çatlama iğnesi yaptırdıktan sonra bel,kasık... ağrıları yaşanlar var mı?

Merhaba benimde ovitrelle vurulalı 7. Günüm ancak kanamam başladı
Henüz adetime de 12 gün var ilacın yan etkisi mi ? 2 doktorda henüz erken adeti beklemeliyiz diyor ama kanama 2 gündür ara ara devam ediyor? Başına gelen var mı ?

Arkadaşlar ben ilk önce femara diye ilaç kullandım 5 gün daha sonra ovitrelle çatlama iğnesi oldum.İğneyi yaptırdıktan 2 gün sonra falan belimde ağrı kasıklarımda ağrı bazen bacaklarıma geliyor anlamadım.Acaba diyorum hamile mi kaldım ondan oluyor ama bu kadar kısa sürede anlaşılmaz sanırım anlamadım valla.İğnenin yan etkisi olabilir diyorum ama okudum yan etkisinde böyle bişey göremedim.Benim gibi aynı sorunları yaşanlar var mı?Sonu hamilelik mi yoksa başka bişey mi?bilmiyorumkismile
İğnenin etkisi muhtemelen göğüsler de şişlik de olacaktır

merhabalar bundan 4 ay önce çatlatma iğnesi yaptırdım hamile kaldım ama kalbi atmadıgı için kürtaj olmak zorunda kaldım bu ay yine yaptırdım çatlatma iğnesi 6.günü tes yaptırdımsilik çizgi vardı 9.günü tekrar yaptım o silik çizgi de kayboldu buğün 15.günüm belimde çok agrı var kasıklarımda agrı yok adetimde henüz gelmedi tekrar da test yapmak istemiyorum acaba hamilemiyimdir belimde çok agrı var

Sana testeredişli aslanpençesi öneriyorum kardeşim ve bundan sonra tüm okuyanlara hormon dengeleyici çok güzel hafif bir bitki

Ovitrelle sonrası bel ağrısı geç başlayan var mı arkadaşlar? Ben bugün 12. Gundeyim iğne sonrası, düne kadar hiç bir agrim sızım yoktu ama dün itibariyle bel.ve hafif şekilde Kasık ağrım var adet olacakmis gibi. Bugün idrar testi de yaptım negatif çıktı. Ağrıyı iğneye mi yormaliyim yoksa gebelik belirtisi mi bilemedim. Tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum
İğneden sonra hamile kalmışınız ne güzel rabbim çok rahat bir doğum nasip etsin az kalmış🥰 çok merak ettim ne zaman pozitifi gördünüz benim bugün 15 yarın kan testi vereceğim inşallah

Ben yeni üye oldum 3 yıl evliyim Bende senin gibi belirtileri gördüm klomen kullandım bugün 12.günüm belim ağrıyor ve kasık kasıklarımda ağrı var. Acaba iğnenin etkisi olmasın mi

Evet bende femara kullandım ondan sonra çatlatma iğnesi oldum aşırı kasıklarda ağrı belimde sancı oluyordu gecer sandım ama 15.günümdeyim daha cok ağrıyor bugün doktor 14 gün sonra kan testi yap dedi 15.gün yaptım inşallah hamileyimdir 🤲🤲 rabbim isyeten herkeze nasip etsin

Evet bende femara kullandım ondan sonra çatlatma iğnesi oldum aşırı kasıklarda ağrı belimde sancı oluyordu gecer sandım ama 15.günümdeyim daha cok ağrıyor bugün doktor 14 gün sonra kan testi yap dedi 15.gün yaptım inşallah hamileyimdir 🤲🤲 rabbim isyeten herkeze nasip etsin
Hamilemisiniz acaba bende de aynı durum var

3gun oldu catlatmaignesi yapilali karnim kasiklarim belim kopacak kadar agriyor kramplar giriyo iliski sırasında dada asirikramp giriyor yalniz defilsin canim

Benimde bugün 4. Günüm çatlatma iğnesinde göğüs sis kasık her iki taraf ve orta kısımda ağrı belim de aynı şekilde ve tuvalet sık cikiyorum ve afedersiniz idrar yaparken canım yanıyor hiç birşey yapasim gelmiyor yatmak geliyor hep ilk çatlatma ignem bu arada

X