Çatlatlma iğnesinde hamile kalamayan

Tuba Huseme

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2024
19
6
29
Merhaba arkadaşlar ilk çatlatma iğnemi oldum ama hamile kalamadım. Doktorum ikinci ayda iğne etkili dedi yine deneyin. İğneden sonra ikinci ayda hamile kalabilen var mı?

Merhaba arkadaşlar ilk çatlatma iğnemi oldum ama hamile kalamadım. Doktorum ikinci ayda iğne etkili dedi yine deneyin. İğneden sonra ikinci ayda hamile kalabilen var mı?
Merhaba, pcoyum ben letu kullandım ilkini 16 mm de iken ertesi gününe vuruldum tutmadı 2. Sabah akşam letu kullandım 21 mm de vuruldum 10. Günüm beklemedeyim

Ben yaptırdım başarılı olmadı peşine 2 kere aşılama yaptırdım 3 kere tüp bebek yaptırdım bazen öyle oluyor denk gelmiyor kısmet olmuyor.
Bu işlemi yaparken muhakkak Meryem süresi 41 gün okuyun tilavet secdelerini unutmadan yapin

Merhaba, pcoyum ben letu kullandım ilkini 16 mm de iken ertesi gününe vuruldum tutmadı 2. Sabah akşam letu kullandım 21 mm de vuruldum 10. Günüm beklemedeyim
İnşAllah tutmuştur 🤲🏻 Benimde 18 mm de iken yaptı yüzde doksan tutar dedi ama mahalesef tutmadı 15 gün adetim geldi halbuki belirtilerimde vardı kasık ağrısı kabız falanda olmuştum

Ben yaptırdım başarılı olmadı peşine 2 kere aşılama yaptırdım 3 kere tüp bebek yaptırdım bazen öyle oluyor denk gelmiyor kısmet olmuyor.
Bu işlemi yaparken muhakkak Meryem süresi 41 gün okuyun tilavet secdelerini unutmadan yapin
Doktorum çok emin konuşmuştu ama mahalesef olmayınca olmuyomuş. İkinci ayda iğne olmadam şansım var dedi deniycez inşAllah tutar

İnşAllah tutmuştur 🤲🏻 Benimde 18 mm de iken yaptı yüzde doksan tutar dedi ama mahalesef tutmadı 15 gün adetim geldi halbuki belirtilerimde vardı kasık ağrısı kabız falanda olmuştum
10. Günüm olmasına rağmen adet sancılarım var dualarımızı eksik etmeyelim Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🏻🥹 benim 2. Ay kendiliğinden çatladı ama ilişki için hiç dikkat etmemiştim sen dikkat et mutlaka değerlendir sabahları da -bir sorunun yoksa eğer rahimle ilgili - bir, iki tane incir yemeni tavsiye ederim

10. Günüm olmasına rağmen adet sancılarım var dualarımızı eksik etmeyelim Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🏻🥹 benim 2. Ay kendiliğinden çatladı ama ilişki için hiç dikkat etmemiştim sen dikkat et mutlaka değerlendir sabahları da -bir sorunun yoksa eğer rahimle ilgili - bir, iki tane incir yemeni tavsiye

İnşAllah canım yerleşme ağrısıda olabilir sen stres yapma oda çok etkiliyor insanı ☺️ ama ben yumurtanın çatladığını hiç hissedemiyorum siz nasıl hissediyorsunuz ? Tamamdır tavsiyenizi dikkate alıcam

İnşAllah canım yerleşme ağrısıda olabilir sen stres yapma oda çok etkiliyor insanı ☺️ ama ben yumurtanın çatladığını hiç hissedemiyorum siz nasıl hissediyorsunuz ? Tamamdır tavsiyenizi dikkate alıcam
Ben ilk iğne sonrası yumurta akı kıvamında akıntı gördüm ama 2. İğnede hiçbir şey görmedim çok az şeffaf akıntı oldu göğüs hassasiyetim bile yok iki iğnenin de etkilerini çok farklı yaşadım. Onlara çok takılmıyorum o yüzden

Kasıklarımda belimde ve bacaklarımda çok ağrı olmuştu benim

X