Çatlatlma iğnesinde hamile kalamayan

Bende diyet yaptım 15 kilo verdim daha sağlıklı olabilmek için. Umarım bu kadar uğraşın sonunda biizde güzel günler bekliyodur . Rabbim olmıycak şeye hayal ettirmiyodur ben ona inanmak istiyorum
Ay maşallah bi 5 kilo vermek bile çok fayda sağlıyormuş 😊 inşallah kuzum dualarımızı eksik etmeyelim 🤲🏻 nasıl bir diyet uyguladın ayıptır söylemesi bana su bile yarıyor da 😅

Benim doktorumda çok emin konuşmuştu ama sadece iğneylede olmuyomuş. Doktorum takviyede aldırmıştı D vitamini B3 vitamini ve artık olarak folikasitte yiyorum üç aydır. Birde iğneden sonra 10 gün boyunca kortizon hapta yemiştim yüzde on arttırıyor demişti
Hsg çekildiniz mi

Ay maşallah bi 5 kilo vermek bile çok fayda sağlıyormuş 😊 inşallah kuzum dualarımızı eksik etmeyelim 🤲🏻 nasıl bir diyet uyguladın ayıptır söylemesi bana su bile yarıyor da 😅
Diyetisyenle çalıştım canım üç dört ayda verdim o kiloları zor bir dönemdi ama çocuk isteğinden çok çaba gösterdim ☺️

Merhaba arkadaşlar ilk çatlatma iğnemi oldum ama hamile kalamadım. Doktorum ikinci ayda iğne etkili dedi yine deneyin. İğneden sonra ikinci ayda hamile kalabilen var mı?
Merhabalar. Ben bu ay 2. Çatlatma iğnemi oldum şuan 4. Günüm. İlk ay tutmadı. Acaba doktorun neye göre 2. Ay tutar dedi bir açıklama yaptı mı bununla ilgili

Merhabalar. Ben bu ay 2. Çatlatma iğnemi oldum şuan 4. Günüm. İlk ay tutmadı. Acaba doktorun neye göre 2. Ay tutar dedi bir açıklama yaptı mı bununla ilgili
İnşAllah bu ay sizin tutar benide haberdar edebilrsiniz merak ediyorum ikinci iğnenin sonucu nasıl çıkıyor. Bana sadece iğnenin etkisinin ikinci ayda sürdüğünü söyledi yine olmazsa ikinci iğneyi deneriz dedi

İnşAllah bu ay sizin tutar benide haberdar edebilrsiniz merak ediyorum ikinci iğnenin sonucu nasıl çıkıyor. Bana sadece iğnenin etkisinin ikinci ayda sürdüğünü söyledi yine olmazsa ikinci iğneyi deneriz dedi
Tabiki ederim anladım iğnenin etkisi devam ediyor anlamında söyledi. Siz ikinci iğneyi yaptıracak mısınız

X