Çatlatma iğnesi ile gebe kalanlar

kızlar testi halen yapmadınız mı ?? yaptıysanız sonuç nedir merak ediyoruzzz inş.iyi haber verirsiniz

aslında olumlu da olsa olumsuz da olsa sonucu bir an önce üğrenmek istiyorum ama bende fazla gebelik belirtisi olmadığı için kalsın diyorum ne mide bulantısı ne baş dönmesi göğüste de fazla hassasiyet yok accık uçlarda var. sadece kasık ağrıları ve su kıvamında beyaz renkli akıntım var bu akıntı kafamı karıştırdı hiç böyle su kıvamında akıntım olmamıştı bakalım hayırlısı artık

Bendede aynı şeyler var arkadaşım.Hassasiyet yok,çok ince sızı şeklinde kasık ağrım var 3-4 gündür.Yine 3-4 gündür ilk gün hafif kahverengi olmak üzere su gibi akıntım var.Hafif kahverengi iz bırakan.ama cesaret edip test yapamıyorum.iğne olduktaan sonraki 15 gün bitti.acaba testte çıkar mı diye endişem var.2 gün daha bekleyip doktora gitmeyi düşünüyorum.nasıl geçer bilmem...

Bendede aynı şeyler var arkadaşım.Hassasiyet yok,çok ince sızı şeklinde kasık ağrım var 3-4 gündür.Yine 3-4 gündür ilk gün hafif kahverengi olmak üzere su gibi akıntım var.Hafif kahverengi iz bırakan.ama cesaret edip test yapamıyorum.iğne olduktaan sonraki 15 gün bitti.acaba testte çıkar mı diye endişem var.2 gün daha bekleyip doktora gitmeyi düşünüyorum.nasıl geçer bilmem...

valla ben idrar testine cesaret edmiyorum yarın doktora gider direkt kan testi yaptırırım heralde

herşeyin hayırlsı arkadaşlar umarım bebişleriniz gelmiştir sizinledir

malesef benim iğne bu ay tutmadı sanırım ilk kırmızımı gördüm az önce.çok sinir bozucu bişey.yarın doktora gidicem.hoş hala daha saçma ama umudum gitmedi daha doğrusu tekrar tekrar uğraşmak yeniden gözümde büyüyorda ondan sanırım.neyse sil baştan başlamak gerek bazen.esmaa senden naber?

malesef benim iğne bu ay tutmadı sanırım ilk kırmızımı gördüm az önce.çok sinir bozucu bişey.yarın doktora gidicem.hoş hala daha saçma ama umudum gitmedi daha doğrusu tekrar tekrar uğraşmak yeniden gözümde büyüyorda ondan sanırım.neyse sil baştan başlamak gerek bazen.esmaa senden naber?

canım üzülme lütfen Allahım ne verirse hayırlısını versin demekki senin için böylesi hayırlıymış biliyorum sürek çok meşekkatli ama bebiş için değilmi herşey mutlaka birgün bizlerine yüzü gülecek sadece sabır o kadar:Saruboceq:

inşallah canım teşekkür ederim ilgine.bakalım yarın doktora gidicem.olmazsa 3 ay devam ilaç tedavisine dedi.devam edicez.ama her ay aynı sıkıntı çok geriyo insanı.dediğin gibi sabır sabır...:KK43:

canım benim sabretmekten başka çaremiz yokki ne yapalım bekleyip görecegiz hep birlikte dualarımız hemen olmasından yana inş. olur canım yaa

hayırlısı olsun canım yılmak yok yola devamkaydirigubbakcemile5

bu arada ben dün eczaneden test aldım yaptım çooook silik ikinci çizgi çıktı dikkatli bakınca görülüyodu eşim de gördü ama ben yine de hamileyim diyemiyorum bikaç gün geçsin bakalım

bu arada ben dün eczaneden test aldım yaptım çooook silik ikinci çizgi çıktı dikkatli bakınca görülüyodu eşim de gördü ama ben yine de hamileyim diyemiyorum bikaç gün geçsin bakalım

inşallah güzel haberlerle gelirsin esmaaacım hihoyyythihoyyyt:lepi:

ne güzel ya gidip hemen bir kan testi yaptırmalısın bence.bekleme daha artık.inşallah hamilesindir canım.ben tekrar ilaca başladım bugün.bakalım bu ay ne olacak hayırlısı.

ne güzel ya gidip hemen bir kan testi yaptırmalısın bence.bekleme daha artık.inşallah hamilesindir canım.ben tekrar ilaca başladım bugün.bakalım bu ay ne olacak hayırlısı.

inş. sendede en kısa zmanda güzel haberler alırız canım

inşallah bu ay olur canım hayırlısı olsun

arkadaşlar bende ayın 18 eylülde iğnemi oldum bugun 17. günüm iğne olalı iğneyi olduktan kaç gün sonra mutlaka hastalanmak gerekiyo bide ateşimi ölçüyorum daha düşmedi kaç gündür 36.8 ben nezaman test yapmalıyım en son adet tarihimde 6 eylüldü

arkadaşlar bende ayın 18 eylülde iğnemi oldum bugun 17. günüm iğne olalı iğneyi olduktan kaç gün sonra mutlaka hastalanmak gerekiyo bide ateşimi ölçüyorum daha düşmedi kaç gündür 36.8 ben nezaman test yapmalıyım en son adet tarihimde 6 eylüldü

canım bildiğim kadarıyla adet gününü beklemelisin günün geçerse test yaptır ama bazı arkadaşlar adetin 24. günü kan testi yaptırıyor varsa zaten çıkıyor istersen sende kan testi yaptır varsa zaten çıkacaktır inş. bebişin senledir canım

canım bildiğim kadarıyla adet gününü beklemelisin günün geçerse test yaptır ama bazı arkadaşlar adetin 24. günü kan testi yaptırıyor varsa zaten çıkıyor istersen sende kan testi yaptır varsa zaten çıkacaktır inş. bebişin senledir canım

tamam canım çok sagol tesekkürler ozaman adet günüme daha 3 gün var bekliyim

bende eylülde ilk kez iğne olmuştum ama malesef tam 17.günü adet oldum.inşallah sen olmazsın canım.

X