Çatlak kremi ?

ysgl26

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2019
525
843
34
Doktorum çatlaklar için lierac önerdi ama aşırı pahalı. Kullanan var mı memnun kalan kalmayan ? Kullandım ama yine çatladım diyen varsa hiç almayayım boşa

Doktorum çatlaklar için lierac önerdi ama aşırı pahalı. Kullanan var mı memnun kalan kalmayan ? Kullandım ama yine çatladım diyen varsa hiç almayayım boşa
Ben kullanıyorum hiç çatlamadım. Ama çatlak biraz da genetik oluyor zaten kreme de çok bağlamıyorum. Siz karın bölgenizi organik bebek yağı hindistan cevizi yağı vs.boş bol nemlendirin hiç kuru bırakmayın. İlla lierac olacak diye bir şey yok.

Ben doktoruma sormuştum hiç marka önermedi istediğin birini alıp kullanabilirsin demişti. Bende bio oilin yağını aldım onu kullanıyorum memnunum şuan bi çatlamam falan yok.

Ben işk başta aldım o pahalı kremlerden. Ama sınra badem yağını duydum ve heo badem yapı kullandım nerseyse 4 de q fiayatına. Ve cildim çatlamaya çok müsaittir. Buna rağmen hiç çatlağım olmadı. Badem yağınj öneririm bence pahalı kremlere hiiç gerek bile yok

Ben işk başta aldım o pahalı kremlerden. Ama sınra badem yağını duydum ve heo badem yapı kullandım nerseyse 4 de q fiayatına. Ve cildim çatlamaya çok müsaittir. Buna rağmen hiç çatlağım olmadı. Badem yağınj öneririm bence pahalı kremlere hiiç gerek bile yok
Badem yağı da kıllanma yapıyo diyen oldu da ondan tedirgin oldum

Badem yağı da kıllanma yapıyo diyen oldu da ondan tedirgin oldum
Evet duydum ama bana yapmadı. Ama zaten anladığom kadsrıyla zararı olmayacak ve kıllanma yapmayacka herhangi bir yağ yeterli. Pahalı, kremlere gerek yok orası kesin 😀 sağlıkla alın kıcağınıza inşaallah. Off hamilelik en güzel en tatlı dönem. 🤗 Harika geçirin inşaallah

Lierac, mustela, bio oil vs ne varsa kullandım ben ortaya karışık. 29.haftadayım. Şimdiden başladı çatlak oluşumu. İkiz olduğu için de olabilir tabii ama çatlağa müsait bir vücudunuz varsa ne kullanırsanız kullanın çatlıyor bence

Evet duydum ama bana yapmadı. Ama zaten anladığom kadsrıyla zararı olmayacak ve kıllanma yapmayacka herhangi bir yağ yeterli. Pahalı, kremlere gerek yok orası kesin 😀 sağlıkla alın kıcağınıza inşaallah. Off hamilelik en güzel en tatlı dönem. 🤗 Harika geçirin inşaallah
Aminn herkesin bebişi sağlıkla gelsin inşallah

Bir arkadaşım bio oil kullandığını ve hiç çatlamadığını söylemişti. Bir kaç kişiden daha duymuştum, trendyolda çok fazla yorum vardı bakabilirsiniz. Tamamen natural bir çeşidi de çıkmış. Ben hamile değilim ama kendime natural olan halini aldım nemlendirmesi güzel, cilt eşitliği vaadediyor. Çok büyük değil 125 ml 110 TL gibi bir şeydi aldığımda.

X