Çatlamamış yumurta

Çok zaman geçmiş ama ben de sorayım dedim 24 mm lik yumurta çatlatma iğnesinde çatlar mı? Geçmiş yazılarda çatlatma iğnesinden sonra daha da büyümüş.

Ayni sorun bendede oldu klomen den sonra catlatma ignesi verdi ve yumurtam catlamadi muhtemelen cok buyudugunden dolayi ve sonrasinda hormin bozuklugu arti kist olustu

Ayni sorun bendede oldu klomen den sonra catlatma ignesi verdi ve yumurtam catlamadi muhtemelen cok buyudugunden dolayi ve sonrasinda hormin bozuklugu arti kist olustu
Kaç yumurtan vardı canım senin? Çatladı mı diye kontrol edilmeli bana da bakılmadı

Mrb bende merak ediyorum aynı durumdayim bı türlü catlamiyor şuan klomen kullanıyorum ama muhtemelen yine kiste dönüşecek

Bende aynı sorundan muzdaribim hatta konu açtım cevap veren olmadı catlatma iğnesi yaptım hem sağa hem sola pazartesi dr kontrolüm var ama kiste donuseceginden eminim umudum yok

Kızlar konu eski ama yardımcı olabilecek vardır belki aranızda geçen ay femara ve gonal f 450 kullandım 5 yumurta oldu 9.günü çatlatma iğnesi kullandım sonra hep kasık ağrısı yaşadım. 14 gün sonra adet oldum muayeneye gittim alt tarafta çok ağrımda vardı. 38mm kist var sağ ve solda dedi. Ama ilaç falan vermedi 1 hafta sonra gel dedi. Spor ilişki ağır işler aşırı hareket yasak patlayabilir dedi. Kusma bulantı ateş vs olursa hemen acile gel dedi. Korktum açıkçası yardımcı olur musunuz bişey olur mu

Aynı şeyin bende dün yaşadım arkadaşlar,hiç ilaç kullanmadan yumurta takibiyle yumurtam büyüdü.Çatlatma iğnesini oldum ama büyümeye devam etti.36 mm olmuş, artık çatlamaz dedi.Adetinin 3.günü gel klomene başlayalım yumurtalarını kontrollü büyütelim dedi.Anlayamadığım şu; size ilaç kullanmayalım demiş bana klomene başlayalım dedi.Bide klomen büyütmek için değilmi benim yumurtam zaten fazlasıyla büyüdü?
Merhaba. Son durum nedir acaba yıllar geçti ama anlatır mısınız canım sıkıldı bende de varmış sanırım bu durum.

X