Çatlatma iğnesi süreci

busraaa3434

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2024
3
1
25
:KK200:merhaba 1,5 senedir evliyim ve evlendiğim günden beri korunmasız ilişki yaşıyorum hiç gebelik geçirmedim. Bekar zamanımda sürekli bir enfeksiyonla uğraşıyordum evlendiğimde ise vajinal mantara döndü bu durum. 2.3 ayda bir oluyor ve ilaç fitil iğne vs kullanıyorum. Doktor tedavisine başladım hiçbir sıkıntı gözükmüyor gebe kalmak için
Doktorum bu hafta çatlatma iğnesi yapılacağını söyledi nasıl bir süreç yaşayacağım merak ediyorum ne yapmam gerekiyor etkili olması için mantar hamile kalmamda engel mi oldu bilgisi olan yorum yapabilir mi?

Merhaba, hsg rahim filmi çekildi mi ? Ben de bekarlığımdan beri enfeksiyon ile uğraşıyorum çok önemsemedim açıkçası 7 aydır deniyoruz eşimin de benim de tüm değerlerim normaldi doktor 1 sene bekleyelim dedi ben kendim hsg istedim ve sağ tüpüm kapalıymış. Doktor enfeksiyondan kaynaklı olmuş olabilir dedi. Siz de çekilmediyseniz bence ona da baktırın.

Merhaba, hsg rahim filmi çekildi mi ? Ben de bekarlığımdan beri enfeksiyon ile uğraşıyorum çok önemsemedim açıkçası 7 aydır deniyoruz eşimin de benim de tüm değerlerim normaldi doktor 1 sene bekleyelim dedi ben kendim hsg istedim ve sağ tüpüm kapalıymış. Doktor enfeksiyondan kaynaklı olmuş olabilir dedi. Siz de çekilmediyseniz bence ona da baktırın.
Hayır öyle birşey söylemedi doktorum çatalda muayene ediyor sadece hormon testi istedi sürüntü testi verdim ama başınıza bu sebepten dolayı böyle birşey geldiyse bende bir danışırım doktoruma teşekkür ederim geçmiş olsun

Hayır öyle birşey söylemedi doktorum çatalda muayene ediyor sadece hormon testi istedi sürüntü testi verdim ama başınıza bu sebepten dolayı böyle birşey geldiyse bende bir danışırım doktoruma teşekkür ederim geçmiş olsun
Ben de bugün alttan muayene oldum önce ultrason soktu sonra bu biraz acıtır ama derine girmicem diyerek çubuk tarzı bir şey soktu o çubuk gibi olan şey sürüntü mü? Hiç alıyorum ya da alacağım falan demedi ilk olduğu için anlamadım da

X