Çatlatma iğnesi sonrası leke

Vldnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2023
9
3
24
Merhabalar,
4 Mart pazartesi çatlatma iğnesi vuruldum
Ertesi gün leke geldi ve hala gelmeye devam ediyor neden olabilir bugün 8.gun 8 gündür leke geliyor çok hafif de karnımın alt kısmında ağırlar var başlıklarda hep aradım ama böyle leke gören yok sanırım ne demek bu leke😔

Merhabalar,
4 Mart pazartesi çatlatma iğnesi vuruldum
Ertesi gün leke geldi ve hala gelmeye devam ediyor neden olabilir bugün 8.gun 8 gündür leke geliyor çok hafif de karnımın alt kısmında ağırlar var başlıklarda hep aradım ama böyle leke gören yok sanırım ne demek bu leke😔
Merhaba canım benim de iğneden sonraki 7 günüm lekelenme vs yaşamadım sağ tarafimda ağrı var kasıkta batma bakalım ne olaack merak ediyorum

İğneyi ilişkiden önce mi sonra mı yaptınız
Bana Dr um önce ilişki 2 saat sonra iğne dedi ama okuduğum bütün yorumlarda önce iğne sonra ilişki denmiş

Bana iğneden sonraki günün gecesinde ilişki önerildi bı de iğneden iki gün önce

Peki siz iğneyi ilişkiden önce mi sonra mı yaptınız bana dr um önce ilişki 2 saat sonra iğne dedi, ama okuduğum bütün yorumlarda önce iğne sonra ilişki denmiş de Dr bana neden öyle dedi bilmiyorum
Canım herkesin yumurta çatlama zamanı farklı oluyor doktor onu anlıyor o yüzden gün ve saat veriyor mesela ben femara kullanıp gittim bı iki yumurtan çatlamış bı tane var 17 mm bunun için iğne vur ertesi günün gecesi ilişkiye gir dedi çünkü o zaman catlayacakmis doktor yumurtanin durumuna göre öneriyor herkesin aynı dehil

Canım herkesin yumurta çatlama zamanı farklı oluyor doktor onu anlıyor o yüzden gün ve saat veriyor mesela ben femara kullanıp gittim bı iki yumurtan çatlamış bı tane var 17 mm bunun için iğne vur ertesi günün gecesi ilişkiye gir dedi çünkü o zaman catlayacakmis doktor yumurtanin durumuna göre öneriyor herkesin aynı dehil
Doğru benimde 19mm di evet

Çatlatma iğnesi sonrası hamile kalamayanlar kaç gün sonra adet oldunuz acaba . Benim 16.günde hafif leke geldi ama iki gün geçti adet de olamadım var mı böyle durum yaşayan acaba

Bende doktor degişikliği düşünüyorum birde eşime de söyliyecegim önce o sperm testi versin
Benim eşim de sperm testi verdi ben rahim filmi çekildim bu ay eşimde sorun çıkmadı bende pcos var bir aydır diyet de yaptım 7kilo verdim bu sefer olur diye çok umutlandım ama olmadı malesef hiç gebelik yaşamadım 8aydır deniyoruz

Benim eşim de sperm testi verdi ben rahim filmi çekildim bu ay eşimde sorun çıkmadı bende pcos var bir aydır diyet de yaptım 7kilo verdim bu sefer olur diye çok umutlandım ama olmadı malesef hiç gebelik yaşamadım 8aydır deniyoruz
Benim ekimde bir kimyasal gebeliğim oldu aralıktan beri yine deniyorum ama malesef olmuyor

X