Çatlatma iğnesi daha önce yaptıran yardımcı olabilir mii lütfen!!!!

rabbimbanayeter

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2024
258
-3
Merhaba
Ben 6 Şubat'ta çatlatma iğnesi yaptırdım bir gün sonra kasık ağrısı hafiften vardı ama iki günden beri çok ağrıyor belim ve kasıklarım acaba regl mi olucam.
Yani belirti olarak hicbirsey yok sadece göğüs uçlarım dokununca biraz ağrıyor ama kasıklarım baya ağrıyor karnım da şişti akıntım da çoğaldı sizce hamilelik mı regl mı
Böyle durumlarda insan unutuyor şaşırıyor lütfen yardımcı olur musunuz reglime 4 gün var

Merhaba
Ben 6 Şubat'ta çatlatma iğnesi yaptırdım bir gün sonra kasık ağrısı hafiften vardı ama iki günden beri çok ağrıyor belim ve kasıklarım acaba regl mi olucam.
Yani belirti olarak hicbirsey yok sadece göğüs uçlarım dokununca biraz ağrıyor ama kasıklarım baya ağrıyor karnım da şişti akıntım da çoğaldı sizce hamilelik mı regl mı
Böyle durumlarda insan unutuyor şaşırıyor lütfen yardımcı olur musunuz reglime 4 gün var
Bende bugün yaptım şu an hiçbir belirti yok

Merhaba

Bende bugün yaptım şu an hiçbir belirti yok

Bende de ilk gün yoktu sonradan başladı

Neden kimse bakmıyor

abla sen kendi kendine yazıp cevap veriyorsun başkasına gerek yok ki!

Allah'ım sen aklımı koru Mune Mune

İkinci üyelik böyle bir şey değil. İkinci üyelik ile özel konunuzu yazdınız yorumlar aldınız bitti gitti.

Merhaba
Merhaba 3 kez yaptırdım çatlatma adetinizin geçmesini bekleyin iğnenin içinde gebelik hormonu var. Bu yüzden testleriniz evde hep yanlış pozitif çıkar 4 gün kalmış iğnenin 15. Günü net sonuç alınır adet gecikmesi 18 güne kadar normal max. Gebelik ve adet belirtileri çok birbirine benzer o yüzden ayırt etmekte oldukça zor yani karın şişmesi , göğüs ağrısı kasık ağrısı bunlar adette de olan şeyler belirti aramayın 4 gün daha sabredin 15. Gün test yapın inşallah vardır 🙏🏼

X