışşş diyorummmm a.s. a.s. a.s.

ay canim kurban olurum senin o masal gibi hikaye gibi yazisina ya süperdi bayildim
esinide gercekden tbr ediyorum canimcigim ne mutlu sana benim esimde bana daha hayir dememisdir allah razi olsun
allahim sizi ömür boyyu mutlu etsin insallah

ha bi konuda daha tsk ederim sirf ben cok seviyorum diye cennet papagani aldi esim ve onlarin sesinede benimhatrim icin katlaniyo cok tsk ediyorum bende bana nedense cirtlak sesleri ninni gibi geliyo :)

Son düzenleme:
hayvanları sevmen ço güzel birşey fakat bebeğin için zararlı olabilir dikkat et. geri dönülmeyen hastalıklar kapmasın. benim bir öğrencim vardı, evdeki kediden tüy kapmış ve sürekli tedavi görüyordu. sadece uyarmak istedim.

ay canim kurban olurum senin o masal gibi hikaye gibi yazisina ya süperdi bayildim
esinide gercekden tbr ediyorum canimcigim ne mutlu sana benim esimde bana daha hayir dememisdir allah razi olsun
allahim sizi ömür boyyu mutlu etsin insallah

ha bi konuda daha tsk ederim sirf ben cok seviyorum diye cennet papagani aldi esim ve onlarin sesinede benimhatrim icin katlaniyo cok tsk ediyorum bende bana nedense cirtlak sesleri ninni gibi geliyo :)

çok güzel ifade etmişsiniz,çok teşekkür ederima.s.
bende sizin eşinizi tebrik ederim,her şey karşılıklı bence,eşlerimiz bizden memnun ki alttan alıyorlar,allahım nazarlardan saklasınŞeniz

çok güzel ifade etmişsiniz,çok teşekkür ederima.s.
bende sizin eşinizi tebrik ederim,her şey karşılıklı bence,eşlerimiz bizden memnun ki alttan alıyorlar,allahım nazarlardan saklasınŞeniz

:Saruboceq:amin canimcigim allahim herkezin gönlümüze göre versin insallah:Saruboceq::nazar:a.s.

ay ne tatlısın sen ya, böyle karıcına kıyamayan erkeklere bayılırım ya.
ıyki bulmuşsunuz birbirinizi.

allah mıtluluğunuzu daim etsin canım
senin hayvan sevgine ve eşininde sabrına hayran kaldım canımkaydirigubbakcemile3

X